Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Hm...kvečjemu se izkušeno krega? Zej pa dost, ti boš dau blokade ven, dejstvo je, da on ve veliko o 2t mašincah itd itd itd...butl ni nobeden itd. okej...porkaduš :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se ni treba prepirati..ti jim nesi samo CDI tja pa ti ga naj kao odblokirajo...če boš pelal cel motor pa tak neveš kaj bodo delali...si že res vzel SAM blokado ven z aspuha dal okrog 88 dizo in nastavil fergazer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...kvečjemu se izkušeno krega? Zej pa dost, ti boš dau blokade ven, dejstvo je, da on ve veliko o 2t mašincah itd itd itd...butl ni nobeden itd. okej...porkaduš :D

izkušeno se kregam z takimi kot si ti in tvoj kolega ki jih je na žalost preveč ki kar iskušeno govorijo vse na pamet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se ni treba prepirati..ti jim nesi samo CDI tja pa ti ga naj kao odblokirajo...če boš pelal cel motor pa tak neveš kaj bodo delali...si že res vzel SAM blokado ven z aspuha dal okrog 88 dizo in nastavil fergazer?

1. ni kao odblokirali...

2. ja sem, kupil sem arrow avspuh, ga odblokiral in dal dizo 106 kot je priporočena za ta avspuh in obrate pod katerimi moror deluje+ zadnji zobnik iz 60 na 47 bila že 80 org diza....

Popravljeno . Popravil carjevic
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izkušeno se kregam z takimi kot si ti in tvoj kolega ki jih je na žalost preveč ki kar iskušeno govorijo vse na pamet..

Pa daj nehaj že no, pizda karkol kdorkol napiše maš pripombo ejga :) nej pjeba nardi kar hoče, pametuje kokr hoče...sej bo (ne mislim pač direktno oz. dajem primer) čez nekaj časa jokau zaka ni poslušau...tak da brezveze sploh replicirat na karkol ;)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej maš prau,sej ni moj motor je tvoj in delaj kar hočeš, pa če tudi maš prav glede el. blokade ne morem nič ker do letnika 08 ni mela...zej pa maš ti res to noter mogoče..samo priporočam da gledaš zraven kaj ti delajo na servisu.

aja ti z arrowom ,si vzel blokado ven z arrowa?ker tudi športni aspuhi so zablokirani , to vem ker je moj brat kupil novega giannellia in ni hotel preko 8000rpm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej maš prau,sej ni moj motor je tvoj in delaj kar hočeš, pa če tudi maš prav glede el. blokade ne morem nič ker do letnika 08 ni mela...zej pa maš ti res to noter mogoče..samo priporočam da gledaš zraven kaj ti delajo na servisu.

aja ti z arrowom ,si vzel blokado ven z arrowa?ker tudi športni aspuhi so zablokirani , to vem ker je moj brat kupil novega giannellia in ni hotel preko 8000rpm..

ja je zunaj blokada iz avspuha

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo "switchajmo" temo, zanima me, če bi nalepke za na felgo od yamahe (original) pri delti, +se svetijo? oz. kje bi zadevo našel, da bi pasalo na tzrko ;)...nekje sem videl eno, se ne spomnem kje, ki je bila neosvetljena prozorna, ko se je posvetilo gor pa barvna...

Lp, radecan whistle.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans se pelam ga mal natiram, pol pa kr naenkrat zgubi obrate pa crkne :glare:

pol pa mi še zacne bencin od nekod vn kapljat :wacko:

pa ko ga verglam spušča neke take žvižge (nwm drgac opisat) a bi kdo vedu kaj je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans se pelam ga mal natiram, pol pa kr naenkrat zgubi obrate pa crkne :glare:

pol pa mi še zacne bencin od nekod vn kapljat :wacko:

pa ko ga verglam spušča neke take žvižge (nwm drgac opisat) a bi kdo vedu kaj je s tem?

v najslabšem primeru.. veš kaj je :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans se pelam ga mal natiram, pol pa kr naenkrat zgubi obrate pa crkne  :glare:

pol pa mi še zacne bencin od nekod vn kapljat :wacko:

pa ko ga verglam spušča neke take žvižge (nwm drgac opisat)  a bi kdo vedu kaj je s tem?

A ti je gumo zablokeral ? Rise nardil ?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans se pelam ga mal natiram, pol pa kr naenkrat zgubi obrate pa crkne :glare:

pol pa mi še zacne bencin od nekod vn kapljat :wacko:

pa ko ga verglam spušča neke take žvižge (nwm drgac opisat) a bi kdo vedu kaj je s tem?

dans se pelam ga mal natiram, pol pa kr naenkrat zgubi obrate pa crkne :glare: --> tak mi je naredlo ko mi je tzr-ka zaribala :D

pol pa mi še zacne bencin od nekod vn kapljat :wacko: --> to pa mi je naredlo ko sem preveč natankal pa je plavač al kak se reče zaštekal.. teklo pa je skos cevko za nesnago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ni panike!

svečko mi je stalilo!

tele svecke BR9ES so za en kurac!!! :closedeyes:

ka pa mate vi za ene svečke??? tut tele? (radečan pa carjevic)

sam še mi zdel še vedno neki zvizga! ko ga verglam polek kr neki zvizga a bi vedu kdo kaj je s tem ?

a je štarter šou al kej?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ni panike!

svečko mi je stalilo!

tele svecke BR9ES so za en kurac!!! :closedeyes:

ka pa mate vi za ene svečke??? tut tele? (radečan pa carjevic)

sam še mi zdel še vedno neki zvizga! ko ga verglam polek kr neki zvizga a bi vedu kdo kaj je s tem ?

a je štarter šou al kej?

Jz mam br9eg pa je OK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ni panike!

svečko mi je stalilo!

tele svecke BR9ES so za en kurac!!! :closedeyes:

ka pa mate vi za ene svečke??? tut tele? (radečan pa carjevic)

sam še mi zdel še vedno neki zvizga! ko ga verglam polek kr neki zvizga a bi vedu kdo kaj je s tem ?

a je štarter šou al kej?

js mam orgnalno svečko... in je čist ok... je pa res da so petrolove čist zanič.. v glavnem ne jih tam kupovt.. moj sošolc dal petrolovo not pa ni nikamor šlo.. org yamaha pa je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno ngk mam :D, ker mi je zamenju na servisu, k je bla diza premala, pa je prejšnjo pobelilo čisto! :D

...prisegam na kvaliteto ^^

+me zanima, za koliko km mate en tank? meni drži ene 310-320 km, z rezervo do 340 :P...

Popravljeno . Popravil radecan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti je stalila svečka pomeni da je prišlo do pregrevanja in večina krat naredi to da zariba lagergeč na kurveli in tudi piska...tako da veselo razdiranje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno ngk mam :D, ker mi je zamenju na servisu, k je bla diza premala, pa je prejšnjo pobelilo čisto! :D

...prisegam na kvaliteto ^^

+me zanima, za koliko km mate en tank? meni drži ene 310-320 km, z rezervo do 340 :P...

180 :S z rezervo do 200 več pa se nism igral.. nebi rad do pumpe tišal

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180 :S z rezervo do 200 več pa se nism igral.. nebi rad do pumpe tišal

Ja pizda, ka ga na 17000 goniš al kak :) ... jaz ga z vožnjo tam nekje od 7000-9000 maximalno "teram" trance_25_naughty.gif, ma pa ene 5l povprečno če ga dokaj teram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pizda, ka ga na 17000 goniš al kak :) ... jaz ga z vožnjo tam nekje od 7000-9000 maximalno "teram" trance_25_naughty.gif, ma pa ene 5l povprečno če ga dokaj teram :D

diza 106, peljem se pa med 9000 in 10000 obrati...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno ngk mam :D, ker mi je zamenju na servisu, k je bla diza premala, pa je prejšnjo pobelilo čisto! :D

...prisegam na kvaliteto ^^

+me zanima, za koliko km mate en tank? meni drži ene 310-320 km, z rezervo do 340 :P...

kaj ti voziš do 6000 da ti tak malo pije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!