Skoči na vsebino

Orodje, momentni ključ, imbusi, gedore...


cyc

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Si bom sposodil temo. Je kdo že kupoval kaj orodja od Louisa (Rothewald)? Nekdo je že spraševal nekaj enkrat, pa ni blo nekega konkretnega odgovora nekoga, ki bi dejansko orodje uporabljal.

 

Domače orodje imam Unior več al manj vse kar nucam, nisem pa dobil originalnega orodja od motorja, pa bi rabil nekaj za sabo, če bo kdaj kak vrag.

 

Je kdo že sprobal tale set?

 

http://www.louis.de/_40c62398e61b8ac4cf6ad896ade3805e6e/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10003262

 

Se mi zdi ugodno za pod zic dat, še 8, 10 in 13 gedorco not vržem, pa je to to.

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam set tamalih 1/4 cole gedor, torxov in imbusov. Kvalitetno orodje, glede na to da mam na jodlarju kr deu skoz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam en Louisov 100 delni komplet natičnih ključev in sem zelo zadovoljen.. Na mojem kompletu piše sicer Moto Detail ampak kolikor sem spremljal so orodje pod to znamko kar naenkrat ukinili in začeli prodajati orodje Rothewald.. Sklepam torej, da gre za isto zadevo samo pod drugim imenom/obliko.

 

Skratka moji ključi so prestali že kar veliko zlorab in še vse funkcionira. Predvsem sem navdušen nad tamalo račno, ki se je res izkazala za trpežno saj sem velikokrat z njo stiskal tudi kakšne take zadeve, za katere bi bilo modro uporabiti kakšen precej močenjši ključ :)

 

Skratka za 50€ kolikor sem dal takrat za tisti set v akciji (polna cena je bila 80€) se zadeva obnese več kot odlično.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v slo dobit moment od 5nm do vsaj 20nm. Uporabljalo bo se enkrat na leto mogoce al pa dvakrat. Iscem kaj cenejsega. Za precizna dela ne bo! (Zategoval glave ne bom,..) do max. 50eur

Nasel sem samo to do moje cene

http://www.lincos.si/moment-kljuci/moment-kluc-5-25nm-atw-sct60

Popravljeno . Popravil zanski18
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v slo dobit moment od 5nm do vsaj 20nm. Uporabljalo bo se enkrat na leto mogoce al pa dvakrat. Iscem kaj cenejsega. Za precizna dela ne bo! (Zategoval glave ne bom,. .) do max. 50eur

Nasel sem samo to do moje cene

http://www.lincos.si/moment-kljuci/moment-kluc-5-25nm-atw-sct60

 

Lahko naročiš tega iz Louisa. Od 4-24Nm, cena 26,95.  Če boš naročil prego podjetja Trg d.o.o. iz LJ bo poštnina brezplačna.

 

post-1190-0-81221300-1398365670.jpg

 

AUTOMATIC TORQUE WRENCH 1/4"

  • With extremely precise release action (+/- 4 %)
  • Acoustic-mechanical release mechanism when selected torque is reached
  • Robust setting mechanism
  • Reversible drive
  • 4 -24 Nm
  • Incl. 3/8" adapter
  • Comes in a strong plastic case
  • One-sided actuation, so only suitable for right-hand threads
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kje bi dobil merilec obratov motorja (natančen in po možnosti elektronski), ki se pripne na žico od tuljave do svečke. Rabim predvsem za nastavljanje motorne žage. Po netu nisem našel nič pametnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi dobil merilec obratov motorja (natančen in po možnosti elektronski), ki se pripne na žico od tuljave do svečke. Rabim predvsem za nastavljanje motorne žage. Po netu nisem našel nič pametnega...

 

 

Jaz ga imam na stroboskopu za štelanje predvžiga ma že vse te funkcije not je pa res da je profi zadeva in niti ne vem kolk stane ker sem nabavil rabljenega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unior orodje uporabljam vsak dan že 2 leti pa je še vse celo in dokaj nepoškodovano. Za to ceno je super orodje.

 

Beta je res kar precej boljša ma tudi več kot precej dražja. Voziček ki ga imam v službi od Uniorja za moje potrebe je 1400€ od bere 2900€...  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem gledal tole, ampak začne merit obrate šele pri 1500. Če ne bom našel drugega bo tudi tale uredu. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Če je Uniorjev bi že moral biti točen, samo je celo premoženje. Problem je verjetno kakšne nastavke lahko uporabljaš, potem rabiš kup adapterjev in postane štorast za manjše nastavke. Meni čisto dobro služita dva (5-24 in 20-200 iz Louisa in Hoferja) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam to kombinacijo, 5-24 Louis, 20-200 Hofer. Louisov 30 eur, Hoferjev 20 eur. Oba stestiral s tastovima profi Beta moment ključema in sta čisto točna. Za ta denar in domačo uporabo super zadeva.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kadar imajo akcije. Tudi jaz glasujem za dva ključa. Tamalega 1/4 cole guncam 75% časa. Če bi še enkrat kupoval, bi vzel od Proxxona, ker ima bolj priročno skalo in je treba manj učke napenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, BOLID pravi:

Tudi v Interdiskontu ga imajo vse skozi na zalogi.Cena je pa malo višja kot v hoferju ali lidlu kadar ga imajo v akciji.

V interdiskontu imajo veliko stvari dražjih kot v Merkurju, malo počakaj v kakšnem mesecu bo sigurno naprodaj v Lidlu ali Hoferju saj se bliža sezonska menjava gum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamudil akcijo lidl in hofer mogoče še imajo kje v lidluu bilo pred 14 dnevi, prejšnji teden v hoferju

Poglej še Lincos ampak ima podobno ceno kot interdiskont.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premisli..

Če pomislim za kaj jaz rabim tamalega bi me večji v precej primerih kar oviral.. Ko stiskaš npr kakšne križe pri motorju ali kaj podobnega ti ful pride prav da je kluč majhen, sploh če ti ni, da bi podrl vse plastike zato da boš imel prostor priti do vijakov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!