Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

tudi jaz imam bikers spodnji in zgornji del, uporabljam ga zgodaj spomladi in pozno jeseni, zanimivo vedno imam pod puloverjem samo mikico in nič drugega, ravno tako spodnji del, čez pa samo leder kombi. obnese se odlično, ne zebe me, ne prepiha in ne švicam v njem, zares sem navdušen sedaj že štiri leta in je to moj resnično najboljši nakup moto opreme, uporabljam pa ga tudi pozimi za smučanje, tudi do sedaj bolje kot katere koli gate in majice za smučanje, zares idealno, kupil sem oba dela v tc lj.

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za študentski žep, pa tudi kakšne dvojne žabe pridejo v poštev. "Spustile" so samo, ko sem se sredi oktobra, ob 23.00 ponoči vračal s štajerske čez Trojane. Bili sta dve stopinji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za študentski žep, pa tudi kakšne dvojne žabe pridejo v poštev. "Spustile" so samo, ko sem se sredi oktobra, ob 23.00 ponoči vračal s štajerske čez Trojane. Bili sta dve stopinji.

o tudi jaz sem se vozil pri - temeraturah sredi zime v samo normalnih hlačah, ja za kakšno frajlo se da vse, kaj ? tja prideš trd ravno prav :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tudi jaz sem se vozil pri - temeraturah sredi zime v samo normalnih hlačah, ja za kakšno frajlo se da vse, kaj ? tja prideš trd ravno prav :lol1:

Ohja, se da. O podrobnostih pa ne bi. :naughty:

Sam takrat sem se vračal s ture okoli Velebita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za študentski žep, pa tudi kakšne dvojne žabe pridejo v poštev. "Spustile" so samo, ko sem se sredi oktobra, ob 23.00 ponoči vračal s štajerske čez Trojane. Bili sta dve stopinji.

o tudi jaz sem se vozil pri - temeraturah sredi zime v samo normalnih hlačah, ja za kakšno frajlo se da vse, kaj ? tja prideš trd ravno prav :lol1:

Ohja, se da. O podrobnostih pa ne bi. :naughty:

Sam takrat sem se vračal s ture okoli Velebita.

Saj pri tem sploh ne gre za to, da se nebi dalo peljat pri niskih temperaturah tudi brez Windstoperja. Sam sem v mladih letih (kot zdaj Igor), počel marsikaj in si privoščil marsikaj, recimo tudi vožnjo z motorjem (sicer kot sopotnik) v snežnem metežu na furi cca 400 km .

Problem je v tem, da se takšne stvari počasi nalagajo v kosteh in sklepih in v mojih letih nekateri to že pošteno občutimo kot vsakodnevne tegobe in probleme.

Dajte se zaščititi danes, da jutri ne boste imeli težav in boste laže uživali še 30,40 ali 50 let na motorju :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgornjega dela windstopper nimam, ga nekako tudi ne pogresam, ....

prednost windstopperja je, kot pove ima, da ne dopusti nobenega prepiha/vetra do koze. s tem se lahko ob kozi formira tanka plast toplega zraka (katerega telo ogreje) in ne prihaja vec do premrazenja zaradi hitrejsega odvoda toplote te plasti kot lahko telo to plast ogreje.

enako delujejo vsa termo oblacila specializirana za doloceno namembnost.

tole debelo zgoraj bi popravil.......... nisem vedel, da pogresam. sem kupil tudi windstopper majico z dolgimi rokavi ............... uzivancija, da je ze skoraj kicasto.

priporocam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole debelo zgoraj bi popravil.......... nisem vedel, da pogresam. sem kupil tudi windstopper majico z dolgimi rokavi ............... uzivancija, da je ze skoraj kicasto.

priporocam.

Daj tole popravi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windstopperji se dobijo tudi pri nas - Termal v Kranju, tam kjer zavedni kupujemo švic majice :) Stric dela sedaj tudi windstopperje. Edina razlika je ta, da njegov windstopper spodaj nima termo podloge, ima pa v zameno to, da je komplet majica+hlače narejena iz windstoppeja in ne samo flehe po nogah in rokah, kot recimo klasični vetrostopi. Svojo nalogo opravlja super. Zadnjič, na tisto lepo nedeljo, me je zvečer pri 13°C prezeblo samo po prstih v rokavicah, ki so precej zračne. Poleg tega pa je material podoben švic majici, saj telo ohranja suho z odvajanjem vlage.

Cena kompleta pa je tam nekje kot cena kakega Bikers zgornjega dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windstopperji se dobijo tudi pri nas - Termal v Kranju, tam kjer zavedni kupujemo švic majice :) Stric dela sedaj tudi windstopperje. Edina razlika je ta, da njegov windstopper spodaj nima termo podloge, ima pa v zameno to, da je komplet majica+hlače narejena iz windstoppeja in ne samo flehe po nogah in rokah, kot recimo klasični vetrostopi. Svojo nalogo opravlja super. Zadnjič, na tisto lepo nedeljo, me je zvečer pri 13°C prezeblo samo po prstih v rokavicah, ki so precej zračne. Poleg tega pa je material podoben švic majici, saj telo ohranja suho z odvajanjem vlage.

Cena kompleta pa je tam nekje kot cena kakega Bikers zgornjega dela.

Kje je to v Kranju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pri minus.....že pri 10 me zebe :unsure:

Alpinestars ma tudi fajn windstopper zadeve...malo tanjse sicer,ampak glih prav za tam med 10 in 15 st. Ceprav je Bikers windstopper se vedno prva liga;uporabljam zdaj tretje leto komplet in sem super zadovoljen. Poleti pa samo njihov slincek,ki se tudi super obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windstopperji se dobijo tudi pri nas - Termal v Kranju, tam kjer zavedni kupujemo švic majice. Cena kompleta pa je tam nekje kot cena kakega Bikers zgornjega dela.

Nekaj mesecev nazaj sem se pri njih pozanimal glede windstoper oblačil. Takrat so imeli že nekakšno jopico, na pogled zelo kvalitetno, vendar ne prav poceni, cca 90 eurov.

reno ali si siguren, da je komplet, za katerega misliš "windstoper". Če ja, potem ga grem iskat...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je windstopper, ja.

Pa sem gledal, lahko dobiš windstopper podrokavice, podkape, gate, ... kar češ :)

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je windstopper, ja.

Pa sem gledal, lahko dobiš windstopper podrokavice, podkape, gate, ... kar češ :)

Kje si to gledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je zdel tale ws najprej nuja a potem se navadiš tudi brez.

(prodajam za 20€, skoraj novo)

post-15759-1226041817.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to gledal?

Termal Kranj

Pot v Bitnje 30

Pičiš na Kranj - AC, izvoz za JUG, prletiš na prvi rondo, greš klasika za Kranj. Naslednji rondo (pri Mercatorju) greš ven 3. izvoz proti Škofji Loki. Pičiš skoz naravnost, čez semaforizirano križišče, naprej čez most, kot bi šel za Škofjo Loko. Mimo Iskre in mimo vrtnarstva. Tam je odcep in tabla za Stražišče - greš desno. Pelješ kakih 100m in nato pri gostilni, ki je na levi, pred živo mejo zaviješ levo v ulico. Nato naravnost do STOP napisa. Tam zaviješ desno. Čez 20m še enkrat takoj levo v ulico in do konca po ulici. Na koncu ulice imaš na levi Termal :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termal Kranj

Pot v Bitnje 30

Pičiš na Kranj - AC, izvoz za JUG, prletiš na prvi rondo, greš klasika za Kranj. Naslednji rondo (pri Mercatorju) greš ven 3. izvoz proti Škofji Loki. Pičiš skoz naravnost, čez semaforizirano križišče, naprej čez most, kot bi šel za Škofjo Loko. Mimo Iskre in mimo vrtnarstva. Tam je odcep in tabla za Stražišče - greš desno. Pelješ kakih 100m in nato pri gostilni, ki je na levi, pred živo mejo zaviješ levo v ulico. Nato naravnost do STOP napisa. Tam zaviješ desno. Čez 20m še enkrat takoj levo v ulico in do konca po ulici. Na koncu ulice imaš na levi Termal :) hehe

Hvala za izčrpen opis poti :worship: samo mene je zanimalo na njihovi strani, kje piše o Windstopperju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa sem bila v lidlu v četrtek in imajo tudi windstoper majice. na pogled so zgledale dobre.

cena pa je bila 15€ in mislim, da so bile namenjene smučanju.

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak se kaj obnese od Bikersa spodnji del. v usnju? Mal me skrbi, ker imam med nogami elastiko, da bi tam zadeva prepihala?

Odvisno kateri model si bos nabavil;jaz sem vzel tistega,ki ma tudi med nogami Windstopper in se zadeva obnese odlicno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kateri model si bos nabavil;jaz sem vzel tistega,ki ma tudi med nogami Windstopper in se zadeva obnese odlicno.

Hmm, tega pa nisem opazil :blush: . Bom mogu še enkrat pogledat, zgornji mi dela BP, v vseh pogojih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, tega pa nisem opazil :blush: . Bom mogu še enkrat pogledat, zgornji mi dela BP, v vseh pogojih.

Sem pogledal tukaj pa ocitno vec nimajo tega modela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!