Skoči na vsebino

Prebrana knjiga


Broj Jedan

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Končno prebral knjigo Valentino Rossi - Moja zgodba: http://www.motosi.org/knjige.php?cid=2_3

Slučajno sm bil v knjižnci in se sponu in so jo glih mel :)

O knjigi:

Men je bla super.

Škoda edin da ni več strani pa da opisuje samo do leta 2004.

Lahk bi ble tut kake slike pa boljši listi.

Upam da bo nadaljevanje, saj je minilo že 4 leta!? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je zdej frend posodu Magisterji vožnje in jo bom kmal prebral. K preberem povem če je ql.

Popravljeno . Popravil aljazz26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hola!

kot skoraj vsako leto sem prebral Lord of the Rings :worship: za piko na F so bli še Appendixi, v glavnem (žal zelo skopi) opisi kaj se je dogajalo po koncu knjige: kako sta živela (in umrla) Aragorn in Arwen, pa vse do konca, 121 let po dogodkih v knjigi, ko sta Legolas in Gimli - in tudi Lord Celeborn iz Loriena, tako kot malo pred njimi Samwise Gamgee - kot zadnja iz Fellowshipa zapustila Middle-earth... zdaj pa gasa na Lost Tales :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ce vam je bila vsec knjiga J. Jalen: Bobri , imam na zalogi eno super idejo: J. M. AUEL: zbirka OTROCI ZEMLJE.

1. Rod Jamskega medveda

2. Dolina konj

3. Lovci na mamute

4. Pot domov

5. Shelters of stone (kjiga zal se ni prevedena, ceprav je izsla ze 2002)

Vrstni red je POMEMBEN!

Super zbirka knjig o prazgodovini, prepletenosti razlicnih stopenj cloveskega razvoja, itd. Po pravici povedano, me knjiga ni spustila in sem moral par noci prebedet ob branju. Toplo priporocam nespecnezem.

Lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Ravnokar prebrala knjigo

Valentin Areh - KRI V PUŠČAVSKEM PESKU...

Knjiga vojnega dopisnika o vojni v Iraku leta 2003

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki se matram z eno cca 90 listnico z naslovom: Gospodarska predvidevanja - Kaj prinaša leto 2008?, avtor: dr. Mićo Mrkaić :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno Uvod v sociologijo, Sociologija: Teme in pogledi, Didaktika sociologije, Sociology,... hmmm človk bi reku da se sociologijo učim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jostein Gaarder - Zofijin Svet (roman o zgodovini filozofije), nisem hodu v tako srednjo šolo, da bi me kaj naučili v tej smeri, prepozno za to ni pa nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zoran Milivojević - Formule ljubavi : kako ne upropastiti sopstveni život tražeći pravu ljubav

...knjiga opisuje kaj naj bi prava ljubezen bila, kako 'plavat' v zdravem razmerju.....predvsem pa podrobno razlaga raznorazne napačne predstave o ljubezni, o posledicah teh napačnih predstav, ter nazorno razloži tudi, kako korigirati napačno mišljene o tem....

..priporočam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!