Skoči na vsebino

HONDA CBR 900 RR


sector650

Priporočene objave

Ti imaš model za gorenjsko območje, brdaus pa klasičnega evropskega :kva2: :lol1: :P

:hmm: A mislš... pa čeprav sem 2 km stran od kađive doma... je pa res, da sem proti jugu in ne na sever :D

Ne, ne vem, no... bom dons še enkrat probou pomert na palčko... bomo vidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus ti si že na južni strani Save :lol1: :lol1: :lol1:

drgač pa sem dons zasledil podatek 3,2 l olja za letnike 92 in 93 in 3,6 l olja za 94 in 95 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus ti si že na južni strani Save :lol1: :lol1: :lol1:

drgač pa sem dons zasledil podatek 3,2 l olja za letnike 92 in 93 in 3,6 l olja za 94 in 95 :hmm:

Narobe si zasledil letnik 92-95(sc28-893ccm)3,4l z filtrom in 96-99(sc33-918ccm)3,6l.

LP.Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe si zasledil letnik 92-95(sc28-893ccm)3,4l z filtrom in 96-99(sc33-918ccm)3,6l.

LP.Toni

ja sej čist povsod drgač piše...v glavnem pol nisem dost falil k sem 3,3 litra dal not s filtrom :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pri CBR 900 RR posveti lučka za olje je to v 90% že prepozno za mašino :huh: ( preverjeno !!!!!!!!!!!!!! )

lp rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj pa yama zmaga, ker ima plovec za olje ne stikala za pritisk :D . Posveti takrat, ko ga je premalo in ne šele ko ga zmanjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko kilometrov naredite z modelom 954rr .. s tako normalno potovalno vožnjo ( do 130km/h).... brez kakšnega norenja .. ???

in kolk se naredi z rezervo ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pri zimskem razstavljanju sem nekako uspel zgubit enega izmed vijakov, ki držijo masko.. :glare:

Ker sem že 2× obrnu celo delavnico in pi.... na najdem me zanima če kdo ve, kje bi se dalo dobit zadevo.. :hmm:

Gre pa za tale vijak...

[attachmentid=67344]

Niso vsi enako dolgi, tale ma cca 3 cm (mogoče kak mm manj).

Mogoče kdo pozna koga z razbito cbr sc30 oz 33 (novejši modeli ne vem če majo iste vijake.. ) oziroma pozna koga, ki vijak ma pa ga ne rabi? :whistle:

post-5020-1144676212_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup naked motocikla, saj ne rečem da serijski nakedi niso qul, samo sem razmišljal da kupim eno CBR 900 tam do l.99, ji dol oklepe zmečem, drugo ritko gor …itd… Pa me zanima če ima kdo izkušnje z tako predelavo? Kje dobiti plastike za okoli mašine, masko … sem slišal da nekdo nekje izdeluje (v SLO) te plastike? Se mogoče da dobit kak kit komplet za predelavo CBR900 v naked oz. streetfighter?

Še to.. Ali je potrebno za namestitev navadne raiser balance menjati križe na vilicah??

Hvala za vaše odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri zimskem razstavljanju sem nekako uspel zgubit enega izmed vijakov, ki držijo masko.. :glare:

Ker sem že 2× obrnu celo delavnico in pi.... na najdem me zanima če kdo ve, kje bi se dalo dobit zadevo.. :hmm:

Gre pa za tale vijak...

[attachmentid=67344]

Niso vsi enako dolgi, tale ma cca 3 cm (mogoče kak mm manj).

Mogoče kdo pozna koga z razbito cbr sc30 oz 33 (novejši modeli ne vem če majo iste vijake.. ) oziroma pozna koga, ki vijak ma pa ga ne rabi? :whistle:

te vijake imajo na vsakem servisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te vijake imajo na vsakem servisu

Ja, imajo, samo so qrčevo dragi... sm dal za CBR600 za en šrauf 500 sit :wacko: :wacko: :wacko: A imajo te vijaki kak distančnik zraven? Lahko jest pogledam, če mam kakega, ampak ne obljubim... na PM ti pošljem odgovor.

Drgač pa pejt k kakemu mehaniku, sigurno ima on od kakega razbitega modela vijak :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomislav & Brdaus: aha.. hvala.. sm mislu da je to bolj težko dobit, ko se ne zgublja vsak dan :oops:

Bomo torej poklical na servis :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup naked motocikla, saj ne rečem da serijski nakedi niso qul, samo sem razmišljal da kupim eno CBR 900 tam do l.99, ji dol oklepe zmečem, drugo ritko gor …itd… Pa me zanima če ima kdo izkušnje z tako predelavo? Kje dobiti plastike za okoli mašine, masko … sem slišal da nekdo nekje izdeluje (v SLO) te plastike? Se mogoče da dobit kak kit komplet za predelavo CBR900 v naked oz. streetfighter?

Še to.. Ali je potrebno za namestitev navadne raiser balance menjati križe na vilicah??

Hvala za vaše odgovore!

modela 98-99 je skoraj škoda za tako predelavo, razen če je zelo slabo ohranjen... pa tudi drago rata vse skupaj .. samo motor pride okrog 900.000 -1mio .. + barvanje, luči, plastike, križ je tudi treba zamenjat ... pa še kaj bi se našlo ...

preračunaj pa boš videl da za tak denar dobiš že lep original naked motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hoj!

Tudi moja razbita 'Blade' je na predelavi. :kva2:

Slike konec meseca/ zašetek julija!!! :grim

Bojda, bo ga mojster preoblekel v 600 FS, menjal vilice, ter na novo naredil nosiles sedeža, tako,

da bo zadevo enosed :devil:

lp

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kake so kej bistvene razlike (mašina, zunanjost, vožnja, udobje) med 2001 in 2002 letnikom razen, kakor sem videl prednje luči, maska pa zadaj luč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake so kej bistvene razlike (mašina, zunanjost, vožnja, udobje) med 2001 in 2002 letnikom razen, kakor sem videl prednje luči, maska pa zadaj luč?

To je čist drug motor... 2002-3 je baje najbolj divji fireblade!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pa se še moja na ogled postavi ! ;)

Zaželjeni kometarji, kritike,.....

kaj je na motorju:

-Akrapovič full krivine (racing line)

-power commander 3 usb

-sargent sedeža (usa)

-stabilizator krmila (pt)

-zaščitne bunke (lsl)

- kellerman uteži

- polirane feltne ter barvani kraki v barvo motorja

- pobarvani ščitniki ketne

- plastike znamke bodstyle ( tail skirt, ta zadna nad guma ter pokrivalo zadnjega sedeža)

- lucasove opletene cevi

- mra racing steklo

- pokromana stranska tačka (he he)

- lsl "tačke"

- mal "coustom" nalepk (japonskih) ter original hondin tankpad :)

- zihr še kej

link : cbr 929 by "metalbike"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mimogrede; če kdo rabi original plastike od letnika 96. Vse razen sprednje maske. Vetrobranček

je ostal cel. :D

'A'godno. :grim

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti povem za VTR - potem pa iz tega izpelji CBR :D :P :?

VTR - V - motor(postavitev valjev v obliki črke V), T - twin(dva valja), R - race

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!