Skoči na vsebino

dopust na Hrvaškem


jerry

Priporočene objave

Jest sem ze zdavnaj sklenu da ne hodm vec na morje na hrvask.Zakaj bi hodu nekam, kjer te ne marajo.

tudi js...

gremo v Egipt! :yea2:

naj si v rit zabijejo svoje "adrijansko morje"!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo sem vam obljubila nekaj utrinkov z mojega podaljšanega vikenda v Istri, v bližini Umaga, kamor hodimo že vrsto let, torej naj bi natančmo poznala razne situacije, lokacije in nekatere ljudi.

Glede na to, da smo na "pravem dopustu" za dalj časa in bolj južno od naših krajev že bili, za dotični vikend nismo gojili kakšnih posebnih pričakovanj - nekaj morja, kakšen sprehod, obvezni "turnir" v badmintonu, pijačka v senci...skratka...mal počitka.

Moški del se je odpeljal z motorjem, tri ženske ( ker ima tamala šele šest let) pa z avtom. Na meji nobenih posebnosti; pravzaprav - na "naši" strani zdolgočasen uslužbenec, na hrvaški pa malo manj zdolgočasen, vendar očitno ne preveč zainteresiran za karkoli ( tavelika tamala je izjavila, da bi tokrat lahko komot peljali čez vse lončke s travo :blink: )...

Da ne dolgovezim - vse po starem le -

še od zadje vojne neurejena razpadajoča pot na plažo v popolnoma istem stanju kot vsa leta do zdaj z eno razliko : malo za glavno cesto so postavili rampo in inšpektorja z ogromnim psom ( :blink: ) ( :kva2: ), ki smelo pobirata vstopnino. S tem, da na plaži seveda še spodobnih skretov ni, da o ostali ponudbi ne govorim.

Ker nam je neznana oseba iz čiste razigranosti in prešernosti ( verjetno :hmm: ) po pomoti ( absolutno) na parceli prerezala šlauf za vodo, sva se z boljšo polovico ( :devil: ) odpravila po novih petnajst metrov navadnega šlaufa, za katerega sva z objemkama vred odštela 90 kun :kva2: ...

Pijača nenormalno draga : bambus 19 kun, fanta ,kokakola 15 kun, ostale cene smo pa samo brali ( lansko leto v isti betuli na plaži, ki sploh ni neka betula ampak samo priročni bife, kjer si je lastnik domislil, da bi zadaj malo na žaru pekel, odšteli za lignje 25 kun, letos so 40 :kva2: , kotlet 60 ( mislim :kva2: ), sedem čevapov pa 40 kun.. ma brezveze.... itak smo samo prebrali, ker nam je bilo naravnost smešno... :huh:

Zmanjkalo je baterij za razne nujne pripomočke, ki jih vsak normalen otrok nujno rabi za tri dni na morju bit (cdplejerji itd....+ :doze: ) V večji blagovnici v centru Umaga, kjer je jasno napisano, da sprejemajo vse žive kartice, so naju, ko je f potegnil kartico iz denarnice, najprej čudno pogledali, blagajničarka pa je že vnaprej zmajevala z glavo, češ, ne vem, ne vem... če bo to šlo. Nakar je kar tako, zarad videza, nekaj kloftala po blagajni in takoj vrnila kartico, kao, da ne dela povezava.... F je seveda miren in urejen človek, zato je mirno in urejeno plačal z gotovino, jaz pa, kot nevrotična in k izpadom nagnjena oseba, sem hotela ta staro najprej na gobec ( :D ) bilo je namreč očitno, da so jim naročili, da samo KEŠ, nato sem hotela zahtevati, naj kartico potegne na tisto prvotno napravo, ki bi jo morala itak za vsak slučaj imeti vsaka štacuna.... eeeh, na koncu nisem storila nič od tega in sem lepo ponižno odcapljala na kapučino za 12 kun ( :kva2: ). Ker je dva pljunka kofeta z malo mleka 8 kun, če pa naročiš "veliki" kapučino ( štirje plunki in malo večji brizg mleka ) pa 12.

Morje je mrzlo ( ok, to se ne da pomagat), ljudi je zelo zelo malo in s starim morskim volkom, ribičem, ki ga tudi poznam že vrsto let, sva ugotovila, da bo zihr konec sveta, ker tudi rib ni več toliko v morju in nimajo kaj loviti ( najprej sem posumila, da namiguje na že znane spore med našimi in njihovimi ribiči, nato pa sem se prizemljila in tudi v mislih nehala zganjat nacionalizem, ker je Branko res prijazen človek in zagotovo ni mislil tega- očitno tudi name vpliva vsesplošna protihrvaška fama .) :P ...)

Bom končala - kakšnih neprijetnih dogodkov ( nesramnost al kakšna druga oblika šikaniranja) ni bilo, sem bila pa res neprijetno presenečena nad "popravljenimi" cenami glede na to, da v infrastrukturo ne vlagajo popolnoma nič.

Pa še to : ob jutranji kavi sva se s f-jem pogovarjala o tem, da (predvsem mesta v severni Istri in osrednji Hrvaški) nekako nimajo več duše. Tudi v grških mestih je bilo vsega in svašta okrog bajt, ampak, imel si nek drug občutek - tu pa kar neke stavbe, neke dozidave, nekaj na pol....

In me zanima tudi to, kako domačini preživijo ob takšnih cenah :unsure:

Ali imajo morda tih dogovor, kje so "štacune" za turiste in kje za ta domače :?

Sicer bodo pa kmalu "feragosto" in bodo trume Italijanov vse poštimale... :P

Ali pa morda letos tudi Italijanov ne bo dol? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji.......................

Lepa njihova doživlja v zadnjih dneh turistični buuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm

Privalile so se trume Čehov,Poljakov,Mađarov.............(info iz Biograda na moru).

Slovenci 2/1000

Nemci 1,5/1000

Italjani.....jih še od nikoder

Avstrijci 1/1000.

.

.

.

.

.

Zunajpenzionska potrošnja na višku :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Opis:Češka 4članska družina v 1,5 ure ko zaseda prostor v prijetni senci,popije dve kratki kavici in 2 kozarca navadne vode(brez leda,da se otroc ne prehladijo :xx: ).

Grem konec meseca popraviti razmerje Slovencev napram ostalim čofotalcem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo v Iki kot ponavadi odšli v ribarnico in naročili 2 porciji (1x lignji in 1x frigane ribice) s pomfrijem. Dobili smo poln ta velik pladenj in poleg spili 3 male laške pirčke. Cena 107 cro zverinc. Prmejduš, da se ne spomnim cen iz prejšnjega obiska, :hmm: bilo pa je okusno kot vedno. Tudi gazda prijetno nasmejan in zgovoren kot vedno. Edini slab občutek je bil zaradi njihovega novega prometnega zakon in popitega piva. So pa cesto od Opatije proti Iki in verjetno tudi naprej lepo porihtali.

V "Dopolavore" vrh Učke nabito polno (Nedelja, čas kosila), cesta tja gor iz Ičičev je pa itak svojsten užitek in razgled kljub soparni meglici lep.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, zakon še ne velja. Stopi v veljavo 15. avgusta. Moje sožalje za zastonj pokurjene živce :).

Aja hotu napisat da je še Katanec odstopil od kandidature za selektorja zaradi šikaniranja na nacionalni osnovi. Sedaj pa naredite s to informacijo kar želite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z mojo polovicko sva bila prejsnji vikend na rabu. Cene so sicer lahko zares visoke, ceprav se da jest tudi dokaj poceni, samo v tapravo gostilno je treba zaviti.

Sama sva recimo dala za oslica ter skuso na zaru s pomfrijem, mesano solato ter dvakrat veliko pivo 101 kuno. To se mi ne zdi tako veliko, sploh ker nama je po pomoti racunal 91 kun oz. 90 kun. Na koncu pa sva gratis dobila se dve porciji zganeta. :)

Za spanje kakih 200 m od centra sva odstela 10 euro/oseba.

Se glede piva:

recimo v rabu je bilo na glavnem trgu malo pivo(najcenejse) celih 18 kun :o , medtem ko je bilo le nekaj metrov stran v prijetni ulicici veliko 12 kun. :)

Torej, midva sva imela zelo fajn izkusnje.

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem se z prijatelji zapeljal do paga in smo v treh dneh potrošili več piva kot en avtobus čehov v celem mesecu.

Prijaznost kot vedno ni ravno na kakem visokem nivoju :unsure: ... No..ne drži vedno. Spali smo v nekem apartmaju in so bili lastniki zelo prijazni.

Mislim da bomo vseeno še lazili po hrvaški :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starša preživljata ta teden dopust v Poreču, midva pa naslednji teden odpotujeva dol...bomo lahko potem primerjali za kaj gre...po prvih informacijah ni dramatičnih sprememb.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Pridem na mejo, v avtu tri prjatlce. Ura je bla okrog enih ponoči, na MP nikjer nobenga, dva carinika(tuđmanska) se mirno pogovarjata. Čakam kšne 2-3 minute, nato potrobim. Nč!!! Čez nekej časa potrobim še enkrat(rampe sm mel spuščene) nakar un cepec prigrmi do mene in se dere kdo je trobil.Nato je sledil obvezni pregled-generalni in ni mi nč najdu. Pol pa je kr zasijal, ko je pogruntal, da eni deklci manka še enih 14 dni do 18 leta. No pa smo šli nazaj.

Hja, prjatu, kej nej ti rečem :

če bi ob enih ponoči imel v avtu namesto treh mladoletnih prjatlc Vale, Bibo in mene, vas zihr ne bi poslal nazaj... :devil:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, prjatu, kej nej ti rečem :

če bi ob enih ponoči imel v avtu namesto treh mladoletnih prjatlc Vale, Bibo in mene, vas zihr ne bi poslal nazaj... :devil:

:grim

...ampak naprej - na psihiatrijo :kva2: :kva2: :kva2:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak naprej - na psihiatrijo :kva2:  :kva2:  :kva2:

.)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

BOLI!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, s hrvati imam dobre in slabe izkušnje. Torej gostoljubni niso preveč, razen če prideš v kakšno vas tipa Premantura in z pekačem kruha in hamburgerjev padeš v težko debato o Zagrebčanih :rolleyes: Pri kakih hotelih je osebje še tudi kar uslužno, kar se pa dogaja po restavracijah pa je navadno polom. Sploh tam, kjer je turizma mnogo (Poreč, Umag itd.). Vaške restavracije so precej fajn, pozdravljajo v slovenščini, potrudijo se tudi vprašati kaj želiš (kelnar je navadno hitro pri mizi) v slovenščini in nazadnje zveš, da so kelnarji makedonci (in vse je kristalno jasno zakaj so tako proslovenski). Domačini v takih zabačenih vaseh znajo precej težit in jebat nas, če jim kaj ne paše. Tako en ni želel posodit svojega skuterja domačinom (jasno da ne) in so tile prišli pred kamp in nardili zgago z kamni in noži (!). Ko smo bli v Istri pri teti na vikendu (Lovrečica), nam je povedala, da so komaj predlasnko leto dobili vodo (vendar ne tudi ogrevano). Vikend pa stoji že preko 40 let tam ;) O elektriki pa ne duha ne vonja. Baje je nočejo potegnit do hiš :hmm: Najbolj tečni so na PTT, kjer sem hotel babo za vrat stisnit k okencu (pa mam preveliko roko da bi spodaj segno), ker je veselo telefonirala in razpravljala o vsakdanjih zadevah z nekim družinskim članom (po pogovoru dokaj nesposobnim), mene pa ni jebala 5%. Skratka, letos grem v Tunizijo al pa Turčijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O elektriki pa ne duha ne vonja.

Ne duha ne sluha( morda) ? :hmm: .)

Lej, glede elektrike in vode je pa tako ( slučajno sem v podobi situaciji, le par sto metrov stran od Lovrečice)... Vrli MI ( oziroma naši predniki) so seveda lahko pred štiridesetimi leti kupili tam zemljo, gradili, ne gradili, tesali, rezljali, betonirali, gojili, se igrali turizem in turiste, ampak nihče ni prebral ( kako tipično za tiste čase) , da to počnejo na "njivi oranici" :kva2: ... Kar pomeni, da so čez leta, npr. zadnja tri, ko so Hrvati odvojnali svoje vojne in ko smo se mi že davno spokali iz skupne države, ugotovili, da bo treba malo pogledati, kaj počnejo vsi ti Slovenci s takšnimi in drugačnimi barakami in gradovi tam na njihovi njivi oranici.

In so ugotovili, da jih 98% nima gradbenega dovoljenja ( jasno) in da jih polovica od teh sploh ni vpisanih v zemljiške knjige, ker so tisti, ki so njive pred sedemstošestnajstimi ( pretiravam) leti kupili, že pomrli in da se njihovi nasledniki pišejo drugače - ergo - jih ne poznajo, ker jih ni nikjer. :?

Če bi hotela ( npr. jaz) danes vso zadevo urediti do konca, je pač (še) ne morem.

Ker se enostavno ne da, ker ne morejo prodati zemlje tujim državljanom. Dokler jih je baš brigalo, smo vsi lepo hodili na vikende, dopuste, žurke ( prijavljen seveda ni bil nihče nikjer, no, nekateri so se hodili prijavljat na recepcijo sosednjih kampov), nato so med 98 in 2001 letom pošiljali okrog skorumpirane kvazi inšpektorje ,ki so , ker so te kao dobili, računali na sezono 1000 kun kazni ( kar tako, brez potrdil; če si mu mirno plačal, te je potem od maja do septembra pustil pri miru on in vsi njegovi sodelavci)... in to je bilo to. :ph34r:

Zdaj se jim pa dogajajo volitve, pa preporod in vsak politik, če želi biti korikoltoliko in, na glas vpije, da bo pa ON uredil nerešene zadeve s sosedi... ki jih seveda pozabi rešiti, ko so volitve mimo. :wacko:

Zadeve se da mirno rešiti tudi drugače ( vsaj dokler se res ne rešijo in si potem lahko začneš postavljat kamnito istrsko hišo in vrtat za vodo in žvižgat elektriki).

Postaviš si leseno hiško - mere so lahko max. 3.5x3.5 zaprtega prostora in to je hiška za spravilo orodja , ki je trenutno edini dovoljen objekt na tem področju. Zraven seveda lahko stešeš leseno verando ( seveda to ne šteje, ker ni zaprta), pa majhno kočico s sekretom na štrbunk, pa majhno hiškico z izolirano notranjo stranjo, kamor postaviš kuhalnik, potem se spoprijateljiš s prijaznim( :kva2: ) najbližjim vaščanom, ki ti za 360 kun letno odstopi njegovo štirno, kamor hodiš tankat vodo, kupiš si male sive celice ( ups. sončne kolektorje - al kako se že reče :hmm: ) in se tam igraš turista. Še posebej dobro izpadeš, če imaš na svojih borih 1000 kvadratnih metrih posajenih vsaj 5 oljk pa nekaj sadnega drevja - tako je seveda jasno, da hodiš ob vikendih in poleti tja dol IZKLJUČNO zaradi obdelovanja "njive oranice"... :xx:

In to je vsa umetnost. In tisti Slovenci, ki (kot tudi pri nas v Sloveniji) pretiravajo in si ( čeprav vedo, da tega ne bi smeli) postavijo kamniti grad in zraven še en kos teniškega igrišča, so si sami krivi, da jim težijo in da dobivajo domov grozilna pisma, da jim bodo črne gradnje rušili. Jaz takšnega obvestila nisem prejela in mi ( zaenkrat) tudi na kraj pameti ne pade, da bi pizdila zato, ker nimam tekoče vode ( v bistvu, no ja, jo imamo, le iz sodov jo je treba napumpat v bojlerje in zbiralnike in potem teče iz pipe :P )

Na morje se grem fajn imet in ne v bajto sedet in kvačkat.

Zvečer, ko si zmatran, se pa lahko vležeš tudi v barako za spravilo orodja, ki je na notranji strani lepo izdelana in opremljena s petimi ležišči. :D

Toliko na kratko o tem, da nam Hrvati nočejo napeljat elektrike in vode. :blink:

(se pa strinjam, da ko nam jo bodo, bomo drago plačali :D )

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena cvetka iz sobote in nedelje. Ta vikend je v Novalji potekalo MEDNARODNO tekmovanje v Jet skiju z glavnima pokroviteljema PEPSI in VALVOLINE. Na divji plaži (sosednji od Zrč) so postavili VIP šotor & suff. Temovalci so svoje kombije in nekateri tudi avtodome parkirali tudi na tej plaži. To, da bo dostop do te plaže in posledično še do ene za dva dni zaprt ni bilo objavljeno nikjer!

V soboto so bili uradni treningi v nedeljo pa dirke.

Med uradnimi treningi ni bilo prisotnega reševalnega vozila!

Na plaži ni bilo postavljenega niti enega prenosnega WC-ja in ni bilo tekoče vode, da o kakem košu za smeti sploh ne govorim. Pri nas se to zahteva za najbolj navaden motozboru. In tako so tekmovalci in spremljevalci in vsi prisotni hodili z rolami skret papirja v roki na potrebe kar za zid na plaži.

Ko so tekmovalci videli, da je za za vogalom še ena plaža so si jo vzeli za "bokse". Na vozičkih so si pripeljali svoje Jet skije in jih razvrstili po prvi polovici plaže. Tega, da je na začetku plaže znak, ki pove, da je plaža tipa FKK, ni upošteval nihče.

Proga je bila zavarovana le proti plaži Zrče, proti naši plaži (FKK) pa zavarovanja sploh ni bilo. Tako so tekmovalci naštelali mašine in jih potem na polno prbijali (beri sprobavali) kar med kopalci. Včasih tudi na 2 m mimo glave. Da ne omenjam, kolk letijo te tekmovalni Jet skiji! Pol smo vsi itak ušli z morja zaradi lastne varnosti.

No sedaj pa še nacionalistične cvetke tega MEDNARODNEGA tekmovanja:

Kljub mednarodni udeležbi napovedovalec ni spregovoril niti ene same tuje besede. Vse je vdil le izklučno v hrvaškem jeziku z zagrebškim naglasom. Tako so recimo Nemci, Avstrijci, Slovaki, .... zamujali na uradni treninig, nekateri niso vedeli, da se morajo logirat,.... No v nedeljo so poporosili folk na plaži, da jim je prevedel, kar je napovedal napovedovalec.

Najbolj podlo je bilo pa tole:

Med prijavljenimi je bil tudi tekmovalec iz Srbije i Crne Gore (ex Yugoslavija). Ko je napovedovalec bral prijavljene je bral tudi državo takmovalca. No pri tekmovalcu iz SCG je ni prebral. Itak pa ga je prebral kot zanjega in potem je spustil en komad od Thomsona @. Ta je v svojih besedilih razložil, da so Srbi bratomori, da če jih stiči Hrvatska ruka i u Srbiji........

Mislim, kaj vse so si privoščili na mednarodni tekmi pod tako močnim sponzorjem kot sta Pepsi in Valvoline.

Tadej

@ Thomspson je ultra naconalistični pevec, ki je na Hrvaškem vsaj uradno prepovedan, ker v svojih besedilih 100 na uro podžiga nacionalizem. Poje v stilu Bijelo Dugme - če ne poslušaš besedila misliš, da poslušaš Bijelo Dugme. V svojih komadih poje v tem, da bodo Hravti pregnal vse Srbe, da jim bodo že dali vetra, da je Slovenija v bistvu Hrvaška in da smo Slovenci v resnici Podalpski Hrvati,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Tadej, tako hudo pa že ne more bit. Sicer ti ne bi hodil tja na morje :devil:

Saj ne pišem, da je vse tako hudo. Zaradi pomanjkanja turistov (zaradi tega so spustili cene) smo se imeli ful fino. Fige, marelice, naktarine po 15 kun za kg. Jedli smo v restavraciji - self servisu To je to (lastnik je pekarna Friško) in če si prinesel letak si dal za meni celih 20 kun. Za ta denar si dobil juho iz jušnika, kolikor si hotel, solato iz solatnega bifeja, glavno jed, sladico in kruha kolikor si hotel. Za ta denar se ni splačalo niti prižgati šporheta v apartmaju. Denarja nam je na koncu še ostalo.

Hočem povedat, da smo se imeli v redu, vsi so bili prijazni, sta pa grenki priokus pustila zgodba s pajkom in tole tekmovanje z Jeti. In vse kar sem napisal je bilo čisto zares.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V svojih komadih poje v tem, da bodo Hravti pregnal vse Srbe, da jim bodo že dali vetra, da je Slovenija v bistvu Hrvaška in da smo Slovenci v resnici Podalpski Hrvati,...

Zanimivo, torej nas oni najbolj nacionalistični želijo imeti za svoje? :lol1: Hecno, meni na kraj pameti ne pade, da bi se kaj dosti enačil in bratil v tej smeri :wacko: :xx: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz včerajšnega časopisja se ja dalo tudi izvedeti da na hrvaškem kaznujejo za sex na plaži ! :rolleyes:

Mesec dni zapora ali 100 euričev ! Baje pa da je drugod še huje: Turčija 6 mesecev zapora, Portugalska 1 leto, Grčija 2 Italijančki pa 3 leta zapora ! Haloooo ! :wacko:

plačaš ali pa greš v zapor za malo peska med obema ritešnicama! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Tadejeva razlaga razmer na plažah okrog Novalje se mi zdi čist verodostojna.

Tri leta zapovrstjo sem rabu da mi je le kapnil v glavo da na Pag in predvsem okrog Novalje ni vredno it na dopust. Najprej se ti zdi fajn ker se skoz nekaj dogaja, plaža je super (mislm bifeji ob plaži), celo noč je žur, ampak zraven pa 24h/dan poslušaš pripombe blesavih purgerjev. Pol se ti pa začne mal trapast zdet da boš svoj cvenk dajal nekomu, ki te prezira in zmerja. Jest pravm K**C jih gleda! Pejmo na Kolpo, Sočo al pa v Bohinj Pod skalco! Pa še punce so pr nas bolj dovzetne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz včerajšnega časopisja se ja dalo tudi izvedeti da na hrvaškem kaznujejo za sex na plaži ! :rolleyes:

Mesec dni zapora ali 100 euričev !

:blink: :kva2: damn!!!!!!!!

a jemljejo kartice? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Tadejeva razlaga razmer na plažah okrog Novalje se mi zdi čist verodostojna.

Tri leta zapovrstjo sem rabu da mi je le kapnil v glavo da na Pag in predvsem okrog Novalje ni vredno it na dopust. Najprej se ti zdi fajn ker se skoz nekaj dogaja, plaža je super (mislm bifeji ob plaži), celo noč je žur, ampak zraven pa 24h/dan poslušaš pripombe blesavih purgerjev. Pol se ti pa začne mal trapast zdet da boš svoj cvenk dajal nekomu, ki te prezira in zmerja. Jest pravm K**C jih gleda! Pejmo na Kolpo, Sočo al pa v Bohinj Pod skalco! Pa še punce so pr nas bolj dovzetne...

Ah sej tisti purgerji se namalajo dol le ob vikendih. Pa tudi domačini jih ne marajo, ker se ful nosijo - kao mi smo iz glavnega mesta Lijepe naše in smo zato glavni.

Mi se raje umaknemo na nudistično plažo, ki je dva zaliva naprej od Zrč (parkiranje je zastonj, pa tudi na Zrčah ni drago v primerjavi z Bohinjem :kva2: ), tja se purgerji itak ne upajo. Oni raje sedijo za šankom in dve uri pijejo coca colo in se daljo frajerje. V nedeljo zvečer jih pa vidiš, kako gredo domov 5 komadov v kakem escordu in to s trdimi. :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenci v resnici Podalpski Hrvati,...

No glej ga zlomka, bom moral spremeniti mnenje o Hrvatih :hmm: ali pa o Slovencih :?

Pa o tebi Tadej :P

Kakšna zmeda, pa samo en teden sem manjkal O:-)

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!