Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes ob 20.10.....,skozi naselje Volče....,proti Novi Gorici...,zelena ninja in črna jamaha SS Goriške tablice....,sta mal naprej od avtobusne postaje prehitevala šlepar :wallbash:....,žal mi je,da moram tako napisati...,vendar sta kretena na kvadrat...,če bi kdo prišel nasproti ali slučajno prišel na glavno cesto bi bila prava katastrofa...,če sta na motosvetu se javta,da vama povem,da življenje je le eno...,pa vseeno upam,da sta prišla cela in zdrava do cilja...,čeprav bi obema takoj vzel motor in pol leta zapora :bum:

Popravljeno . Popravil DINAMIK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kolenčkat z kavbojkami...

ne tko govort k se hitro človk spozabi, da je v kawbojkah, ko gre s šihta... no usaj jakne nimam z lojza, sm v majci s kapuco :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa pride na grobnik pa ga 16 letna najstnica nažge tak da se od takrat ne prikaže več :boobies:

glej vrjemi da se poznam enega ki ga na tej cesti našola :whistle:ravno ga danes v slovenski bisterci videl kolenčkat z kavbojkami pa jakno iz lojza :headbang:

aja dejan cesta ni igrišče mimogrede in ne dirkališče :slap:

Tipično, kupi motor za 10.000€ pol mu pa za opremo zmanka pa gre v lidla pa si tam kupi tisto "opremo".

Včeraj videna 2 mulca na R1 07 bordo rdeče barve, brez čelade v japonkah in važno je da so kratke hlačke od armanija....fanta verjamem da mata več sreče k pameti ampak sreča ju bo nekoč zapustila in potem bo hudo. Vedno več talentov ki se frajerišijo videvam na cesti in lahko rečem da imajo vsi več sreče ko pameti saj vedno ko mrknejo 15sekund pozneje vidiš policajčke....škoda da ne pridejo 15prej da jih malo oderejo da jim bo ja padlo na pamet da to kar delajo ni pametno.

Mam pa soseda za katerega sem mislil da je normalen, ampak izkazalo se je da je butl od butla....vozi se na novem k10 z1000 s čelado v roki :wallbash::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipično, kupi motor za 10.000€ pol mu pa za opremo zmanka pa gre v lidla pa si tam kupi tisto "opremo".

Včeraj videna 2 mulca na R1 07 bordo rdeče barve, brez čelade v japonkah in važno je da so kratke hlačke od armanija....fanta verjamem da mata več sreče k pameti ampak sreča ju bo nekoč zapustila in potem bo hudo. Vedno več talentov ki se frajerišijo videvam na cesti in lahko rečem da imajo vsi več sreče ko pameti saj vedno ko mrknejo 15sekund pozneje vidiš policajčke....škoda da ne pridejo 15prej da jih malo oderejo da jim bo ja padlo na pamet da to kar delajo ni pametno.

Mam pa soseda za katerega sem mislil da je normalen, ampak izkazalo se je da je butl od butla....vozi se na novem k10 z1000 s čelado v roki :wallbash::headbang:

ej ma ne

ma še M3 doma pa ferrarija tak da definitivno mu ne zmanjka za opremo :closedeyes:

aja pred kakšno urco AC Slo. Bistica Mb Yamaha r1 letnik kaj vem 2004 glej eni ne gledajo v vzratno ogledalo 3 krat predno gredo na prehitevalni pas kakor jaz... aja pa če ti moped gre skoraj 300km/h počni to ob majn prometnem času, ker nimam interesa pol v koloni stat ko se kaj pripeti....

drugače si pa ful car :worship: aja pa če blendaš pri taki hitrosti vrjemi da te 70 letni dedek ne bo opazil, ker te je moje sokolje oko komaj zaznalo :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj minut čez 18.00 na Ridah videna Aprilia RSV4 Factory, kako lep zvok :wub: , v družbi nove bele Yamahe R1.

Popravljeno . Popravil Urban K.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je nekdo prej omenil da je večkrat videna Aprilia RSV4 na relaciji fala-radlje.Ima navadno RSV4 al RSV4 Factory?

Ker baje je bla samo ena RSV4 Factory prodana v MB-ju in jo je kupil nekdo iz slovenske bistrice.

Se dosti krat peljem mimo teh poti in nikoli nisem videl nobenega z RSV4 Factory :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa soseda za katerega sem mislil da je normalen, ampak izkazalo se je da je butl od butla....vozi se na novem k10 z1000 s čelado v roki :wallbash::headbang:

Ja kaj češ, revma v komolcu na stara leta je le huda stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je nekdo prej omenil da je večkrat videna Aprilia RSV4 na relaciji fala-radlje.Ima navadno RSV4 al RSV4 Factory?

Ker baje je bla samo ena RSV4 Factory prodana v MB-ju in jo je kupil nekdo iz slovenske bistrice.

Se dosti krat peljem mimo teh poti in nikoli nisem videl nobenega z RSV4 Factory :whistle:

kolikor vem mi je boštjan z avtocmoerca razlagal da je lojz kupil factory pri njih... tak da ni iz bistrice...

aja če ga želiš videt je to ponavadi tam okrog 12 dopoldne, vsaj jaz sem ga ta teden 2 krat videl...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom se enkrat zapeljal ob 12 mimo.Sicer sem ga videl ko je bil še novi v trgovini vendar ga želim videti v "akciji".

Nevem pomojem mislima istega vendar je vrjetno boštjan reko približno kam je šel...

Vem pa da je rekel da imajo kmetijo doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 20.00 videna Nina na svojmu ERiku v Dragomlju .) (sm bla takrat še v avtu, slabe pol urce kasnej bi se pa vsaka na svojmu stroju srečale )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kolega, a je ta Z oranžno bele barve?? dainese želva in arai čelada katero drži v roki??

če misliva na istega je to moj sosed "lepi" da se ga ja vidi kolk je lep in seveda da ne pokvari frizure z čelado ;)

LP

Tudi danes viden v Vrhniki. No tokrat vsaj čelada na buči namest na komolcu, pa 80 če naselje potem pa jajcanje dalje :headbang:

Danes "early in the morning" po celovški.... Črn Z in rdeča R6. Kdo s tle?

Mende da jest na šiht takrat šibam :rolleyes:, Z je pa pot utiral med prometom :whistle:

Danes mal čez 16 uro Perutka videna v Šiški, kako se kobaca na svojo R6... :naughty:

Če si vidu, da se kobacam gor na DMjevem dvorišču, bi pa lahko vsaj pozdravt pršu (al pa pomagat, da se gor skobacam) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 15:50 motorist s sopotnico na Hondi v hanspree barvah po Celovški pri Stari Cerkvi proti centru. Imel si veliko srečo :yea1:, da si uspel ustaviti pred IDIOTOM, ki te je grobo izsilil in ti zaprl pot. Če bi pripeljal malo hitreje, ti tudi stoppie ne bi pomagal. Kreten je bil v VW Caddy reg oznak KR FJ 194. Predvidevam, da si bil preveč šokiran, da bi sestopil z motorja in butlja ene parkrat usekal po čeljusti.

LP Robert

P.S.: Se opravičujem za ta izpad, samo me je pogrel cepec s svojim manevrom pred motoristom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videna dva Kawasakija ob 20:15 pred Črnučami (Ruski car)... en GTR 1400 sive barve, na njem pa tip v spodnjih gatah pa spalni srajčki z ledvičnim pasom in pa čelado... za njim pa ženska na ER6-n, črne barve v polni opremi z Dainese svetlo čelado po zadnjem kolesu mimo kolone... sem prepričan, da sta oba tukaj iz foruma... celo tako prepričan, da vem, da je dvovaljniku ime ERik. Divjaki!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je nekdo prej omenil da je večkrat videna Aprilia RSV4 na relaciji fala-radlje.Ima navadno RSV4 al RSV4 Factory?

Ker baje je bla samo ena RSV4 Factory prodana v MB-ju in jo je kupil nekdo iz slovenske bistrice.

Se dosti krat peljem mimo teh poti in nikoli nisem videl nobenega z RSV4 Factory :whistle:

definitivno jo ma lojz iz fale....sicer tut jaz nisem še nobenga drugega to leto videl na tem motorju, razumljivo cena cca 20000e....aja pa gor ma komplet akrapota...ubijalski zvok...ostali smo ko čebelice proti temu :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa pride na grobnik pa ga 16 letna najstnica nažge tak da se od takrat ne prikaže več :boobies:

glej vrjemi da se poznam enega ki ga na tej cesti našola :whistle: ravno ga danes v slovenski bisterci videl kolenčkat z kavbojkami pa jakno iz lojza:headbang:

aja dejan cesta ni igrišče mimogrede in ne dirkališče :slap:

no ja s tem se nebi strinjal....:-) lojzu trenutno ziher ni para na tej cesti....ja se strinjam da cesta ni igrišče....še manj dirkališče vsi vemu da ni temu namenjena...ampak povej mi kdo na ss motorju se pa vozi turistično.... ;-)

on je pač trenutno največja 'kamikaza' tu okoli..po tej ravnini od fale malo naprej, kjer ga lahko gledam iz moje terase...ga det nažge 300km/h....se pravim ostali na tisočakih, ki se občasno vozijo z njim, pa vem da so tut 'norci' krepko zaostajajo za njim...

tako je in tudi bo, vsem želim veliko varnih km !

Popravljeno . Popravil dejansmb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, po ravnini ti ga zna vsak Joža žgat...

hehe ok naj ti bo....za primerjavo jaz tut nisem med najbolj počasnejšimi vozniki pa ga mam tu gor med 200-230 tak da....to ni tipična ravnina...ampak na sredini je razmeroma dolg, rahel ovinek v desno. fajn ga je tu stisnit, sam 300 uhh...za večino tu mač..vem da je lani na ducetu 1098 leto ponavad 270..letos z to rsv4 pa se mu trga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si vidu, da se kobacam gor na DMjevem dvorišču, bi pa lahko vsaj pozdravt pršu (al pa pomagat, da se gor skobacam) :naughty:

Ma sm bil v avtu pa še na nasprotni strani ceste, proti Gorenjski...  :whistle:

Popravljeno . Popravil gandi
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dant3 viden danes na Prešernovi, če se ne motim, malo po 9.00 uri. Sam neki, a je ta tvoj motor črn z belimi črtami ali bel s črnimi črtami...joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dant3 viden danes na Prešernovi, če se ne motim, malo po 9.00 uri. Sam neki, a je ta tvoj motor črn z belimi črtami ali bel s črnimi črtami...joke

Črn z belimi črtami, tako kot taprave zebre. trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bla kakšna od tuki, pred ene pou urce na koncu Rudnika v smeri Lavrice, na črnem nakedu, izpod čelade so se videli dolgi črni lasje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mende da jest na šiht takrat šibam :rolleyes:, Z je pa pot utiral med prometom :whistle:

Sej zate sm biu skor sigurn, za Z-ja pa ne vem, kdo bi lahko biu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!