Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Sem reko "čez" 25 let ;););) Mislim da bojo tomosove mašince še laufale dolga,dolga,dolga leta :Dtrance_28_offtopic.gif matr če mislmo o štrjakah pisat pejmo v tisto temo :D

sej pa nišče ni rekel nič čez tomosa...samo so zelo umirjene mašine in grejo tako dolgo..no sej se tudi menjavajo deli ampak poceni:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti sŁičice :) ... pa kirem retardi se to tak da te minuse devat ko mu bom vrat zaviu ko kuri :D

img2538.jpg

img2539.jpg

img2540.jpg

hej.. sem danes to pogledal na tzrki. a tale škatlica je bolj odspredaj, in ima en vlek konektor gor, je pa tak v sredini v gumo oblečena? tole sm am na otim, ker da pridem do nje morem mal več dol dat ko 2 plastike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej.. sem danes to pogledal na tzrki. a tale škatlica je bolj odspredaj, in ima en vlek konektor gor, je pa tak v sredini v gumo oblečena? tole sm am na otim, ker da pridem do nje morem mal več dol dat ko 2 plastike :)

Tank snameš dol...pa tam ko je za benz šraufat morš mogoče dol dati...je pa pod tankom čis zraven balance ;) , pa sam potegn ven :D

;;; čujte folk...a mate kej poripsano šipo/vizir okoli šraufov? mislim, da zaradi vibracij?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tank snameš dol...pa tam ko je za benz šraufat morš mogoče dol dati...je pa pod tankom čis zraven balance ;) , pa sam potegn ven :D

;;; čujte folk...a mate kej poripsano šipo/vizir okoli šraufov? mislim, da zaradi vibracij?

lp

šipa ob robu je orng porisana, pa je motor star malo več kot eno leto... razmišljam da bi dal nekomu da mi na črno špricne...

aja, pa to še mi povej... reko si da maš čez O prevrtano... točno čez o, in v velikosti črke da črke ni več? pa to je skoz prevrtano? na kakšen način pa je zalito z silikonom? aja, sem otipal pravo stvar, če mi boš znal dovolj dobro opisati, bom morda celo sam prvrtal....

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šipa ob robu je orng porisana, pa je motor star malo več kot eno leto... razmišljam da bi dal nekomu da mi na črno špricne...

aja, pa to še mi povej... reko si da maš čez O prevrtano... točno čez o, in v velikosti črke da črke ni več? pa to je skoz prevrtano? na kakšen način pa je zalito z silikonom? aja, sem otipal pravo stvar, če mi boš znal dovolj dobro opisati, bom morda celo sam prvrtal....

Dej msn, oz. če sm te dodau me klikn pa se tam zmenma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, sam tolk da vse tistim ki pravijo da tzrka 09 nima elektronske blokade... danes sem jo držal v rokah.... tko da ni to nek lari fari...

Popravljeno . Popravil carjevic
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, sam tolk da vse tistim ki pravijo da tzrka 09 nima elektronske blokade... danes sem jo držal v rokah.... tko da ni to nek lari fari...

nisi držal el. blokade pač pa CDI:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti ni jasn.. če je not blokada.. oki držal sm cdi... ampak notr je blokada zato lahko rečem tudi da sem držal blokado.... brezveze da se trudim.... :headbang:

aja pa nočem se zdej prepirat... pa povem :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti ni jasn.. če je not blokada.. oki držal sm cdi... ampak notr je blokada zato lahko rečem tudi da sem držal blokado.... brezveze da se trudim.... :headbang:

ja brezveze se zaletavaš z to rdečo glavo:lol1:

in si že odblokiral ? ali še čakaš mehanika?:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja brezveze se zaletavaš z to rdečo glavo:lol1:

in si že odblokiral ? ali še čakaš mehanika?:lol1:

ti samo jebi v glavo.... v bistvu je meu radecan čist prav o tebi.... POJMA NIMAŠ!!! pa pamet tu soliš

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej umirte zivce! to je tema o yamahi tzr 50 ne pa kregarija!

ker se misli kregat naj naredi novo temo pa se naj tam krega! :whistle: :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej umirte zivce! to je tema o yamahi tzr 50 ne pa kregarija!

ker se misli kregat naj naredi novo temo pa se naj tam krega! :whistle: :whistle:

pa če un sam začenja... matr ko mu je dolgcajt...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti samo jebi v glavo.... v bistvu je meu radecan čist prav o tebi.... POJMA NIMAŠ!!! pa pamet tu soliš

gdo to govori?:lol1: sem že malo (veliko) več SAM razdiral motorjev doma in to BREZ kakega koli mehanika (pa ne mislim zdej če sem cilinder vzel dol da sem ameriko odkril tako kot misliš ti:lol1: ) sej sploh nimaš pojma kako se mašina razder in kako zgleda:lol1: .veš samo da ma neko kurčevo blokado..če jo že ma pa jo odstrani in ne govori nekaj tu pol leta kako boš motor odblokiral majst:lol1: kot da je to nevem kako delo:lol1: ,ko je bratu šla ojnica po gobe smo isti dan večer mašino dali na pank razdrli komplet zjutraj šli po celotno kurvelo+lagera ob 12.00 je že letelo po AC 175 km/h+.ne pa ti k se voziš 60 mogoče kak kilomer več in razlagaš pol motosvetovcem kako boš odblokiral tzr:lol1: .se pravi da si totalen idiot z koreninami hrvatov:lol1:

kaj zej majstr?še si za dirko?:yawn:

aja pa kolegu glih rs125 rihtam ki je na motosvetu..tako da ne tukaj gdo ma o čem pojma ker si ti navadna pič** ki nima pojma ne o vožnji kaj šele o šraufanju...pussy:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet si... prvo radecana provociraš, pol pa še mene... odjebi!! ti meni tu pol leta razlagaš da tzrka nima elektronske.... :bum:

ne razlagam tega da tzr nima el. blokade samo pol leta pač pa verjetno že skor 2 leti ...in takrat še tebe ni blo na motosvetu...mogoče res da majo novejše el. blokado,nemorem rečt ker še nisem letnika 09 odblokiraval (sam še jih nisem je pa en dober kulega ki dela na motocentru povedal da 50cc 2t sport nima noben el. blokade ,samo mu tudi nič ne bom verjel ker nisem sam odblokiral)..jas sem vedno pisal za letnike do 07..tako pa hitro vzemi to blokado pa boš videl če gre več.če blo šla več itak vredu če pa ne pa si na enakem kot prej mogoče še kaj zajebeš ker cdi ni samo tak...

ti pa lahko zaradi mene greš nazaj tja noter od koder si prilezel:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet si... prvo radecana provociraš, pol pa še mene... odjebi!! ti meni tu pol leta razlagaš da tzrka nima elektronske.... :bum:

ja če si pa ti tak pameten pa si že odblokiraj 1x ta moped al pa nekomu pelji to če že sam neveš nepa nekaj tu na forumi razlagat kak pa kaj če sam nimaš pojma... ok ?? aja pa moja 08 ni mela te blokade :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja točno tvoja je bila letnik 08..tako da še letnik 08 nima te blokade :boobies:

neveš tega ča majo vse ali nimajo... ker tudi tam ti povejo da so lahko katere serijsko odblokirane... tak čist btw js mam 09 letnik :boobies:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dajte nehat no..trance_34_sleepy.gifTzrka ima cdi (po domače blokado, saj blokira tiste obrate) ma v auspuhu in to je to. Več gre z kitom pa auspuhom drugim :D

trance_19_hmm.gif

biv dans na servisu, pa sm se zmeno... tak da zdej ga enkrat pelem pa mi prevrtajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biv dans na servisu, pa sm se zmeno... tak da zdej ga enkrat pelem pa mi prevrtajo...

če si tak majster pa si sam odblokiraj, ali pa vsaj polek bodi na servisu da boš videl kaj to bojo delali

blokada je v fergazerju sepravi mala diza in v aspuhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si tak majster pa si sam odblokiraj, ali pa vsaj polek bodi na servisu da boš videl kaj to bojo delali

blokada je v fergazerju sepravi mala diza in v aspuhu.

pa ka ti ni jasn??? odstanli mi bojo elektronsko v cdiju z vrtanjem... vse drugo že imamm zrihtano. pa nehaj bit pametn!!! nevem, lepo t govorim že par stani... ti pa ko da i butast :glare:

pa tolk butast pa nism da bi si sam šev cdi vrtat če nevem natančno kako prevrtat... zato pa so servisi...

Popravljeno . Popravil carjevic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka ti ni jasn??? odstanli mi bojo elektronsko v cdiju z vrtanjem... vse drugo že imamm zrihtano. pa nehaj bit pametn!!! nevem, lepo t govorim že par stani... ti pa ko da i butast :glare:

pa tolk butast pa nism da bi si sam šev cdi vrtat če nevem natančno kako prevrtat... zato pa so servisi...

naslov teme je YAMAHA TZR 50 nepa tvojo kreganje in pametovanje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!