Skoči na vsebino

HONDA CBR 900 RR


sector650

Priporočene objave

se opravičujem ampak mislm da je to dovolj podobna tema... zanima me honda cbr 954rr vaše mnenje, mnenje znancev itd. bi mi zelo koristilo zahvaljujem se vam že v naprej

(v kakšni smeri gledam Honda cbr 954rr 2001-03, 30-40k kmcena med 3300-4200)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tut ni te blo za spravt dol z nje dokler te nism :photo::yea1::lol1::D:P

hehe kje si pa to sliko staknu, rajš mi uno pošl k sem na Cagivi 500 gor, tistih fotk nimam :D

ja men je na 10.000km spila dobre 6dl olja

RHonda: če boš pa kupoval pa pazi tud na nosilce mašine, sem jih že kr nekej vidu s potrganimi ali pa grdo zavarjenimi, počjo ponavad pr karambolu, včas pa tud tko če kakšn konj zašraufa tist vijak noter ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem ampak mislm da je to dovolj podobna tema... zanima me honda cbr 954rr vaše mnenje, mnenje znancev itd. bi mi zelo koristilo zahvaljujem se vam že v naprej

(v kakšni smeri gledam Honda cbr 954rr 2001-03, 30-40k kmcena med 3300-4200)

tud ta motor ma svojo temo nek na forumu ;) čist na hitro pa po mnenju nekaterih ki so jo imel, živčna v ovinkih, težave z menjalniki, tud neki olja zna spit,... drgač pa kul motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud ta motor ma svojo temo nek na forumu trance_44_wink5.gif čist na hitro pa po mnenju nekaterih ki so jo imel, živčna v ovinkih, težave z menjalniki, tud neki olja zna spit,... drgač pa kul motor biggrin.gif

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me če kdo kaj ve o tej cbr-ki?

vem da je 2x padla na mestu,počena plastika(grejo itak dol)-predelava v cestnega bojevnika :ninja:

No v glavnem če kdo kaj ve mi naj javi prosim na PM

Letnik 96 oklepi in luč 98?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOJA!!!! bivsa seveda, vsaj plasike, diski so sumljivi oziroma starejsi...

Bom mal pobrskal po spominu in slikah pa bom kej dopisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za plastike mi je vseeno in za luči tudi, najbolj me tehnika zanima ,sem prebral vseh 29 strani tukaj pa vidim da je zanesljiva mašina, jurja sem ponudil, bomo videli kaj poreče :hmm:

Motosvet je zakon, ko FBI za motorje po sloveniji :OK:če ve še kdo kaj sam na plano z info.

thenks folk :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tale? Sicer 94 letnik ampak kr ugodna cena, pomoje mu jo lahko še kar nekaj zbiješ, pa križe že maš-vsaj zgornji so koker se vid iz slike ta debeli. Bi blo pa potrebno pogledat v kakšnem stanju je....

http://www.avto.net/ad.asp?id=3377432

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj sodelovc je imel obe, kupil je nove, pa se mu je bolj dopadla stara. Po njegovih besedah, res da je bolj krava vendar je prava mirna honda, med tem ko je bila novejša bolj živčna.

Evo zdej maš dva kontra mnenja pa se odloč če se moreš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOJA!!!! bivsa seveda, vsaj plasike, diski so sumljivi oziroma starejsi...

Bom mal pobrskal po spominu in slikah pa bom kej dopisal...

Slike zgleda da so šle rakom žvižgat...

V glavnem sem pa preprican da je to drug motor kot moj, na mojem sem zamenjal sp vilice,diske, drug hladilnik, pa se nekaj malenkosti.

Kupil ga je en primorc in je iz nje naredil streetfighterja, plastike pa je očitno prodal.

Luč je počena ob strani in sem jo prelimal z carbon look nalepko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tale? Sicer 94 letnik ampak kr ugodna cena, pomoje mu jo lahko še kar nekaj zbiješ, pa križe že maš-vsaj zgornji so koker se vid iz slike ta debeli. Bi blo pa potrebno pogledat v kakšnem stanju je....

http://www.avto.net/ad.asp?id=3377432

Sprva mi ni bil letnik všeč in to da ima 98 km, sam sem pozneje videl da ima "odprta" 126 km kar je OK.Zanima me kako jo odpreti na 126 km, ve kdo???

tukaj na forumu sem prebral , da bi naj prve cbr-ke imele napako na menjalnikih in da so jih pogosto odpirali???

Ima mogoče kdo konkretne izkušnje s tem?

Sem pa prebral da so novejše boljše, bolj izpopolnjene...

Ne mislim se zaganjat v nakup ,ker se po navadi na ta način zajebem,bom pa šel to cbr-ko pogledati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav vsem skupaj.. Kupujem hondo cbr 929rr in sicer imam namen v prihodnjih dneh tud eno it pogledat pa me zanima če kdo pozna ta motor oz. prejšnjega lastnika.. BMC, MARKO KUNST,S.P. TREBČE 27 BISTRICA OB SOTLI motor je modre barve.

Popravljeno . Popravil vlki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem za kakšno sprednjo 17" feltnco za SC28-29 1992-1995, SC33 1996-1998 :rolleyes:

Kaj pa vilčke!? :hmm:

edit;

Verjetno kompleten sprednji konec od 600tke...?

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vilčke!? :hmm:

edit;

Verjetno kompleten sprednji konec od 600tke...?

Noup :D

Feltna naj bi bila narejena prav za omenjeni model, kot pretvorba iz 16" na 17"

Kupit moraš edino še gumo, priporočljivo je še nove ležaje in semeringe, diske samo prešravfaš in vseskupaj paše na obstoječe vilice :)

Naj bi pa pasala tudi na modele

Honda CBR400 NC29, VFR400 NC30, RVF400 NC35, CBR600 FS-FW 1995-1998, CBR600 F3 Super Sport 1995-1998, VFR750 FR-FW 1994-1998 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup :D

Feltna naj bi bila narejena prav za omenjeni model, kot pretvorba iz 16" na 17"

Prvič čujem,zanimivo! :rolleyes:

...ni mi pa jasno ZAKAJ prav NAMENSKO 17'feltna za ta moped,ker to potem več ni tastar fajerblejd! :OK:

Kaj pa vem,morda samo zaradi večje izbire gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič čujem,zanimivo! :rolleyes:

...ni mi pa jasno ZAKAJ prav NAMENSKO 17'feltna za ta moped,ker to potem več ni tastar fajerblejd! :OK:

Kaj pa vem,morda samo zaradi večje izbire gum.

sedemnajstke so že v devetdesetih za dirkanje u open gor montirali, frend jo ma na markezinkah, najbrž je res trik v izbiri gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič čujem,zanimivo! :rolleyes:

...ni mi pa jasno ZAKAJ prav NAMENSKO 17'feltna za ta moped,ker to potem več ni tastar fajerblejd! :OK:

Kaj pa vem,morda samo zaradi večje izbire gum.

Se strinjam s tabo :)

Ampak kot je napisal Cartman, večja izbira gum :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!