Skoči na vsebino

Romunija, dežela Drakule


Noise

Priporočene objave

Ne,ni se mi zamerila. :slap: Je zelo lepa dežela :worship: Ta karta je od člana ,ki je moral zaradi zdravstvenih razlogov odpovedat to potovanje :cry: Zato je pa čisto nova in nerabljena :naughty: Priporočam jo zato ker se ne strga in je nepremočljiva :010

Malo heca! Poznam dva, se nekaj spravljata na pot proti Romuniji. Ju opozorim na tvoj post.

lp Mirč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj utrinkov z naše poti,za lažjo odločitev :naughty: Sem bil deležen graje,da sem pokazal premalo fotografij :hmm:

post-2665-127850181802_thumb.jpg

post-2665-127850210072_thumb.jpg

post-2665-127850225432_thumb.jpg

post-2665-1278502391_thumb.jpg

post-2665-127850252915_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj utrinkov z naše poti,za lažjo odločitev :naughty: Sem bil deležen graje,da sem pokazal premalo fotografij :hmm:

Tale PENSIUONEA zelo priporočam.Nahaja se v mestu FUNDATA,ob glavni cesti.To je med Curtea de Arges in Rasnov.Lepe in čiste sobe z kopalnico 8€ oseba +garaža gratis :worship: Moški govori Angleško,kar je prava retkost :naughty: Ko smo imeli okvaro nam je zelo pomagal ker ima in tudi obvlada internet :trance_27_notworthy: Prilagam tudi njegovo vizitko! :OK:

post-2665-127850353209_thumb.jpg

post-2665-127850367859_thumb.jpg

post-2665-127850494366_thumb.jpg

post-2665-127850540156_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko okvirno opišeš pot?

Pot je potekala takole!

Mozirje-Murska Sobota-Kaposvar-Pecs-Baja-Szeged- Arad-Hunedoara-Turda-Targu Mures-Sighisoara-Praid-Gheorgheni-Bizac-Bacau-Onesti-Foscani-Buzzau-Berca-Lanca-Braila-Tulcea-Mamaia(Constanta)-Cernavoda-Fetesti-Slobozia-Ploiesti-Brasov-Rucar-Albesti-RamnicuValcea-jiu-Drobenta-Turnu Severin pa preko Džerdapa v Srbijo Veliko Gradište! TRANSFAGRASAN je pa bil žal zaprt :cry:




			
		
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil deležen graje,da sem pokazal premalo fotografij :hmm:

Bravo, lepe slike!!

Komaj čakam na kakšno poročilo! Pridi na :beer1: :beer1:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam novo nerabljeno karto Romunije :naughty: Je nepremočljiva in se ne trga :worship: 12€ :naughty:

Sicer malo :topic: samo tele karte so res dobre, knowhow če se ne motim. JAz drugih ne kupujem več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer malo :topic: samo tele karte so res dobre, knowhow če se ne motim. JAz drugih ne kupujem več.

Daj nabavi enkrat Piatnikove - boš videl.... :whistle:

rrrr

:topic:, ma ne bit hudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz EnduRoManije.

Cozia Peak:

post-9811-12784902317_thumb.jpg

Super !!

PS: -praviš, da zdaj lahk bremzaš že sam z enim prstom ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRANSFAGRASAN je pa bil žal zaprt :cry:


danes je bil odprt....le megla in dež na Balea Lac.....pa seveda sneg ob strani....slik žal ne morem prilagat, saj snemam s kamero....

jutri paproti Constanci, potem pa napadem Bolgarijo....

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bil odprt....le megla in dež na Balea Lac.....pa seveda sneg ob strani....slik žal ne morem prilagat, saj snemam s kamero....

jutri paproti Constanci, potem pa napadem Bolgarijo....

Srečno pot še naprej,pa na zdravje! :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,imej se še naprej lepo,žal se v Bolgariji ne vidiva,ne dobim dopusta,lp :yea1:

V penzijo pojdi Pips :slap: No potem boš imel še pa manj časa,tako pravijo :naughty: Kako pa drugače, se nič več ne javiš? :nono:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romunija...

Zdaj ko berem te poste me kar dviguje, komaj čakam mi štartamo 1.8. Upam da bo s Transfagarasom vse ok, ker res računamo na to turo....

Kako kaj kaže s poplavami v Romuniji je že vse ok?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romunija...

Zdaj ko berem te poste me kar dviguje, komaj čakam mi štartamo 1.8. Upam da bo s Transfagarasom vse ok, ker res računamo na to turo....

Kako kaj kaže s poplavami v Romuniji je že vse ok?

lp

Imajte se fajn in srečno vožnjo! :D Vreme pa bo! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena zanimivost, katero se splača pogledati v Romuniji....www.muddyland.com

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena zanimivost, katero se splača pogledati v Romuniji....www.muddyland.com

Ja res je zanimivo,ja! :eek: To je v kraju Berca :grim

post-2665-074270800 1279436152_thumb.jpg

post-2665-092575200 1279436233_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ha ha pojutrijšnjem pa gremo...... tralalalalala

Drakula prihajam....mogoče me bo pa obdržal???

lp

Srečno pot in lepo vreme vam želim :yes: Drakule se pa le pazi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Klapa živijo!

Še 20 dni do štarta me loči da grem preko Madžarske v Romunijo, Bolgarijo in nato preko YU nazaj.

Sprašujem vas ali se v Romunijo in nato Bolgarijo sploh splača vozit šotor in kamp opremo iz cenovnega videika?

Za odgovore v naprej hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa živijo!

Še 20 dni do štarta me loči da grem preko Madžarske v Romunijo, Bolgarijo in nato preko YU nazaj.

Sprašujem vas ali se v Romunijo in nato Bolgarijo sploh splača vozit šotor in kamp opremo iz cenovnega videika?

Za odgovore v naprej hvala!

DA in NE! Cene so v raznih prenočiščih dovolj ugodne. Precej pa je odvisno od tebe (rad kampiraš?) in seveda tudi od vremena. Septembera zna biti v šotoru že mrzlo.

Tule boš našel kako sem se jaz znašel v tistih koncih.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA in NE! Cene so v raznih prenočiščih dovolj ugodne. Precej pa je odvisno od tebe (rad kampiraš?) in seveda tudi od vremena. Septembera zna biti v šotoru že mrzlo.

Tule boš našel kako sem se jaz znašel v tistih koncih.

lp,

Hvala!

Hvala za info, tvoj potopis pa sem že prej prebral (lep, kljub težavam), ma saj moramo biti pripravljeni na vse, ko smo na poti. Je pa res, da ni lepšega ko se vrneš brez njih!

Kampiranje mi ne predstavlja težavo in postavljanje šotora vsak dan (10 min. pa je)na drugi lokaciji mi-nama je v veselje za stik z naravo, saj obema je lepše si ogledovat naravo kot kaulturne ustanove, no tudi te si ogledava.

Če pa je mala razlika v € za nočitev in prehrano, se mi ne ljubi tovorit vso robo s seboj, še posebno ker sva v dveh na CBF-ki.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šotorit v Romunuji pa res nima smisla :headbang: Spanje v njihovih PENSIUNEA JE 8-12€ z kopalnico in zajtrkom :naughty: :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!