Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

kakega maš to meni je skuterist rekel da nemorem priklopit na svojega... daj link

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje nujno nucam pomoč...dobu sm omejevalec, pa nevem kam bi ga priklopu :)

Mislite, da je to ta žica prava (na sliki), ker druge belo-rdeče ni!

hvala , lp

bla.jpg

jas še tega sicer nisem priklaplal sem mel pa to zadevo doma.. malo sem zaj gledal komentarje pa sem našel tole:

daš nekam na maso al pa na minus na akomulator.pol pa štelaš .pa rdečo žico prklopiš na cin špulo

upam da ti bo kaj pomagalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas še tega sicer nisem priklaplal sem mel pa to zadevo doma.. malo sem zaj gledal komentarje pa sem našel tole:

daš nekam na maso al pa na minus na akomulator.pol pa štelaš .pa rdečo žico prklopiš na cin špulo

upam da ti bo kaj pomagalo :D

Hehe, v navodilih piše, da je na yamahah en kablček BELOrdeč, (sepravi bolj bel kot rdeč/smo mel letos pri grafičnem oblikovanju, tak da mi ne modrovati :) ), pa zadeva enostavno ni delovala...pa še čüdno je narjeno, ko sta dva šalterja...sn piso zaj gor, pa bom vidu kaj bojo sporočil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, v navodilih piše, da je na yamahah en kablček BELOrdeč, (sepravi bolj bel kot rdeč/smo mel letos pri grafičnem oblikovanju, tak da mi ne modrovati :) ), pa zadeva enostavno ni delovala...pa še čüdno je narjeno, ko sta dva šalterja...sn piso zaj gor, pa bom vidu kaj bojo sporočil.

lp

js sm kupu istega... za mojo rs 50 99 letnik je pisal da je bela z rdečo črto semizdi, pa je bla drugačne barve.......

uglavnem primeš kabel od svečke....greš pokablu gor da prideš do črne škatlice... in iz tiste škatlice gresta 2 kabla. in na enega pol prklopiš omejevalec. seveda morš pol še na maso vlečt omejevalc. uglavnem men je zadeva delala, rabu jo nism pa nikol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm kupu istega... za mojo rs 50 99 letnik je pisal da je bela z rdečo črto semizdi, pa je bla drugačne barve.......

uglavnem primeš kabel od svečke....greš pokablu gor da prideš do črne škatlice... in iz tiste škatlice gresta 2 kabla. in na enega pol prklopiš omejevalec. seveda morš pol še na maso vlečt omejevalc. uglavnem men je zadeva delala, rabu jo nism pa nikol.

Moj nečak ima isto, pa mu ne gre regulirati, 2 šraufa sta, kako to poteka?

Hvala in lp

Popravljeno . Popravil gmatjaz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*bump*

No a noben na tem forumu neve, kak se da omejevalec gor?!...sigurn je kdo meu to na tzr-ki...help :D

Če ne veš pelji na servis! :surrender:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne veš pelji na servis! :surrender:

Dej stari k bom pa še tam plaču k fukjen :D ... sm na cilindr pisu, pa jih očitno boli klobasa za stranke, ki so prejele artikel :slap::BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej stari k bom pa še tam plaču k fukjen :D ... sm na cilindr pisu, pa jih očitno boli klobasa za stranke, ki so prejele artikel :slap::BUA:

a za tistih 200€ ti pa ni blo škoda? braz zamere stari, sam ti si čudn :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi se rad prerekal z odraslimi ker imam neko spoštovanje (sklepam da si malo starejši ker maš aprilio z malo več cc:naughty: ) ampak nisi zgrešil teme?

sicer pa ti za ta omejevalec nebodo tolko računali kot za štarter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi se rad prerekal z odraslimi ker imam neko spoštovanje (sklepam da si malo starejši ker maš aprilio z malo več cc:naughty: ) ampak nisi zgrešil teme?

sicer pa ti za ta omejevalec nebodo tolko računali kot za štarter.

Nečak ima, sem pisal par odgovorov prej! Sicer pa nevem, zakaj sam ne vpraša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nečak ima, sem pisal par odgovorov prej! Sicer pa nevem, zakaj sam ne vpraša...

js pa gledam ka teb ni jasno... un post ni biu namenjen tebi.... ampak unemu tadrugemu uporabniiku, če bi spremljal debato bi vedel o čem se gre. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa gledam ka teb ni jasno... un post ni biu namenjen tebi.... ampak unemu tadrugemu uporabniiku, če bi spremljal debato bi vedel o čem se gre. LP

Pozabimo na vse skupaj, ok fantje?

Torej, noben na žalost ne ve ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...glede blokade; v auspuhu je, ko je blo to odstranjeno je motor po števcu šou 67, pa začel torkirati, snel sem tank, pa je pod tankom na okvirju motorja pritrjena mala črna škatlica pa piše ena beseda gor(se ne spomnem zaj) in prevrtaš z majhnim svedrom skozi O...potem mal z loterjom segreješ da ne pride vlaga not. Po tem se je stvar zvrtela preko 8000, hitrost pa pomojem realnih 75, sam ga je škoda terat prek rdečega, seveda se pa z drugim auspuhom da priti dlje :)...Ne pa bit bučman kakor prejšnji lastnik, ki je v auspuh zvrtal 4 luknje :slap::) Olje je špricalo vsepovsod okoli; po felgi, okvirju itd xD.

Pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...glede blokade; v auspuhu je, ko je blo to odstranjeno je motor po števcu šou 67, pa začel torkirati, snel sem tank, pa je pod tankom na okvirju motorja pritrjena mala črna škatlica pa piše ena beseda gor(se ne spomnem zaj) in prevrtaš z majhnim svedrom skozi O...potem mal z loterjom segreješ da ne pride vlaga not. Po tem se je stvar zvrtela preko 8000, hitrost pa pomojem realnih 75, sam ga je škoda terat prek rdečega, seveda se pa z drugim auspuhom da priti dlje :)...Ne pa bit bučman kakor prejšnji lastnik, ki je v auspuh zvrtal 4 luknje :slap::) Olje je špricalo vsepovsod okoli; po felgi, okvirju itd xD.

Pa lep pozdrav

dej gor 12 zobnik pa imas pri 10000 rpm 95km/h! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...glede blokade; v auspuhu je, ko je blo to odstranjeno je motor po števcu šou 67, pa začel torkirati, snel sem tank, pa je pod tankom na okvirju motorja pritrjena mala črna škatlica pa piše ena beseda gor(se ne spomnem zaj) in prevrtaš z majhnim svedrom skozi O...potem mal z loterjom segreješ da ne pride vlaga not. Po tem se je stvar zvrtela preko 8000, hitrost pa pomojem realnih 75, sam ga je škoda terat prek rdečega, seveda se pa z drugim auspuhom da priti dlje :)...Ne pa bit bučman kakor prejšnji lastnik, ki je v auspuh zvrtal 4 luknje :slap::) Olje je špricalo vsepovsod okoli; po felgi, okvirju itd xD.

Pa lep pozdrav

no to sm js iskal!! men trokira u pm iščem že celo leto rešietv. s kerim svedrom to prevrtat? drgač mam arrowa gor pa gaje težko prek 80 spravit... naveč sm meu 93

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to sm js iskal!! men trokira u pm iščem že celo leto rešietv. s kerim svedrom to prevrtat? drgač mam arrowa gor pa gaje težko prek 80 spravit... naveč sm meu 93

Hm...čis mini mini mali :S nebi vedu, k mi je en mehanik to naredu ;) mislim da je čist mali...tak da folk ne pametovat da ni elektronske blokade 'bemti :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to sm js iskal!! men trokira u pm iščem že celo leto rešietv. s kerim svedrom to prevrtat? drgač mam arrowa gor pa gaje težko prek 80 spravit... naveč sm meu 93

aja pa maš mogoče kake slikce.. morm to naredit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa maš mogoče kake slikce.. morm to naredit....

Očitno se je oglasu nečak od gmatjaza...:D...slikce dobiš ko se prebijem do fotopatarata...cca. 15 min

lp

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa maš mogoče kake slikce.. morm to naredit....

mislm da piše na črni škatlici "moris" in ti morš točno čez o prevrtat... Nism pa 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!