Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

cesta ni dirkališče tako da :unsure: ..... in z tvojim nespametnim početjem spravljaš sebe in druge udeležence prometa v nevarnost izvoli. Moja glava je samo ena in je nimam samo za okras :naughty: ... .tako ,da........... gost promet ne bo izgovor oz nič druga. Aja smisel moje vožnje je da uzivam in se dolgo časa bom......

tako da.

lahko pa pričakujes se kaksno repliko na tvoj post.

ja glej če že provociraš, provociraj do konca in bodi as do konca, ne pa da pol luliko stisneš... al pa raje boji tiho s svojimi brezveznimi posti :slap: ...men tud ni ravno užitek nevemkako na nož se vozit, ampak če je en tak glasn mu pa z veseljem ustrežem, pa četudi me dol poči, bom priznal poraz hehe....ne maram pa nekega na pamet brezveznega govorjenja o nekom ki ga ne poznaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi kopal - pod enim pogojem - skozi naselja (tabla) *strogo* po omejtivah. :naughty:

Pa lahko že zdaj, s šodrom in hladnim asfaltom... :yawn:

D.

z prvim se strinjam, z drugim pa ne, itak je že dovolj drugih faktorjev da se razbijemo, dodatnih pa res ni treba....no čeprav vem da s tabo sn skor ziher obsojen na poraz, vseeno sprejmem izziv...jaz sn vedno za akcijo :OK: ...pač bo treba še malo počakat, sezona je itak še dolga hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, sprejmeš drugačen izziv? Zjutraj štartava, dam iti 2 uri fore, cilj Kijev, Bukarešta, London ali katerokoli mesto po tvoji izbiri. Recimo 1000 km v eno smer?

Ni fora tiščat gas, to znajo pubertetniki.

Aja vsak svoj motor. Obljubim, da jaz s svojim ne bom vozil več kot 120/h in da bom vozil po omejitvah. Kdor izgubi, plača teden Habakuka, polni penzjon.

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z prvim se strinjam, z drugim pa ne, itak je že dovolj drugih faktorjev da se razbijemo, dodatnih pa res ni treba....no čeprav vem da s tabo sn skor ziher obsojen na poraz, vseeno sprejmem izziv...jaz sn vedno za akcijo :OK: ...pač bo treba še malo počakat, sezona je itak še dolga hehe :OK:

danči te poje :whistle: :whistle: :whistle: aja preveri malce izivalce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, sprejmeš drugačen izziv? Zjutraj štartava, dam iti 2 uri fore, cilj Kijev, Bukarešta, London ali katerokoli mesto po tvoji izbiri. Recimo 1000 km v eno smer?

Ni fora tiščat gas, to znajo pubertetniki.

lp

bv

glej, moj motor ni namenjen za take dolge proge, upam da to razumeš...če bom pa kdaj mel kakega potovalnika pa komot...

danči te poje :whistle: :whistle: :whistle: aja preveri malce izivalce

se strinjam, ampak jaz vsaj ne stisnem lulike tak ko nekdo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z prvim se strinjam, z drugim pa ne, itak je že dovolj drugih faktorjev da se razbijemo, dodatnih pa res ni treba....no čeprav vem da s tabo sn skor ziher obsojen na poraz, vseeno sprejmem izziv...jaz sn vedno za akcijo :OK: ...pač bo treba še malo počakat, sezona je itak še dolga hehe :OK:

Hehe, bomo potem rajši kak Marof, Pannonio ali Grobnik za to ponucali - meni se tudi ne razbija na cesti samo zato, da bi komu kaj dokazal... B)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, bomo potem rajši kak Marof, Pannonio ali Grobnik za to ponucali - meni se tudi ne razbija na cesti samo zato, da bi komu kaj dokazal... B)

D.

ja sej itak, men tud ne, ampak hilton iz dneva v dan provocira in ma večno nekaj čez mene za napisat, tak da sn mu mogo ponudit izziv, čeprav men tud ni do nekega dokazovanja, važno je da uživamo na motoru :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, sprejmeš drugačen izziv? Zjutraj štartava, dam iti 2 uri fore, cilj Kijev, Bukarešta, London ali katerokoli mesto po tvoji izbiri. Recimo 1000 km v eno smer?

Ni fora tiščat gas, to znajo pubertetniki.

Aja vsak svoj motor. Obljubim, da jaz s svojim ne bom vozil več kot 120/h in da bom vozil po omejitvah. Kdor izgubi, plača teden Habakuka, polni penzjon.

lp

bv

Ni fora ležerne vožnje, to znajo penzionisti :whistle:

Vsakemu svoje. Tiča si pejte merit pa na pisto, da ne bom koga brisal dol s haube.

Sicer pa svaka čast dons dvema na endurci po primorski avtocesti. V tem dežju in mrazu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tema je kdo je koga srečal in s kom smo si mahali, nikakor pa tema ni namenjena razpravlanju kdo bo koga dol počil (tako ali drugače), kdo vozi na nož in kdo je penzionist. Za to uporabite PM, še najbolje pa bo, če se sploh ne kregate?

Nekateri so se danes cel dan trudili očistiti forum, zato imejte malo spoštovanja in pojdite nabijat v zato namenjene teme, ki jih je po čiščenju še vedno več kot dovolj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ovinku pa vržeš sidro in ga neseš čez... :lol1:

no pa še on topic:

danes malo pred 11h, xr800 v bližini Večerkota in potem po Proletarski???

Tako je.......... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi kopal - pod enim pogojem - skozi naselja (tabla) *strogo* po omejtivah. :naughty:

Pa lahko že zdaj, s šodrom in hladnim asfaltom... :yawn:

D.

Jao, jao........pa ne da mu boste padli na finte....... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glej če že provociraš, provociraj do konca in bodi as do konca, ne pa da pol luliko stisneš... al pa raje boji tiho s svojimi brezveznimi posti :slap: ...men tud ni ravno užitek nevemkako na nož se vozit, ampak če je en tak glasn mu pa z veseljem ustrežem, pa četudi me dol poči, bom priznal poraz hehe....ne maram pa nekega na pamet brezveznega govorjenja o nekom ki ga ne poznaš :D

Pridi se jim kaj pokazat na Grobnik.............pe ne pol imet izgovore za gume, pa servise, pa da je daleč ........Edino tam se rašujejo tovrstni kompleksi............... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit na kamere, ker bi rad gledal GhostRider-ja 6.

:whistle:

Ghost Riderja 6 bolj težko......................Prigode malega Nejka v peskovniku Grobnika veliko bolj verjetna zadeva... :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes.. v Lidlu v Kranju nakupoval oz. gledal motoopremo.. okrog 15:20. :)

potem pa še v kranju viden twingo z Dianese nalepko čez celotno havbo spredaj. kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj motoristov na relaciji Kranj - Litija, smo se morda srečali?

Najbol sem si zapomnil Z750/1000 oranžne barve v družbi CBR600RR sive barve, kdo od tu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj motoristov na relaciji Kranj - Litija, smo se morda srečali?

Najbol sem si zapomnil Z750/1000 oranžne barve v družbi CBR600RR sive barve, kdo od tu? :hmm:

črna cbr-ka pa oranzen Z oba dainese :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes.. v Lidlu v Kranju nakupoval oz. gledal motoopremo.. okrog 15:20. :)

potem pa še v kranju viden twingo z Dianese nalepko čez celotno havbo spredaj. kdo od tukaj?

vidu tebe :)

pa vidu tut tega rdecga twingota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene pa noben ni vidu? :P

Jaz sem te, pa sem brez besed ostal..... (razlagaj si kot + ali -..... :P )

Drugače pa danes skozi gosposvetski rondo en v plavi trenerki odspodaj in oranžnem "nevempačkajeblosploh" odzgoraj, na plavi ninji 6-ki.

Če je slučajno kdo od tukaj, mu moram priznat, da še nisem videl, da bi kdo tako lepo peljal ta rondo.......................................na "nevempačkateremkanalu", ampak pri telebajskih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem te, pa sem brez besed ostal..... (razlagaj si kot + ali -..... :P )

Drugače pa danes skozi gosposvetski rondo en v plavi trenerki odspodaj in oranžnem "nevempačkajeblosploh" odzgoraj, na plavi ninji 6-ki.

Če je slučajno kdo od tukaj, mu moram priznat, da še nisem videl, da bi kdo tako lepo peljal ta rondo.......................................na "nevempačkateremkanalu", ampak pri telebajskih.

Tukaj je vsaj pomoje bil nejko z njegovimi omiljenimi nesmiselnimi relacijami.

Sam pa nisem popolnoma razumel posta in sicer: lepo peljal rondo pikice pikice pikice na nevempačkateremkanalu ampak pri telebajskih... Kaj lahko tole malo obrazložiš?

Aja še to... xr800 kakšne barve VFR imaš? Morda ti mimo moje hiše v soboto popoldan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pa nisem popolnoma razumel posta in sicer: lepo peljal rondo pikice pikice pikice na nevempačkateremkanalu ampak pri telebajskih...

Si ti že kdaj videl telebajska, da bi se na motorju peljal čez rondo??????

Jaz tudi ne, ampak če bi, bi se peljal tak kot ta z oranžnim "karkolipač"... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!