Skoči na vsebino

Romunija, dežela Drakule


Noise

Priporočene objave

Vidim, da si bil kar zgodaj na vrhu. Startal pa si kot zgleda iz severne strani. Drži?

Po moje ne drži.Ima neki škart GPS ki kaže zgoraj JUG.. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sva bila z Benčem v Zelenkovcu je bil ravno v tem času tam Romun in nama pokazal slike obeh Romunskih alpskih cest. Sodeč po njegovih slikah in opisu ter teh tukaj na Motosvetu bo treba v bližni prihodnosti obiskat to deželo.

Sveži podatek o n.v. in lokacija.

du-le koliko časa si bil na poti po Romuniji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Super, bo treba pogledat :OK: Sem bil pred parimi leti, ampak je bila cesta še zaprta! :BUA: No sem si pa ogledal ostalo Romunijo :grim Leta 2013 napadamo TRANSFAGARASAN :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, bo treba pogledat :OK: Sem bil pred parimi leti, ampak je bila cesta še zaprta! :BUA: No sem si pa ogledal ostalo Romunijo :grim Leta 2013 napadamo TRANSFAGARASAN :kva2:

Super, bo treba pogledat :OK: Sem bil pred parimi leti, ampak je bila cesta še zaprta! :BUA: No sem si pa ogledal ostalo Romunijo :grim Leta 2013 napadamo TRANSFAGARASAN :kva2:

Tudi Transalpina nebi bila slaba ideja, če si že tam! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A mi lahko kdo razloži a je Transalpina in pa Transfagarasan ista gorska cesta v Romuniji ali sta to dve različni in kje te ceste potekajo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo razloži a je Transalpina in pa Transfagarasan ista gorska cesta v Romuniji ali sta to dve različni in kje te ceste potekajo :?

Drugač pa Google Maps vse ve. Ena cesta ima oznako 67C druga 7C. Pa še od Pajkice post preštudiraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sva bila z Benčem v Zelenkovcu je bil ravno v tem času tam Romun in nama pokazal slike obeh Romunskih alpskih cest. Sodeč po njegovih slikah in opisu ter teh tukaj na Motosvetu bo treba v bližni prihodnosti obiskat to deželo.

du-le koliko časa si bil na poti po Romuniji?

Avgusta napadeva! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Super, bo treba pogledat :OK: Sem bil pred parimi leti, ampak je bila cesta še zaprta! :BUA: No sem si pa ogledal ostalo Romunijo :grim Leta 2013 napadamo TRANSFAGARASAN :kva2:

 PERO kdaj imaš plan napast TRANSFAGARASAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vceraj osvojia Transfagarasan, iz smeri Brasov - Bran, preko jezera Balea proti jezeru Vidraru. Ceprav je cesta uradno se zaprta do 30.6. Ni bilo nobenih tezav, se romunska zandarja pri jezeru Balea sta nama dala vzpodbudo z naskok celotne trase. Brez tezav sva prisla skozi. Toliko za informacijo iz prve roke, vec o najinem letosnjem potovanju pa po prihodu domov-predvidoma jutri ali pojutrisnjem. Pa lep pozdrav vsem v Sloveniji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer končno doma po 8-ih dnevih skozi 10 držav. Polna sva vtisov in prepričan sem, da bo reportaža zanimiva. Slučajno je najin povratek padel prav na dan, kjer sem pred točno enim letom doživel prometno nesrečo tik pred Dolomiti. Letos je šlo vse gladko in razen velike vročine nama ni bilo hudega!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!