Skoči na vsebino

Suzuki SV 650


Barth

Priporočene objave

Kot je znano sem tudi jaz lastnik SV 650 naked. Ker ga imam že 4 leta, sem se ga malo naveličal, saj sem se medtem postaral in bi rad nekaj bolj težkokategoričnega in obenem manj tišaškega.

Zato imam zadevo namen prodati, zanima pa me kakšno bi se dalo kaj nastaviti ceno.

Je skratka 08/2001, črn, naked, z malo givi šipco spredaj in givi prtljažnikom zadaj in dvema novima gumama (še nemontiranima - sem se ga u luft odloču prodajat). Tud ketna je nova (DID).

Če ga operem, je kot nov (in to ni samo nakladanje), ima pa cca. 30 jurjev.

Koliko bi lahko iskal za to zadevo?

Aja - kupljen je seveda pri Odarju in sem prvi lastnik.

Vnaprej hvala za namige.

Kakih 600-700 kSIT...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta se mi pa zdi malo mala...

Letnik 2002, 7000km = 4000€ (Buy Now) oz. 3200€ začetna cena avkcije. Klik

Letnik 1999, 31000km = 2999€ (Buy Now) oz. 2700€ začetna cena avkcije. Klik

Saj kakih 800 kSIT bi še tudi morda kdo dal. :)

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res mal malo.. Za tolk se prodajajo er-5 2001 letniki..

900.000 do 1.100.000 to je moje mnenje.

Odvisno kako je ohranjen.

Namerno sem malo pretiraval, je pa dejstvo, da lahko za 4000€ (960 kSIT) kupiš l. 2002 s 7000 km in z dodatno opremo, če pa malo počakaš in imaš nekaj sreče, pa te bo stal samo 3200€ (cca. 770 kSIT).

Kakor komu paše...

D.

PS: Novi novcati SV 650 se da dobit za 5450€ (1,3 MSIT), SV 650S pa za 5690€ (cca. 1.37 MSIT).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Novi novcati SV 650 se da dobit za 5450€ (1,3 MSIT), SV 650S pa za 5690€ (cca. 1.37 MSIT).

Kje? v Slo ali v tujini in lastni uvoz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Pozdrav!

Mene pa zanimajo stroški in servisni intervali za ta motor, pa če je mel kdo mogoče kakšne izkušjnje z okvarami.

nč posebnga,.. olje pa filter na 6000,.. drugač pa motor dela brez problemov :grim ,..vsaj moj....aja, pa "bencinski servis" na cca. 200-250 km :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč posebnga,.. olje pa filter na 6000,.. drugač pa motor dela brez problemov :grim ,..vsaj moj....aja, pa "bencinski servis" na cca. 200-250 km :lol1:

King hvala za odgovor :OK: ampak kaj pa recimo po 25000km al pa 50000km :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

King hvala za odgovor  :OK: ampak kaj pa recimo po 25000km al pa 50000km :hmm:

če ti motor redno servisiraš, (menjavaš olje+filter) vsake tolk spucaš zračni filter, zamenjaš svečke, ketno, zobnik, pa če si kolk tolk "kulturen" do motorja, mislim da ne more bit kej narobe,...jaz jih mam sicer 17000, sam kolkr se spoznam na te zadeve, motorji pr rednemu vzdrževanju grejo po 100000 :OK: poglej stare motorje 15-20 let,..še kr peljejo, dizajn sicer ni vrhunski :grrr , dela pa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor nima centralnega stojala?

Kako potem pozimi? Se dobijo kakšna stojala, cena le-tega? na čem potem sloni motor pri tem stojalu?

Zanima me mogoče kakšna bolj detajlna slika stojala, mogoče s kakšnimi merami, da si ga sam zvarim skupaj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Mene pa zanimajo stroški in servisni intervali za ta motor, pa če je mel kdo mogoče kakšne izkušjnje z okvarami.

Menjava olja + filtra na 6.000, oziroma bolje (če daš sintetiko) 1x na leto ne glede na kilometre (ker jih itak težko več kot 10.000 na leto narediš). Prakso 1x na leto sem začel prakticirati, ker sem se tako navadil pri navtiki. Motor ima isti sezonski ciklus.

Ventile sem dal štelat pri 29.000. Panigaz je ugotovil, da so B.P. in jih ni štelal, je samo napacal celo glavo z enim groznim tesnilcem.

Ketno menjal na 28.000

Svečke menjal na 18.000, pa so se mi zdele še čisto O.K. Sprednja je težko dostopna, treba je losat vodni hladilnik.

Sprednje pakne so zdržale skoraj 30.000, zadnje pa še 10 ne. Ampar aftermarkt zadnje so potem zdržale do nadaljnega. Slabost aftermarkt paken je, da mažejo feltne (črni prah), originalne pa ne. Cena original paken je 13.000 po disku, aftermarkt pa 5 - 6.

Gume menjal kar naprej, dokler nisem dal gor D 205 sportturing.

Pokvari se nikoli nič, se pa motor z kilometri malo zmehča (vzmetenje).

Vse razen štelanja ventilov sem delal sam.

Poraba vedno med 5 in 6 litri, vendar nisem ravninski tišač. Na ravninah se ponavadi samoomejim na 120 - 140.

Centralno stojalo (za pod zadnje vilice) sem kupil pri Habatu za 13 jurjev. Če ga nimaš se še ketne ne da namazat.

BTW ostala mi je viška sprednja guma (nova nemontirana - ker motor gre u ausferkauf) Dunlop D 207, ki bi jo dal za enih 15 jurjev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste vi kupili svojega Suzukija? Odar mi ne disi! :BUA:

Morda celo kdo iz glave ve, ce je ostal se kak SV650 letnik 05 na zalogi? :?

Popravljeno . Popravil Zarja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Zarja!

Jest sem svojo lubico kupil pri tvojem sosedu (mehanik Borut iz Dragomerja), dobil precej ceneje kot bi jo pri Odarju. Priporočam.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osama.

Letos naredil 15.000 km, ce bi blo vec sonca bi jih naredu 20.00km.

Servise delam na 8.000, tako da bo zdele tretji. Ketno mi rata namazat brez centralnega stojala.

Z ostalim se pa strinjam. Razen ketno sem menjal pri 18.000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ima 13.500km opravil 3 redne servise in to je to. Nič problemov spljoh :OK:

Ne vem zakaj ti ni Odar všeč, trgovina je pač trgovina, edino če bi rada dobila 500.000 sit popusta.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..neee..... bi pa rada motor prej vsaj videla, da o poskusnih voznjah sploh ne govorim!

p.s.in ja, s 500.000 sit popusta pa tudi s takimi malenkostmi ne tecnarim vec, ok?

p.s.s. trgovina, ni pac trgovina, definitivno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor nima centralnega stojala?

Kako potem pozimi? Se dobijo kakšna stojala, cena le-tega? na čem potem sloni motor pri tem stojalu?

Zanima me mogoče kakšna bolj detajlna slika stojala, mogoče s kakšnimi merami, da si ga sam zvarim skupaj.

lp

Tudi jaz sem ga mislil sam zvariti, pa sem ga kupil v Beljaku pri Louisu za celih 19 EUR. :kva2:

Mal poglej, če majo kakšno akcijo....

www.louis.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pozanimal. Podjetje se imenuje DADE MOTO S.r.l., Via Redipuglia 242 Ronchi dei Legionari (GO) Italia, tel.: 00390481474183.

Kot sem že omenil prodajajo Suzuki, toda tudi Kawasaki. Kot boš opazila po naslovu niso več v Monfalconu, ampak so se preselili v Ronche dei Legionari, to je mestece cca 4km naprej od Monfalcona.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj, če boš kupovala nov motor, vprašaj tudi pri Borutu, kot ti je Suzuki svetoval, on je pri njemu prišel lepo skozi .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!