Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Treba bo počasi menjat gumo pa vidim pa predvsem hvalite Metzeler Z6, na njihovi strani pa sm zasledil da obstaja nova Z6 INTERACT. :naughty:

A je kdo tole probal in kakšna je razlika med "novo in staro"? :unsure:

Lp

jaz bi vzela z6 (interact)

kupi Roadsmart od Dunlopa, je cenejša in super dobra!!! Preverjeno že večkrat!

ajd

za to gumo ne vem. sem imela od prej gor d220, pa je bila za moje pojme slaba (glede oprijema).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za to gumo ne vem. sem imela od prej gor d220, pa je bila za moje pojme slaba (glede oprijema).

Daj Rossi samo nekaj bi te prosil - ali lahko slikaš zadnjo gumo sedaj na mopedu, pa da vidimo kolko kaj zalagaš. Nočem biti nesramen, a za normalno vožnjo (kakršno menim, da jo ti imaš) je popolnoma vseeno kakšno gumo imaš gor. Ko pa enkrat začneš vozit na nož so pa že omembe vredne razlike.

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Rossi samo nekaj bi te prosil - ali lahko slikaš zadnjo gumo sedaj na mopedu, pa da vidimo kolko kaj zalagaš. Nočem biti nesramen, a za normalno vožnjo (kakršno menim, da jo ti imaš) je popolnoma vseeno kakšno gumo imaš gor. Ko pa enkrat začneš vozit na nož so pa že omembe vredne razlike.

pa LP

glej... ne rečem, da sem fazerja spravla do roba. nisem ga. sem šla z njim samo 3x na zares vožnjo. mi manjka še pol cm-ja. priznam.

ampak meni d220 ni dajala občutka varnosti. sploh pa ne po dežju. medtem ko sem potem dala gor z6 in je bil že sam občutek boljši.

sej to pravim jst iz svojih izkušenj in ne za kakšne teste ali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ravno polž, kar hitro zvozim ovinke, pa mi do roba manjka še dober centimeter :rolleyes:

Verjetno je to odvisno tudi od načina vožnje. Ko vozim skupaj s kolegom, ima on zvoženo do roba, meni pa še precej manjka. Itak to nima veze....

Ena zanimiva reč...... http://forum.svrider.com/showthread.php?t=95450

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....metzeler Z6 je odlična guma....se drži čisto na robu......tako da brez problema spraskaš pussy štrijfen :D ....in stopalko tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je še nekej, danes sm naroču regler, pri motoland panigaz, stane pa 152€, samo v info, če bo meu še kdo kdaj podoben primer z reglerjem

101€ v nemčiji + 5€ poštnina (nov) za letnik 99-02

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

101€ v nemčiji + 5€ poštnina (nov) za letnik 99-02

ppopravljam, 142€ + garancija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo. Motor spet kot nov. Novo olje, svečke, filtri,...

Biker77@ Še enkrat hvala za pomoč pri vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo. Motor spet kot nov. Novo olje, svečke, filtri,...

Biker77@ Še enkrat hvala za pomoč pri vsem.

ni kej..

pa dej vzem si kako urco časa pa ga temeljito spucaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo. Motor spet kot nov. Novo olje, svečke, filtri,...

Biker77@ Še enkrat hvala za pomoč pri vsem.

kej veš kero olje si nalil, pa ker filter si namontiru? pa še za ceno bi te mal prašu kolk si kej dav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni kej..

pa dej vzem si kako urco časa pa ga temeljito spucaj ;)

Sem ga že. Včeraj sem ga dvignil in spucal povsod. Je bilo za kar nekaj ur dela. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej veš kero olje si nalil, pa ker filter si namontiru? pa še za ceno bi te mal prašu kolk si kej dav?

Živjo.

Olje Performance (hiša Motul), svečke in filter pa sem nabavu v Euroton-u (8 EUR po kosu). Ne vem pa točno katera znamka, ima pa itak le eno izbiro.

Popravljeno . Popravil man007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helooo......pred tednom sem zamenjal izpuh in sedaj malo maj vleče....za zaćetek so mi svetovali naj prestavim

igle za en korak višje.......sedaj bi pa rabil mal pomoči..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pe če rabi kdo user manual in owner manual mu pošljem to po pošti na cd-ju ker ne rabim več.

mam tudi orginal šipo-dam za 20 e

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!!!

Po dolgem času se spet javlam na forum. Sem opazil da ste že kr dosti napisali od takrat!!

imam pa eno vprašanje glede mojega sv 650 letni 2000

prevoženih imam okoli 40000 km. Kaj menite bi moral dat pregledat ventile.??nekje sem zasledil da je to potrebno pri takšnih kilometrih. letos grem spet na Sardinijo z njim in ne bi bilo preveč lepo da mi kaj nagaja...

Hvala za odgovor!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!!!

Po dolgem času se spet javlam na forum. Sem opazil da ste že kr dosti napisali od takrat!!

imam pa eno vprašanje glede mojega sv 650 letni 2000

prevoženih imam okoli 40000 km. Kaj menite bi moral dat pregledat ventile.??nekje sem zasledil da je to potrebno pri takšnih kilometrih. letos grem spet na Sardinijo z njim in ne bi bilo preveč lepo da mi kaj nagaja...

Hvala za odgovor!!!

Nimaš skrbi, če ne slišiš nobenih čudnih zvokov, potem agregata ne odpiraj.

Moj jih ima 50k km ter zaenkrat nobenih težav, pa sem prav tako pri cirka 40k odšel v Francijo z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Frutek76,

ko boš zaslišal čudne glasove iz mašine zna bit že prepozno... a je tko težko peljat motorčka na redne servise?? :rolleyes: da greš potem brez slabe vesti in brez skrbi na dopust...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!!!

Po dolgem času se spet javlam na forum. Sem opazil da ste že kr dosti napisali od takrat!!

imam pa eno vprašanje glede mojega sv 650 letni 2000

prevoženih imam okoli 40000 km. Kaj menite bi moral dat pregledat ventile.??nekje sem zasledil da je to potrebno pri takšnih kilometrih. letos grem spet na Sardinijo z njim in ne bi bilo preveč lepo da mi kaj nagaja...

Hvala za odgovor!!!

hm, ventili naj bi se pogledal pri 36k km, tak da po moje bi bilo pri 40k km že kr čas za pogledat ventile..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš skrbi, če ne slišiš nobenih čudnih zvokov, potem agregata ne odpiraj.

Wrong. Res ni treba iz firbca šraufat, ampak kontrola ventilov spada pod redni servisni pregled in jo je potrebno opraviti.

Potem imaš pa pametne z 80kkm na števcu in se hvalijo da mašina še ni bila odprta. Notri pa vse zažgano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, ventili naj bi se pogledal pri 36k km, tak da po moje bi bilo pri 40k km že kr čas za pogledat ventile..

To velja na splošno za vse motorje, al sm za sv-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!