Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ok ok sej nism bil užaljen sam mal sm bil jezn nate k sm mislu da sm rossi B) vsaj včer ponoč k sm spal :blink: no k pa že glih veš kašn sm me pa v rit brcni k me vidš :unsure:

Lp, Blaž

A si biu to okrog 4h,gor ?

Si neki prašou če je vse ok k sva s kolegam ki ma repsolko stala ob cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj viden Frips v Kočevju, pa pol v Cerknici, pa na ridah, pa v Izoli na pici, pa spet na ridah, pa v Vrhniki in pol spet po AC proti Brežicam. Proti koncu te je verjetn že mal zeblo :). Pol pa smo vidl še Mausa na pumpi v Postojni pa v Vrhniki. Neki se je še Ninđa prpeljala mim v Vrhniki.

Aja..pa še en je v dainese kombinezonu na cbr1000, z teniskami na nogah, marširal iz Postojne proti ridam .....Bemu škornje bi si pa lahko nabavil ehm :rolleyes:

Pa pozabu si povedat, da ga je bla polna cesta, po ravnini gas pred ovinkom pa bremza na polno.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si biu to okrog 4h,gor ?

Si neki prašou če je vse ok k sva s kolegam ki ma repsolko stala ob cesti?

Jp jp sm bil jaz, ni mi blo jasno zakaj hudiča tam stojita, a je komu kaj crknilo pa če bi blo kaj za pomagat O:-)

, sta potem speljala, ker kmalu so se potem dol peljali... :)

Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol pol petih, zebrasta endura na Brezovci pri Molu, kdo od kle? Sem se ti lepo odmaknu v šihtnem kombiju, ti si se pa tut zahvalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol pol petih, zebrasta endura na Brezovci pri Molu, kdo od kle? Sem se ti lepo odmaknu v šihtnem kombiju, ti si se pa tut zahvalu...

Zebro ima Dant3. Je eden redkih, ki ima žvau iz Afrike :naughty: :grim .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okol pol petih, zebrasta endura na Brezovci pri Molu, kdo od kle? Sem se ti lepo odmaknu v šihtnem kombiju, ti si se pa tut zahvalu...

Nisem bil jest.

Upam, da v garazi kej ne fali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala avtomobilistu u nedeljo okoli 17h (pomoje je biu motorist) k je tako lepo pomahal in me opozoril na radar u prigorici:D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da si ti mene 15 do 6 vidu :grrr

vidu viddu, kaj mislš da jest ne znam tko zgodi ustat  :closedeyes:

ravno v podskrajnik si pršu pred semafor ko sm jst zaviju levo iz cone proti rakeku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ... povsod sem bil, kjer ste me vidl ... :P ... edin, eni me že sanjajo in me u kaubojkah videvajo :lol: ... ne ...u kaubojkah se pa nisem vozil... ne u petek, ne u soboto in ne u nedeljo :nono:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je ... povsod sem bil, kjer ste me vidl ... :P ... edin, eni me že sanjajo in me u kaubojkah videvajo :lol: ... ne ...u kaubojkah se pa nisem vozil... ne u petek, ne u soboto in ne u nedeljo :nono:

Če se nisi v kavbojkah vozu,  si se pa mogoče v špageti vestrnih, k se mi zdi, da sm te v enem prepoznal vsega sijočega...  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus danes ne Jezerskem (a ti si res vsepovsod?! :D )... lih neki telefoniram tam pri jezeru pa slišim en hud zvok, pol vidim nekaj belega kako leži v ovinkih. In ko se končno spravim na cesto vidim Geckota :D Hvala za žmiguc. Ne vem zakaj se nisem ustavil in dal za pijačo... res, mi ni kapnilo. Sem imel v mislih samo to, da letim še čez Tuhinjsko dolino. V glavnem tnx. Pa LP še sovozniku s CBR-ko in riderki... njej še posebi ;):D

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus danes ne Jezerskem (a ti si res vsepovsod?! :D )... lih neki telefoniram tam pri jezeru pa slišim en hud zvok, pol vidim nekaj belega kako leži v ovinkih. In ko se končno spravim na cesto vidim Geckota :D Hvala za žmiguc. Ne vem zakaj se nisem ustavil in dal za pijačo... res, mi ni kapnilo. Sem imel v mislih samo to, da letim še čez Tuhinjsko dolino. V glavnem tnx. Pa LP še sovozniku s CBR-ko in riderki... njej še posebi ;):D

:OK:

Je bla še ena bajkerka pa nam je naprej pobegnila .)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18.40 na petrolu v Ajdovščini. Deklica s črnim ER6F, KP registracija, črn kombinezon Probiker, sva se pozdravila, pa te nisem znal nikamor uvrstiti. Mogoče katera od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dnes na DVOR-KOČEVJE viden motorist na kawasaki z750 temno morde barve modro čren kombinezon ob cesti z pržganimi usmi 4žmigavci kdo od tle???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca 14.00 na Grobniku sem stal ob ograji ob Zagrebškem ovinku in zraven mene se je ustavila punca v komplet Alpinestars opremi z belo Hondo Hornet ljubljanskih tablic. Pozdravila je, rekla sva par besed potem pa je odpeljala.

A je kakšna od tukaj, sem te pozabu nekaj vprašat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena cela kolona motoristov opažena na poti proti Celju okoli 19.00 ure. Če se ne motim je vmes bil Brdaus (sej ne morš mopija falit) pa Schmid87.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus danes ne Jezerskem (a ti si res vsepovsod?! :D )... lih neki telefoniram tam pri jezeru pa slišim en hud zvok, pol vidim nekaj belega kako leži v ovinkih. In ko se končno spravim na cesto vidim Geckota :D Hvala za žmiguc. Ne vem zakaj se nisem ustavil in dal za pijačo... res, mi ni kapnilo. Sem imel v mislih samo to, da letim še čez Tuhinjsko dolino. V glavnem tnx. Pa LP še sovozniku s CBR-ko in riderki... njej še posebi ;):D

:blush: sva ble dve:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!