Skoči na vsebino

HONDA CBR 900 RR


sector650

Priporočene objave

  • 3 mesecev pozneje...

mene zanima na kolko obratov bi naj lufal motor v prostem teku..

in ali ima kdo mogoče user in service manual za sc33 model.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima na kolko obratov bi naj lufal motor v prostem teku..

in ali ima kdo mogoče user in service manual za sc33 model.

Lp

1100+/-100 U/min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima na kolko obratov bi naj lufal motor v prostem teku..

in ali ima kdo mogoče user in service manual za sc33 model.

Lp

Moj se vrti na 1500 (SC33)

Drugače sm pa zadnič našel ZELO zanimivo stran .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živjo vsem skupaj. rad bi vedel karkoli o hondi cbr 900rr 92 letnik. mehansko,kako se drži na cesti.če ima kdo kakšn priročnik ali navodila za ta motor naj mi prosim pove. rad bi vedel čim več o temu motorju zato si kar dajte duška. .) če ima kdo kakršnekoli dele(lahko tudi kaj novejšega),kar paš paše gor ali ve za koga naj mi tudi pove.skratka VSE:)

Popravljeno . Popravil vunit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja komplet vse kar se tega tiče sm prebral ja:) je trajalo en cajt. ma sm radoveden še vedno. o temu lčetniku sm bolj malo zasledil. se priporočam tudi če ima kdo kake dele za prodat:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za l.92 ne morem rečt...sem imel 95, pa lahko rečem to: zelo kulturen motor, enakomerno pospeševanje, dobra lega v zavojih do 180 km/h, nad to hitrostjo je bila zaradi relativno kratke medosne nekoliko nemirna. Morda nisem imel pravih nastavitev...Pri l.95 so menjalniki crkovali..dobro doziranje zavor...skratka, za malo dnarja, veliko muzike...seveda, če glede na starost motorja dobro kupiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma karkoli še najraje pa kak agregat ali pa hladilnik pa take zadeve:) pa res bi blo super če bi meu kdo kako knjižico z navodili za servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma karkoli še najraje pa kak agregat ali pa hladilnik pa take zadeve:) pa res bi blo super če bi meu kdo kako knjižico z navodili za servis

Jest jo prodajam po delih... agregat je l.98 Za kaj več se lahko po PMjih piševa, če te zanima .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

lep pozdrav vsem ki uporabljate to spletno stran . imam en velik problem vsaj meni se zdi tako, imam hondo cbr 900 rr letnik 1995 ki je bila predelana v strit fajter in je totalno brez plastik -karen zdaj pa -mene zanima oziroma če kdoima komplet plastike lahko tudi v zelo slabem stanju za prodat ,morajo pa biti original ker bi hotel motor spraviti v original stanje?oziroma če pašejo tubi kakšne druge plastike od druge cbr-ke na ta motor ? lahko me tudi pokličete na telefon 040 146 501 upam da bomo rešili ta problem lahko skupaj. najlepša hvala za nasvete, odgovore ter pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kod prvo dobrodošel na forumu. :yes:

Svetujem ti da pogledaš malo po bolhi,al pa salamonu tam bo mogoče nekaj. :naughty:

Na avto_netu pa bol malo.

Drugače pa nevem če pašejo od drugih cbr-kna ta motor :hmm:

LP

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem ki uporabljate to spletno stran . imam en velik problem vsaj meni se zdi tako, imam hondo cbr 900 rr letnik 1995 ki je bila predelana v strit fajter in je totalno brez plastik -karen zdaj pa -mene zanima oziroma če kdoima komplet plastike lahko tudi v zelo slabem stanju za prodat ,morajo pa biti original ker bi hotel motor spraviti v original stanje?oziroma če pašejo tubi kakšne druge plastike od druge cbr-ke na ta motor ? lahko me tudi pokličete na telefon 040 146 501 upam da bomo rešili ta problem lahko skupaj. najlepša hvala za nasvete, odgovore ter pomoč.

Pašejo (z malo volje) plastike od Cbr 900 RR L do 1999.

Računaj s tem da ti manjkajo sigurno vsi nosilci plastik, vsi vijaki, čepki, da je najbrž tudi kaj drugega predelano, luči, pokrovi...

Mislim da se ne splača, pa tudi kose boš bolj težko dobil lepe in vse iste.

To pomeni da te čaka še barvanje.

Sej Streetfighter je tud lahko hud :naughty: če boš ta denar oziroma manj vlozil v dodelavo imaš lahko zelo zanimivega fighterja.

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo ceneje, če tega prodaš, pa kupiš tako s plastikami. Če hočeš imeti original.... Razen, če je res mašina in vse ostalo ohranjeno v nulo, pa tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finančno dokaj zaheven projekt..dobro zračunaj ,če se ti splača.....ko boš motor prodajal tega denarja sigurno ne boš dobil nazaj pa tudi če vse sam delaš...ampak da se pa naredit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
lep pozdrav vsem ki uporabljate to spletno stran . imam en velik problem vsaj meni se zdi tako, imam hondo cbr 900 rr letnik 1995 ki je bila predelana v strit fajter in je totalno brez plastik -karen zdaj pa -mene zanima oziroma če kdoima komplet plastike lahko tudi v zelo slabem stanju za prodat ,morajo pa biti original ker bi hotel motor spraviti v original stanje?oziroma če pašejo tubi kakšne druge plastike od druge cbr-ke na ta motor ? lahko me tudi pokličete na telefon 040 146 501 upam da bomo rešili ta problem lahko skupaj. najlepša hvala za nasvete, odgovore ter pomoč.

lep pozdrav nekaj delov imam za ta motor tega letnika nekaj pa se da dobit iz tujine. ali i lahko pošleš kakšne slike tvojega motorja ki je predelan pa se lahko zmenima za kakšno menjavo ker jaz ravnokar predelujem isti motor v fajtera. lahko pa me pokličeš na 041 500 508 ker ta številka ki je zgoraj navedena ni prava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!