Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Pravzaprav nas je bilo 55 plus trike. Pripadniki Slovenske vojske-motoristi smo opravili vožnjo v spomin dneva državnosti, vojne za Slovenijo in počastitev dogodkov v vojni na Dolenjskem. Tura pa je bila LJ-Medvedjek-Poganci-NM-Kočevje-Kočevska reka-Gotenica-LJ.

Z eno besedo fantastično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejle yetika in družba na rakeku :)

ooo, si me prepoznala... :D sm mela extra pozdrav zate, d boš ja vedla ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v sl.njicah, par na motrorju NM reg. mislim da gogy, sopotnica z rogami na čeladi ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Zambratiji (HR) kawasaki Z750 zelene barve okrog 16:20. anyone?

če je bla LJ tablca pol je biu moj fotr heh... js se pa učiu doma sad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je bla LJ tablca pol je biu moj fotr heh... js se pa učiu doma sad.gif

ja Lj tablca je bla :yes:

Ti si bil pa mal čez 11. na OMV Postojna. Pa prav z navdušenjem si nekej razlgu? Si bil ti? :P

:yes: sam da bi pa kej prov posebej razlagov se pa ne spomnm :hmm: razn če si me v bifeju vidu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 15h na Bikers Point na Grossglocknerju nekaj motorjev s slovenskimi registrskimi tablicami. A je bil kdo od tu gor na izletu?

Tudi rumena honda ima slovenske tablice

post-20894-127755144337_thumb.jpg

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 16:20 modro-bel gixer pr Cerezi u centru....Mal kasnej pa po slovenski an črn z750 z neoriginalnim rorom zavil na Dalmatinovo, pred tem pa še en z modro ninjo 03/04 z rossi čelado po Slovenski naprej proti bežigradu...Še ob 12:00 pa en kr v centru ob lublanci z zeleno ninjo 10, zdravn pa polcaj neki poročov po radiu upam da te niso oglobl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro uro nazaj suzuki v križišču pred mantovo :trance_27_notworthy:

Hola,

res je :) na poti na večerno porcijo sladoleda :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo, si me prepoznala... :D sm mela extra pozdrav zate, d boš ja vedla ;) ;)

hehe, vedla koj... nasmeh si mi pa tut narisala s takm pozdravom hehe, se me je še neki cejta držou pol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej zvečer Suzuki in Rumeni cestak videna na ridah... Trobil, mahal pa ne vem, če sta me prepoznala ha ha ha.  :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm obadva vidu, tm okol 9 zvecer, sm trobu sam sta bla na polno zaposlena.

sicer pa zjutraj okoli devetih in potem popoldne okoli 13, mnogo videnih mimo rid, ustavil pa se ni noben, razen nekega beograjcana ki se je zgubil in sem mu malo karto slovenije razkazu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prek Bogenšperka vozil za nekom na Varadero, mogoce V-strom. Bil si s sopotnico in dajal odlicen tempo. Tam sem bil prvic, tako da nisem poznal ceste in mi je bilo zelo vsec. Bila sva pa z dvemi Z-ji.

Srecal en miljon motoristov, poznal pa samo mausa ravno ven iz Logatca in pa Schmid87 malo naprej v Logatcu okoli 17:30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče cartman dns okrog 18 v postojni v rondoju pri pokopališču?

nak. Cartmana takrat ni blo več v Postojni.

kaki dve uri in pol nazaj sva na nadvozu čez avtocesto pred postojno srečala amerikanskega policaja, kmalu za tem pa še amerikansko modro goldwingo kawasakija z pod mostom s semaforjem v pivki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!