Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dans dva na cesti šk.loka - kr, sta na tankih sedela pa pelala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej zvečer Suzuki in Rumeni cestak videna na ridah... Trobil, mahal pa ne vem, če sta me prepoznala ha ha ha.  :evilgrin:

Hola stari,

trobil, mahal?!?! nič ne vem, zihr si bil z avtom :P zakaj se nisi ustavil, pišuka?!?!

(a zato k si neki še dolžen?? :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes viden bel bmw rr pri wild westu, v bizoviku, se kdo prepozna?? črna jakna in bela čelJada :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 10:45 na Podutiški črn kawasaki Z1000 (stari model) s Xenon lučmi - hudo zgleda. anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej zvečer Suzuki in Rumeni cestak videna na ridah... Trobil, mahal pa ne vem, če sta me prepoznala ha ha ha. :evilgrin:

Hola stari,

trobil, mahal?!?! nič ne vem, zihr si bil z avtom :P zakaj se nisi ustavil, pišuka?!?!

(a zato k si neki še dolžen?? :naughty: )

Ejga gurenca, tud jz te nism vidu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

trobil, mahal?!?! nič ne vem, zihr si bil z avtom :P zakaj se nisi ustavil, pišuka?!?!

(a zato k si neki še dolžen?? :naughty: )

Oprosti, nism mel časa za ustavljanje, tema me je priganjala in pred mano je bla še kar dolga pot. Za povrh vsega pa še od Senožeč naprej

vse mokro po nalivu... :wallbash: 

Za dolg bova pa tud še poravnala, prejšnji teden in tegale sem popoldan v službi, zato se ne morm oglasit, bo pa naslednjega več časa in ziher 

pridem pokazat mašinco. (Lahko jo boš tud sprobal, če boš hotu)  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torek 29.6.2010 ob cca 12.00 uri , domžale pri repovžu:

ceprav imas črnega GS-a (mislim da je bil r1150gs) ti to še ne daje

pravice voziti po levem pasu :bum: ..... mi ni do tega da bi te strgal dol iz šipe z ostalimi

mušicami :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 15h na Bikers Point na Grossglocknerju nekaj motorjev s slovenskimi registrskimi tablicami. A je bil kdo od tu gor na izletu?

LP Robert

Mi smo bili gor v nedeljo, sicer z avtomobili (6 komadov). Res lepo vreme. Motoristov ko dračja. Neki slovesnkih tablic nisem porajtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u čeri 29.6. okoli 7 popoudan u vinicah na semaforju ena modra yamahca r6 biu kdo od tlee??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera blond "muca" je bila danes okrog 12h pri frizerju na savski cesti v lj. zraven pacienta :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je ravnokar par metrov od mojga Brumčita parkiral BMW 1000SS pri vodnjaku za Mercartorjevo poslovno stavbo na Dunajski? Modr kombinezon pa ena velika torba privezana zadaj na motorju. No ravnokar se je pridružila še ena modra Hayabusa s kovčkom pa še en GSXR tud naložen.... grrrr, ne me dražt, k morm delat....surrender.gif

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, nism mel časa za ustavljanje, tema me je priganjala in pred mano je bla še kar dolga pot. Za povrh vsega pa še od Senožeč naprejvse mokro po nalivu... :wallbash: 

Za dolg bova pa tud še poravnala, prejšnji teden in tegale sem popoldan v službi, zato se ne morm oglasit, bo pa naslednjega več časa in ziher pridem pokazat mašinco. (Lahko jo boš tud sprobal, če boš hotu)  :whistle:

Hola mojster,

vela - sej veš da bom hotu ;)

če maš za vikend kej časa pokliči, gremo skupaj na furco :)

pred dobro uro Perutka na LJ obvoznici, izvoz Črnuče??

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda a si bil ti slučajno malo prej v kočevju?? no ne sicer pred 5min, ampak pred kakšnimi 2urami in si tankal na petrolu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo čez 20h Yamaha 125, modre barve podrsana po levem boku. Zavijal si iz Zaloške na Njegoševo v LJ. Jaz sem zavijal iz Ilirske desno na Njegoševo. Včeraj pa viden streetfighter rdeče barve od kliničnega centra proti Fužinam in naprej na AC proti Domžalam. Sva se malo menila o vremenu, na AC pa se mi je mudilo oprati motor :grim :D, zato sem odpeljal naprej.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo čez 20h Yamaha 125, modre barve podrsana po levem boku. Zavijal si iz Zaloške na Njegoševo v LJ. Jaz sem zavijal iz Ilirske desno na Njegoševo. grim.gifbiggrin.gif

LP Robert

Sm bil jst. Bo mopi hmal popravljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 do 9ih, KTM LC4 črno-oranžn let 07. + in črno-oranžn kombinezon, pri reševalni postaji zavijal na zaloško ... Kdo od tuki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reg. MB SV-03 , nek bel hrupen cestak (R1 morda), s sopotnikom v bermudah, ki pa je imel ledvični pas :)

Upam, da bosta še lahko ta post prebrala... divjanje skozi tunel na Pobrežju (Mb), nato enako mimo pokopališča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!