Skoči na vsebino

HONDA CBR 900 RR


sector650

Priporočene objave

js bi pa prasov, kaj kratica CBR pomeni

vrjetn nima nobenga pomena; Honda že od nekdaj označuje modele z CB,

R so pa dodal kot racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom začel z novo temo, bom tuki uprašal, in sicer naslednje: Na avtonetu sem zasledil, da se pojavljajo l.98 CBR-ke 900RR katere imajo, ene zadnji konc isti kot L.97 ene pa imajo zadnji konc kot L.99. Mi lahko nekdo pove v čem je fora. Našel sem pa tut že letnik 97 katera ima plastike letnika 95.

To me zdej mal mede. :?

Hvala za odgovore.

LP SPEED

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom začel z novo temo, bom tuki uprašal, in sicer naslednje: Na avtonetu sem zasledil, da se pojavljajo l.98 CBR-ke 900RR katere imajo, ene zadnji konc isti kot L.97 ene pa imajo zadnji konc kot L.99. Mi lahko nekdo pove v čem je fora. Našel sem pa tut že letnik 97 katera ima plastike letnika 95.

To me zdej mal mede. :?

Hvala za odgovore.

LP SPEED

Razbitine-predelave. :naughty:

Ko nisem imel denarja za novejšo CBR sem tudi sam na L. 95 nabasal plastike in luči od 99.

Sem pa imel pred časom tudi 99 z zadnjim koncem od 02.

Aja se dodam da je CBR 900 od začetka do leta 99 imela malo sprememb vidnih navzven(okvir),

tako na potrebno biti jedrski znsnstvenik da se namontira novejše plastike na star model.

Na zadnjem koncu je praktično edina sprememba na okvirju ta da se je podaljšal(ker se je okvir motorja spremenil-nagib pod tankom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vse sploh ni res,ampak je fora v tem da v prometno vpisujejo po tanovem leto prve registracije in ne dejanski letnik vozila,...zato pa se pojavljajo te varijante na netu,ker jim v prometni tolk piše .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vse sploh ni res,ampak je fora v tem da v prometno vpisujejo po tanovem leto prve registracije in ne dejanski letnik vozila,...zato pa se pojavljajo te varijante na netu,ker jim v prometni tolk piše .)

Ja valda :nono: jest sm pa 4 leta nazaj vozil CBR ki sem jo sam predelal 2 leti nazaj pa sem kupil 99 z repom od 02. obe sta imeli vpisan pravi letnik.

Vse kar je napisano o okvirjih in o predelavah pa dejansko res :slap: :slap:

Če je motor letnik 97 in ima prvo registracijo 2004 je verjetno res iz tujine , vendar to nikakor ne pomeni da je z motorjem kaj narobe.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lahko ti povem mojo verzijo.... Crknila Baraba Rumena :devil:

baraba rdeča...

Mojemu kolegu je pri 18 000 km počil blok motorja! Ali ima kdo podobno izkušnjo....

Motor je CBR 954 RR 03 letnik! Motor je bil vožen normalno - nič dirkališča ali podobnih zadev!

LP Mare

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

kako je mogoče izklopiti ali vklopiti HISS indikator, ki utripa na armaturi ????????

navodila za uporabo :? ............mora pisat...... :grim

po moje...... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

kok se mi splaca kupit cbr 900 rr letnik 95, pa 40000km? recimo da motor tece tko kot se zagre, pa da je ohranjena...lahko kaj falim z nakupom?

pa na kaj naj bom pozorn ko jo bom sel gledat? mislm, je kej tacga prou tipicnega za cbre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računaj na vsaj še enkrat več prevoženih. :) Pa da po nakupu ne boš dal še 50% vrednosti motorja za potrošni material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da po nakupu ne boš dal še 50% vrednosti motorja za potrošni material.

ja sj to me skrbi...no ja...v najhujsem primeru bom pac eno leto brez hehe :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok se mi splaca kupit cbr 900 rr letnik 95, pa 40000km? recimo da motor tece tko kot se zagre, pa da je ohranjena...lahko kaj falim z nakupom?

pa na kaj naj bom pozorn ko jo bom sel gledat? mislm, je kej tacga prou tipicnega za cbre?

Poglej standardne stvari: zavore, diske (da niso bili kdaj pregreti - modrikaste barve), ketno, bla bla bla. Itaq ne moreš vedt, kako ga je prejšni lastnik vozil. Ti pa svetujem, da pogledaš še regler akomulatorja (nahaja se na desni strani pod plastiko zadnjega konca), potem če so prednje vilice in zadnji amortizer kaj napikane od kamenja.... Ma, bodi mal pedanten in natančen. Če ga je lastnik vzdrževal, se to takoj vidi.

Kar se pa ciklistike tiče: pelji se cca. 80-100 km/h in previdno spusti balanco. Če je vse OK, ne sme nič trest.

Motorji od Honde pa itaq delajo :OK:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se ti bolj splača kupit 600, za isti denar dobiš kak letnik novejšega. Alpa vsaj manj km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se ti bolj splača kupit 600, za isti denar dobiš kak letnik novejšega. Alpa vsaj manj km

:hmm: Predlog sploh ni slab. Če ne boš pogrešal dobrih 20 KM več, se ti res splača rajš 600ko vzet :grim Če bi pa rajši malo bolj "brutalno" mašinko, ki bo tudi manj kurla, poj ti priporočam 900ko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 900 kokr jest vem ima 135KM, za isti denar dobiš 600 s recimo 110-115KM. Je pa res navor tle, ki ga pr 600 skor ni :BUA:

CBR 900 kokr jest vem ima 135KM, za isti denar dobiš 600 s recimo 110-115KM. Je pa res navor tle, ki ga pr 600 skor ni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 900 kokr jest vem ima 135KM, za isti denar dobiš 600 s recimo 110-115KM. Je pa res navor tle, ki ga pr 600 skor ni :BUA:

mal menjave izpuha in zobnikov pa si kr blizu 900 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok se mi splaca kupit cbr 900 rr letnik 95, pa 40000km? recimo da motor tece tko kot se zagre, pa da je ohranjena...lahko kaj falim z nakupom?

pa na kaj naj bom pozorn ko jo bom sel gledat? mislm, je kej tacga prou tipicnega za cbre?

Mojja ti ni všeč?! :naughty: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojja ti ni všeč?! :naughty: :blush:

z (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) brez slike ?

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!