Skoči na vsebino

Prebrana knjiga


Broj Jedan

Priporočene objave

Aaron Kronski - Mesto angelov

Daleč najboljša slovenska kriminalka. Imel sem jo na polici kakih 10 let, zdaj pa končno vzel v roke. No, o tem, kako sem se z avtorjem pred leti zapijal po ljubljanskih beznicah, pa ne bi .... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valentino rossi-kaj če ne bi nikoli poizkusil

zguba časa..skače sem in tja, prebereš par stvari k je vseen če jih ne..

brez veze..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ena kultna knjiga, ki jo večina verjetno pozna Peklenska oranža ali Clokwork Orange. Po njej je posnet tudi film vendar je knjiga po moje mnogo boljša

Pa še ena in sicer Orwelova 1984

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveto Pismo - Stara in nova zaveza

ter

Hitlerjev Main Kampf!

....hecam, pravkar prebral Magisterij vožnje motocikla....zdj me pa še praksa čaka :D

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zofijin svet - Jostein Gaarder

(roman o zgodovini filozofije)

Skozi nepodpisana pisma, ki jih prejema med dnevno pošto za očeta in mamo šolarka Zofija, na razburljiv in napet način odkriva skrivnosti filozofije; hkrati pisatelj duhovito opisuje telesni in duševni razvoj šolarke Zofije v čisto posebnem, le njej lastnem svetu.

Res enkratna knjiga... :worship:

Če ti je pa všeč, ti bo tudi od istega avtorja Solitaire Mistery.

Človek, ki je imel preveč časa, se je vedno igral pasjanso. Vanjo se je tako vživel, da so karte dobile človeške lastnosti in ustvaril je svet kart, ki so šle po poti, po kateri gre človeštvo: od razvoja k vojni ipd. Globok stavek: what if god is a human, and we exist only in his mind, and he is laughing at us, because we don't believe in him?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je pa všeč, ti bo tudi od istega avtorja Solitaire Mistery.

Človek, ki je imel preveč časa, se je vedno igral pasjanso. Vanjo se je tako vživel, da so karte dobile človeške lastnosti in ustvaril je svet kart, ki so šle po poti, po kateri gre človeštvo: od razvoja k vojni ipd. Globok stavek: what if god is a human, and we exist only in his mind, and he is laughing at us, because we don't believe in him?

O, super, hvala za namig!

Sem pa zadnjič že menda tridesetič v svojem življenju spet in ponovno prebrala Exupéryja.

Mali princ je že v otroštvu postal moja biblija ... :worship: .

Lahko noč, lepe sanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bela masajka je naslov...am supr knjiga.....jst sm je ful hitr prebrala...in mi je bla zlo všeč s tem da morte vedt da nism neka ljubiteljica branja....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zadnja, ampak mi je najbolj taka... ne vem. Platoon-vod smrti. Boljša kot film. Kot je tudi Živi, bila boljša, kot poznejši film.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral Igro Prestolov. Me pa zanima, če kdo ve v kateri knjižnici (gorenjska, ljubljana) bi imeli "A Clash of Kings", se pravi drugi del iz zbirke.

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno berem knjigo:

Richard Dawkins - Bog kot zabloda

To je knjiga, ki bi morala biti obvezno branje vsakega zemljana. Preberite jo. :worship: :worship:

dr.looney :devil:

Dobra ampak preveč poljudno (poenostavljeno) napisana. Priporočam ti "God is not great" - Christopher Hitchens

Pred kratki prebral obe (eno za drugo) in mi je bila Hitchensova bolj všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ampak preveč poljudno (poenostavljeno) napisana. Priporočam ti "God is not great" - Christopher Hitchens

Beri Nietzscheja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mesec dve dobri knjigi - Janez Rugelj : Zmagovita pot in Trnova pot.

Dobro, zmagovito je potrebno prebrati vsem, ki jih zanima kaj je njegovo delo ; trnovo pa vsem ,ki bi radi vedeli kako so ga poskusili zaustaviti.

Res sta debeli in na trenutke duhamorni a zgodovinski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitveni modeli :worship:

by F. Hudej, J. Zidarn

knjiga za popi... huda :headbang: , če hočš narest izpit je obvezno gradivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!