Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

ledice..sam te žmigavce pa za bv žalite ker so 100% najlepši originalni...

krajši bi mogli bit pa 3kotni ;)http://www.louis.de/_30ba972c6f8a5ecd52a84f970b69987675/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=490&wgr=409&list_total=48&anzeige=0&page=2&artnr_gr=10033373

neki takega...drugač so pa po drugi strani všečni ;D na tzrki sem jih itak menjau, k original so 10cm^2 :)...po drugi strani pa itak nima veze kaki žmigavec je ...itak smo pa tok trance_28_offtopic.gif da glava boli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar je original je tudi drago :closedeyes:

Za vse ostalo je tu Mastercard he,he,he :)

/sošolc ma na tzr-ki 70 kit, pa pravi da je treba na vsakih 500km svečko menjat...je to res?blink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9

Za vse ostalo je tu Mastercard he,he,he :)

/sošolc ma na tzr-ki 70 kit, pa pravi da je treba na vsakih 500km svečko menjat...je to res?blink.gif

eh...moj brat je mel MHR80 pa je na 5000km menjaval (je rekel da je blo še to prehitro :D )

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle gre:ko grem v hrib v 5 prestavi na 7000 obratov, mi zače motor umirat, stisnem kuplungo in dam do 8000, nato nazaj v brzino in gre normalno naprej...zvok ni tak, kot da bi benza zmankal, ampak malo zruži ;D kaj bi blo? diza al kej? k nimam pojma slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle gre:ko grem v hrib v 5 prestavi na 7000 obratov, mi zače motor umirat, stisnem kuplungo in dam do 8000, nato nazaj v brzino in gre normalno naprej...zvok ni tak, kot da bi benza zmankal, ampak malo zruži ;D kaj bi blo? diza al kej? k nimam pojma slap.gif

enostavno čas da menjaš dol in ga spustiš v obrate :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno tudi nimaš vredu fergazerja nastavlenega in ga začne prej jebat pri mali obratih .

Misliš? meu sm ga na servisu 2 meseca nazaj, kjer je djed to štelau vse...na delta team, natančneje, tak da ne dvomim v njih...motor to naredi samo v hrib!!!, po ravnem gre super ;) ... ko pa pridem v klanec oz. se mašina mal bol obremeni ga pa zmankuje...majko milo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš? meu sm ga na servisu 2 meseca nazaj, kjer je djed to štelau vse...na delta team, natančneje, tak da ne dvomim v njih...motor to naredi samo v hrib!!!, po ravnem gre super ;) ... ko pa pridem v klanec oz. se mašina mal bol obremeni ga pa zmankuje...majko milo :)

KAj ti ni jasno. Upam da si se že kdaj vozil v bolj švoh avti. Si videl koga v ful breg vozit v 5 prestavi. Ne nisi ker enostavno ne vleče zato se menja dol. Pripelji se v tisti isti breg z 10k rpm. Pa neboš imel več teh problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAj ti ni jasno. Upam da si se že kdaj vozil v bolj švoh avti. Si videl koga v ful breg vozit v 5 prestavi. Ne nisi ker enostavno ne vleče zato se menja dol. Pripelji se v tisti isti breg z 10k rpm. Pa neboš imel več teh problemov.

Kaj tebi ni jasno? tisti breg gre z 6000 v 6. :D mali bregec, samo dougi, pa pospešuje pač...ampak to ga zaj zjebe kar naenkrat...če bi normalno zgublu moč ok...ampak da malo zruži ni kul...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OHLADTA SE MALO DA KEJ TAKEGA NE IZBRUHNE KO JE ŽE KDAJ PREK :rolleyes: :evilgrin: :boobies: :boobies:

Jes se ne kregam :D ka ti ni jasn nisem vzeu kot neki slabga...dodatek k povedu trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko nalijem v menjalnik elf 5w-40?

Upam da ti nena to resno sprašuješ. Tako olje jaz livam v 1.5 dci motor. Motula 10W-30 si kupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri avto te maš? (sprašujem zato ker ma brat tudi 1.5 dci) :P

sory za :topic:

megane 2 100ps 05 letnik 4. megan do zdaj

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

megane 2 100ps 05 letnik 4. megan do zdaj

heh moj brat ma tudi megana..res super avto :worship:

če maš kaj predelano da ma 100hp?

avto ma povprečno porabo z normalno vožnjo 4,5l :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh moj brat ma tudi megana..res super avto :worship:

če maš kaj predelano da ma 100hp?

avto ma povprečno porabo z normalno vožnjo 4,5l :worship:

dve verziji sta se prodajali 82 in 100ps. 82ps verzija ima probleme z dizami, popravilo le teh stane med 2-3k. Meni pije 5-5.5 ker še mam gor 17ke nabite+ težka noga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve verziji sta se prodajali 82 in 100ps. 82ps verzija ima probleme z dizami, popravilo le teh stane med 2-3k. Meni pije 5-5.5 ker še mam gor 17ke nabite+ težka noga.

aja no nevem

bratranec ma tega slabšega in brat...bratranec ma zaj 250,000 km in je opravlal redne servide in menjaval kaj se pač mora...je pa res da na vsakih 10000km vlije noter 1l motula v rezervoar za čiščenje ventilov (moj brat tudi) in motorček lepo laufa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!