Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

En tak ST Bmw z Brežiško tablico je bil. Barve si pa nisem zapomnu. Ni ravno velik teh motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16.30 SKALAPRAVA! sem skor 190 % da si bil ti na ortneku pri ribnici ;), si šel iskat točo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Repsolka, enkraten zvok, dones iz Štajerske proti LJ - v Trojanah ekstaza ;-)

 

repsolka.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl Kmeta po Trpinčevi v Lj,

Potem okoli 18h eno bejbo na letališki (črno bel motor in kombinezon), pa nekdo z Ducatijem je ene parkrat popoldne zaokrožil po BTCju:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tak ST Bmw z Brežiško tablico je bil. Barve si pa nisem zapomnu. Ni ravno velik teh motorjev.

nisva se razumela, en dan prej pa sem bil, ponedeljek, ene 15min do 16.00, zavil pa sem proti vasi Drnovo v našem koncu pa sem edini :grim, ti si se pa peljal s čim in kam ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep potem si bil ti. Bil je ponedeljek. Jaz sem čakal pred rondojem, da se ta sprazne (da se ti mimo pelješ). Bil sem v piksni sive barve... Jaz grem popoldne dostikrat z motorjem malo naokoli... velikokrat čez Brežice. Se mi zdi, da sem te že kar ene parkrat srečal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16.30 SKALAPRAVA! sem skor 190 % da si bil ti na ortneku pri ribnici ;), si šel iskat točo?

Šel ampak nič našel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa zadnje čase vidim eno črno hornetko s SG tablicami parkirano v Celovcu zraven McDonaldsa v centru mesta. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj malo pred 7. uro na zasavki proti Ljubljani pred Dolskim blond punca na chopperju... Katera od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep potem si bil ti. Bil je ponedeljek. Jaz sem čakal pred rondojem, da se ta sprazne (da se ti mimo pelješ). Bil sem v piksni sive barve... Jaz grem popoldne dostikrat z motorjem malo naokoli... velikokrat čez Brežice. Se mi zdi, da sem te že kar ene parkrat srečal.

Focus?

za naslednjič pa pomahi al pa nakaži da vstavim, bova kak kofe spila pa mal razširila obzorja :OK:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko v Postojni, ko si se vračala domov, predvidevam ;) Sem se za teboj vključila na cesto proti centru, in ti pomahala, samo smo potem odvili na pumpo ;)

 

Pa notranc na ridah ;)

Popravljeno . Popravil Scarlett
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...benti... jest sem bil tut na Ridah... pa te nisem vidu...   :huh:

... je bil en NL avtodom parkiran tkooo... da se tut mausove ninje ni vidlo s ceste.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus&sergio :grim  viki 12.30,bear umag viki,karmen umag,pohajac umag..

Res je :)

V umagu vas je blo ker dosti z motosveta

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva kretena dans iz Kočevja proti LJ. Ej vidva ce sta normalna pol nevem ce je se kdo na tem svetu. Z neokretnimi drek pumpami gresta prehitevat cez polno crto v nepregleden ovinek in to par metrov pred ovinkom in to ne enkrat ampak cel cs. Prou z uzitkom bi vaju sklatu z avtom pa une vajine nagnusne špičoke vama v rit nabou. Ce se vidva nimata rada, ne rabta drugim skrajšat živlenja. Da se bosta drekača laži našla LJ-Z0-2R, LJ G6-8F

Aja pa še to. Da bosta za drugič vedla ker verjetno mata tok skisane možgane da tega ne vesta. V naselju je omejitev 50

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od Planine proti Logatcu (ura je bila cca 19.20 )je za mano kar nekaj časa počasi vozil en motor s CE registracijo.

Ko me je prehitel, sem opazil, da mu ne delajo smerniki - utripala mu je samo zavorna luč, kakor da bi imel slabo maso.

Po moji oceni je bila voznica sin motor je bil CBF600.

Lp Andrej

Popravljeno . Popravil dreja_123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer sem bil po furci - že s kanto xsaro - vendar sva se v mengšu pri mostu lepo razumela in poskrbela za varno prečkanje ceste družinici na kolesih  .. naked sva si pokimala - od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek me je nekdo rešil kazni, za Kozino na tisti ravnici so stali plavci, srečala sva se pa takoj za Kozino, hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek me je nekdo rešil kazni, za Kozino na tisti ravnici so stali plavci, srečala sva se pa takoj za Kozino, hvala!

...mogoče sem bil celo jaz..... bolj pozno popoldne.... sem pomahal kar nekaj voznikom.

 

..aja pijem pa pivo  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!