Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

Važno da piše yamaha na obesku. B)

ja ninja gre lahko tolko samo če ma yamaha obesek, da 40 km/h + minimalno zraven :lol1: :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj si poglej kolk ma deklariran top speed (ma sploh nad 230?), pa primerjaj tovarniski podatek in tvoj "podatek" - 50 km/h ti nikjer nuben izpuh ne doda

jest morm ta moped met in pika....ce zracunam da mam ene 30 kil manj od sedanjega lastnika :hmm: ...ja pismo :blink: ....pod mano bo to leeeeeeeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel

curi kok je cena :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je ravno govora o 270km/h, tuki mate še eno kost za glodanje  :P

Uauuuuuu, tole je pa bil fotoaparat, k'je tole slikal. Pr tej brzin, pa n'č zmazane okolice. :blink: :lol1:

Pa mrzle Ninjike tud ni zdrav tolk turirat!! :angry: :BUA:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelem jaz prejšni vikend po banu proti Vrhniki......pa pade mim mene eno čudno,malo,okroglo belo čudo..........

Jaz po gasu........ma se ni dal.Pol ga pa najdem na Lomu,ko je šel na kavo......je reku,d je v pičipokija P126 mašino od ninđe 12 namontiral in da mu skor 300 leti.

Grem še k njegovmu mehaniku prevert. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhv se strinjam s tabo in dodajam, da ob pomanjkanju maske pri tej hitrosti in ob taki svetlobi (oblacno vreme) nekako ni mozno narediti tako ciste fotke, zal so tudi v fotografiji omejitve (cas zaklopa in osvetlitev zaslonke sta odvisna).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhv se strinjam s tabo in dodajam, da ob pomanjkanju maske pri tej hitrosti in ob taki svetlobi (oblacno vreme) nekako ni mozno narediti tako ciste fotke, zal so tudi v fotografiji omejitve (cas zaklopa in osvetlitev zaslonke sta odvisna).

Tut obesek nekam sumljivo "pociva".. jst mam enak obesek (sam ne tega za +40 km/h :P), pa ze pri ene 180 zacne lebdet (pa s tem da mam jst masko in je "prepih" dost manjsi kot bi mogu bit na teli sliki) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo, Klimbra, čist si :topic: .

V Pičipokija se montira mašina od ta nove Fajzerce! Pol se pa mal aerodinamika poštima, pa tud čez 300 leti!

Jasno? Pa v red se sprav, de nauš spet neumnosti pisu :fight2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HHV pa fazerer bravo :OK:

bilo mi je malo dolgčas, pa sem malo predelal hitrost svoje ninje :lol1: Pa ko je ravno 270 taka lepa številka :grim Sem mislil, da boste prej ugotovil.

Originalno so obrati na 5000rpm, nice and easy. Hitrost pa tud obratom primerna. Pa HHV, če bi prepoznal odsek ceste, bi vedel, da tam ni možno peljat 270 :grrr

Drugače je pa tole kar lepo normalna delovna temperatura ninje ob tako hladnem vremenu kot je bil (pod 10°C) in pa vožnji pri 5000rpm.

No kaj pa naslednja slika, predelava ali original? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut obesek nekam sumljivo "pociva".. jst mam enak obesek (sam ne tega za +40 km/h  :P), pa ze pri ene 180 zacne lebdet (pa s tem da mam jst masko in je "prepih" dost manjsi kot bi mogu bit na teli sliki)  :hmm:

Tole pa ne bo držalo. Obesek ves čas "počiva" v približno tem položaju, tud pri okoli 180 km/h. Nič ne opleta ali lebdi. Malo se premika naprej nazaj, ampak je pa ves čas za tistim vijakom. Pač če je brez maske, je tok zraka drugačen, manj vrtinčenja al kaj.

mogoče je pa vse skupaj twilight zone :kva2:

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eden se je najdu

pa piši v SLO, da te bomo slovenci razumeli

pa sorry,če nisi SLO

eni znamo tud anglesko.. :P

kaj zaj, kdaj bos objavo tankcam shot?? pa photoshopat ne pozabit! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

curi, ti se liziko kupim, da bos ratal vsaj nezajedavski in splezas dol z drevesa? kaj mislis koliko preglavic mi dela tvoja objava, kaj si mislis o meni? :)

da se vrnemo in medias res: poglej kdaj si dobil prve ponudbe za test in kdaj si se opogumil napisati tel cifro. in upam, da ne zivis v resni zmoti, da te moramo ostali prositi za cas in iskati po sloveniji kdaj bi velecenjeni gospod se izvolil prikazati na prej dogovorjenem mestu ob prej dogovorjeni uri. ce ti ni do testa povej, ne mlatiti prazne slame zaradi mlatenja samega.

BTW FZ6 ima v max okoli 230, pa ce si jedel prejsnji vecer fizol ali ne. kaj si ti narises na brzinomer je seveda tvoj problem.

opazam, da pocasi razkrivas svoj nivo komunikacije; ker ko zmanjka argumentov se pac zacne zaliti sogovornike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko zmanjka argumentov se pac zacne zaliti sogovornike.

tipicna reakcija nekoga z velikimi usti, po tem ko mu dokazes da se moti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipicna reakcija nekoga z velikimi usti, po tem ko mu dokazes da se moti...

:hmm: po vseh prebranih postih :grim se res da ugotoviti kdo ima večja usta :grim samo da si pola pismen :lol1:

vse skupaj mi je podobno otroškemu vrtcu in bahariji kdo ma boljš motor :lol1: :lol1: :lol1: sama prenapetost pa sama stara jajca vozte :grim

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo omenu jajca :hmm:

...Fazer so jajca :P

ne ne :P poudarek je na starosti :lol1: :lol1: g.Curi ma vsaj nov motor :grim

sicer pa zame je tale MS :zzz: :zzz: :zzz: še dobr da je zimski čas :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ICE

Vidim da ti moderatorji kar lepo pomagajo blatiti-mene

Takoj,ko spomladi reg. motor,pridem do tebe,magar v Avstrijo,te bom prej obvestil,da boš pripravljen,da se ne boš kaj izgovarjal

Test hočem opraviti s teboj,da ti zavžem GOBEC

Če takrat ne boš imel primernega motorja,da mi boš sledil,si ga sposodi od tvojih ljubih morderatorjev,kolikor vem nima noben primernega,zato ti predlagam ,da pokličeš vse tiste ,ki si jih zagovarjal s posti ,da so se mi ponujali,če še ne boš našel nobenega,pa si sposodi od katerega koli motorista motor ki mi bi lahko sledil

Obljubim ti, da ,če ne bo z moje strani ponudbe,TI PODARIM MOTOR

Če pa ti ne boš pripravljen,bo pa cel motosvet videl ,da si...

Do takrat pa LP

PS:če pa te je strah hitrosti 275kmh,mi pa javi na PM,ne bom nikomur povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ga je res strah :grim :lol1: :lol1: :lol1: sej v jodlarij itaq ne upajo in znajo vozit kot pr nas :grim :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Curi ti si car :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ga je res strah :grim  :lol1:  :lol1:  :lol1: sej v jodlarij itaq ne upajo in znajo vozit kot pr nas :grim  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Curi ti si car :OK:  :OK:  :OK:

Le tako naprej mladenic. Se malo pa bos naenkrat cudezno odsoten z MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz neznanega razloga zapeljal s ceste :lol1:  :lol1:  :lol1:

To pa samo ce bos poskusal slediti curiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa samo ce bos poskusal slediti curiju.

zgoraj si preber sem mu že pa mi ni ratal :grrr

FJR :SS

u matr pa opozorila se višajo :lol1: :lol1: :lol1:

spet si bo treba nov nick nardit :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

BTW FZ6 ima v max okoli 230, pa ce si jedel prejsnji vecer fizol ali ne. kaj si ti narises na brzinomer je seveda tvoj problem.

...

Sicer nočem vstopat v tale že rahlo žaljiv pogovor ampak useen...

Ice iz lastnih izkušenj ti povem da gre tanova Fazerca(popolnoma original in lepo ulaufana seveda)preko 230km/h...o točni končni hitrosti ne bom govoru ampak gre pa definitivno preko 230!

Sicer se tud sam zavedam da je uradna končna hitrost 235km/h(ajd 10 +/-...odvisn od vira informacij)tko da če motorja še nisi vozu bi blo bolš da o njegovi končni ne govoriš ker Fazerca GRE čez 230km/h...curijo na besedo ne vrjamm za noben denar ampak bi pa rade volje vidu teh 275 na fazerci-svaka čast če gre motor res tolk!

Čeprov mislm da vsak k prav da mu gre NEPREDELANA fazerca preko 240 pa recimo res MAXIMALNO 245 km/h ni čist dobr pogledu na števc!

Vem pa da je curijeva Fazerca neki predelana ampak 275 je vseen mal prehuda .)

P.S.:

Pa lepo prosim ne se zdej z vseh koncu name spravt...samo povedu svoje mnenje O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!