Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

U pon sm su prevert novo cesto do Poloma in tm vidu eno motoristko :OK: brez motorja :hmm: . Kera s tle? Fajn vidt u eni vasici bogu iza nogu motorista :yea2:

V ned pa na mobikrogu eno na novmu gixxerju 750 k je... nevem kaj rečt :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kera s tle? :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ned pa na mobikrogu eno na novmu gixxerju 750 k je... nevem kaj rečt :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

Kera s tle?  :yea2:

Ta na gixxerju ni z MS :grrr . Kam pa si jo gledal? V auspuh.... :devil: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bla ti? :hmm:

:kva2: Vceri na TV SLO1 skrajsanih Odmevih je bla ena crna zenska in en mozakar.

A sta bila to mogoce motosvetovca. Tko Fifty :grim fifty sem ziher, da je bla tud

Manuel :grim zraven na predstavitvi Janeza Podobnika z obvezano roko :hmm: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor,danes na Cesti proletarskih brigad, srečal vinsko rdečega BMW 1150 R, s propadajočimi BMW kovčki. Voznik je imel čelado v barvi motorja in CE registracijo.

Mogoče Spielferderber?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor,danes na Cesti proletarskih brigad, srečal vinsko rdečega BMW 1150 R, s propadajočimi BMW kovčki. Voznik je imel čelado v barvi motorja in CE registracijo.

Mogoče Spielferderber?

JE tako! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs spet si šel čez mejni prehod in nič se nisi vstavil!! :doze: Sem ti mahal ti pa nič (sem glih drva pospravljal) Sem mislu že eno poleno za tabo vrčt :lol1:

Aja da ne bom :topic: : Kdo je še bil s tabo?

P.S. Kolkrat si šel po ridah (Gerovskih)? :hmm:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj vsem, ki sem jih danes srečal. če komu nisem odzdravil - mi je verjetno že mal roka zmrznla in živčni končiči niso več funkcioniral tako kot so jim možgani naročil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, se mi zdi d pr Brežicah vidli Gregsa v kompaniji z rdečo VFR (kdo je pa ta :? ) okrog 18h

Emmm... katere Brežice? :hmm: Okoli 18:00 sva bila na Ridah z Maticem (VFR)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs spet si šel čez mejni prehod in nič se nisi vstavil!! Sem ti mahal ti pa nič (sem glih drva pospravljal) Sem mislu že eno poleno za tabo vrčt

Aja da ne bom : Kdo je še bil s tabo?

P.S. Kolkrat si šel po ridah (Gerovskih)? :hmm:

Odgovor1: Ej, pa še gledal sem, če te bom kje videl!!! Pa te nisem, če ne, bi se ustavil!!! Mimogrede: če greš iz Hrvaške, je tvoja hiša prva na desni ali druga (med prehodoma)?

Odgovor 2: Matic.

In odgovor3: 3x ;) :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš iz Hrvaške strani takoj za hrvaškim mejnim prehodom je ena kopica drv! Pri tisri bajti sem jst. Je pa prva bajta (med prehodoma) na desni.

Če greš iz Slovenske strani je ena bajta takoj zraven meje na levi (se skoraj skup držijo), pol je moj sosed, pol sem pa jst (bajta pred Hrvaškim mejnim prehodom)

Vglavnem pri EU tabli se vstavi pa začni trobit oz. nabijat gas na motorju se bom kmalu tam narisal :lol1:

P.S. Še bolj natančna lokacija moje bajte!! Bajta leži med Hrvaškim mejnim prehodom in tablo EU. Upam da je zdej jasno. :D .) B)

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... katere Brežice? :hmm:  Okoli 18:00 sva bila na Ridah z Maticem (VFR)...

Po mojem je mislu Brezovico! Sam ni mi pa jasno kako bi mogla tako hitro prit do tja, če sta se vstavla še na ridah.

P.S. Sam ne vem pa kako bi prišel v 2urah in pol od rid do Brežic in nazaj?? To moraš povedat gizmOkak! :) :)

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BURNOUT!!!

Hmmmmmm.... glede na to da Gregsu ta teden ni do motorja, bi TEBI lahko naredila uslugo in TI pripeljala pokazat Gregsovo CBRo od blizu za pogledat... :rolleyes: Mislim, ker sem tak dobra dušica bi se lahko žrtvovala... Kaj praviš? Okoli 4:30? Če se ne bom izgubila... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BURNOUT!!!

Hmmmmmm.... glede na to da Gregsu ta teden ni do motorja, bi TEBI lahko naredila uslugo in TI pripeljala pokazat Gregsovo CBRo od blizu za pogledat... :rolleyes: Mislim, ker sem tak dobra dušica bi se lahko žrtvovala... Kaj praviš? Okoli 4:30? Če se ne bom izgubila... :D

Kaj ob 4:30 zjutaj :blink: :wacko: Maš pa voljo moram rečt!! :yea2: :lol1: Kaj pripravim vročo kopel? :P

Ma zaradi mene lahko prideš, upam da bom mel kaj cajta, ker ju3 začnemo s prekrivanjem strehe in se bo to zavleklo vse do sobote.

No odločitev je tvoja, kukr čš. V bistvu pa prideta lahko oba!

P.S. Sam če se pa zgubiš, te bom pa rišel poiskat ni blema :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pripravim vročo kopel? :P

te bo gregs nabutal če boš take na glas govoru :fight2:

...ti kr pripravi...brez da poveš na forumu.... O:-) :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bo gregs nabutal če boš take na glas govoru

...saj je samo rekel, da ji bo naredil toplo kopel... nobenih drugih "aktivnosti"... to je pa res prijazno od njega... :huh: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!