Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
banini

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..

Recommended Posts

Robert
tudi jaz predvčerajšnim nabavil rokavice, pa to je res zakon, prej je v roke spodaj grelo od ročk, zgorej v konice je pa vseeno zeblo, zdej so pa ozebline popolnoma izginile. :)

In od kar imam windstoper rokavičke lahko premikam prste ko stopim z motorja.

Preveč časa sem odlašal, zato sem jih danes naročil :D

Pozdrav od Roberta

Frips

Odlična poteza .).....

.....čeprav bodo sedaj nekateri debatirali,da je bolje kupiti zimske rokavice :D

Edited by Frips

DDEAN1

V prodajalnah Maya Maya imajo trenuo akcijo - 50 % - Med akcijo spada tudi aktivno spodnje perilo ki sedaj pride cca 5.000, sit po kosu. Osebno sem pred časom že kupil to perilo in sem zelo zadovoljen.

LP

PERO58

V prodajalnah Maya Maya imajo trenuo akcijo - 50 % - Med akcijo spada tudi aktivno spodnje perilo ki sedaj pride cca 5.000, sit po kosu. Osebno sem pred časom že kupil to perilo in sem zelo zadovoljen.

LP

Maya Maya je :OK: :OK: :OK:

vapotek

Zakon perilo je od X-undergear :OK: .

Res je drago, ampak vredno vsakega tolarja, pa še 2-letno garancijo dobiš :blink: .

Besi

Lani sem si omislil hlače od Bikersa (Drudi design) in zadeva se res super obnese!

Včeraj sem kupil še zgornji del, ker me je jeseni zeblo/prepihalo skozi perforacije na jakni, pa čeprav sem imel notri tudi grelno podlogo.

Bikers Drudi podoblačila so narejena prav za motor ne samo zaradi kroja, ki je narejen za sedeči položaj (ne za pohodništvo...). Kaj to pomeni? Kolena so ukrojena tako, da so malo "prevelika" in ko se usedeš te ne tiščijo, zgornji del pa ima dolg ledeveni del, ki ti ne bo zlezel gor in razkril hrbta.

Najbolj me navdušuej pametan uporaba materialov, saj je Windstopper samo tam, kjer naj bi pihalo, torej na najbolj izpostalvlejnih delih, drugje je uporabljen Coolmax, tkao, da ti res nikolo ne zakuha, sem jih nosil tudi avgusta na daljših furah in težav ni bilo, tudi ko sem se ustavil na drink nisem imel klavstrofobičnega občutka oz. mi ni zakuhalo :OK:

Frips

...kupil spodnje gate in majco (cool max) v Lojzu...

...cena sitnica, z nekaj popusta blo cca 25 ojrov... :grim

...kombinezona več ne navlečem brez dolgih gat posebaj pri 20+... :grrr

...nič več se ne lepi name... :grrr

Aja,ko je pa mal hladneje pa windstoper jopco navlečem...tut lojzov produkt, cena cca 50 ojrov.

(mam to srečo, da nimam race kombinezona, pa še mal placa pod njim .) )

Edited by Frips

pirrulz

Zakon perilo je od X-undergear :OK: .

Res je drago, ampak vredno vsakega tolarja, pa še 2-letno garancijo dobiš :blink: .

Lahko tudi lulaš not, pa se ti mehur ne prahladi? :P :grim :grrr

vapotek

Lahko tudi lulaš not, pa se ti mehur ne prahladi? :P :grim :grrr

Moj mehur se nikoli ne prehladi, ker ga dnevno treniram in navajam na hlad :P .

TomazC

Imam tezave s sinusi, zato mislim, da je dobra podkapa prava resitev za pomladanske voznje.

Ali obstojajo podkape, ki imajo na čelu goratex? Oziroma kaj priporocate?

Tomaz

bmwslo

Imam tezave s sinusi, zato mislim, da je dobra podkapa prava resitev za pomladanske voznje.

Tomaz

Kolikor sem videl podkap, imajo windstoper material samo na spodnjem, vratnem delu. Nisem še zasledil da bi blo kaj windstoperja tudi na gornjem delu :grrr .

Sicer je taka podkapa (Ruka -LOUIS cca 30 €) zakon od zakona. Pred uporabo te kape sem v jesensko zimskih mesecih neprestano pokašljeval, sedaj :nono:

solo

Tomaz

Pojdi malce naokoli, sprobaj zadeve...ne paše vsakomur ista stvar...

X-biker

Tomaz

Pokliči v NITRO frend kupil to stvar za Jet čelado in ma iz windstoperja celi obrazni del in čelo. Kolk je pa dal se mi ne sanja. Pozanimaj se malo.

Tud jst je to edini primer ki sm to stvar vidu. :?

Pervy

jaz imam bikersovo podkapo ki ima povsod windstopper, torej tudi na čelu in pred usti :OK:

Zdrawc

mi smo imeli pa včasih za wetterštoper--------litr šnopsa :)

sam res

Đorek

A je kje kakšna akcijska ponudba spodnjega perila z Windstoperjem ??

Me zanima majca in gate dolge ?

Če imaš ali, če poznaš koga, ki ima darilni bon od TC Motoshopa dobiš za - 25%( dolge gate 14.k sit + drobiž)

bmwslo

Če kateri rabi bon, ga pošljem! A hitro, ne velja več dolgo!

Sporočim jutri (glede na situacijo) . Pa vnaprej Hvala :worship:

Lowrenc

Ve kdo, kje se da dobit samo material windstopper?

Zakaj gre? Ta material je enostavno pršit gor na čist navadne gate in čist navadno malo tanjšo velurko... In takle blago ti pršije vsaka gospodinja gor na že obstoječo obleko za-male pare!

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• JO_18
    • raza
      Na voljo je nova karta CNEUNTU 2021.10
    • RSV Mille
      ...bi si zaslužu 3, ne sam 2 okrog kepce butaste 🙈
    • la profich
      Danes na poti v službo zjutraj.. Prvo križišče na trzinski obvoznici ven iz Lj. Zavijal sem levo proti črnučam. Kot vedno prehitim na pasu za zavit levo kolono, in se postavim za prvi avto v vrsto, tako da nobenega ne ogrožam. Prvi avto spelje, potem sem jaz prvi v koloni in čakam na oranžno puščico za zavit levo, na kar se mi en z nekim starim avdijem zaleti v rit. Srečo sem imel, da sem bil z obemi nogami na tleh, da nisem v tisti gužvi padel potleh. Po prvih mimikah jaz njemu in on meni da kdo je fuknjen zapeljem za njim in ko vidi da mu sledim ustavi na avtobusni. Izstopi in reče da kaj se grem. Sem mu reku, da lahko kar takoj pokličemo policijo in preverimo kdo je kriv. Pa pol je začel, da kako mu grejo vsi motoristi na k*rac, da se povsod rinejo kjer se nimajo kaj...ko sem mu pa reku, da če se je treba zarad kompleksu nekomu v rit zabit in ga probat spravih potleh se je začel pa ven vlečt.. uglavnem motorju na srečo ni blo nič, za njegov avto je reku da ga ne briga kolk je razbit.. kaj se vse sreča na cesti danes. Mi je blo prav malo žal, damu nisem dal dveh okol kepe majmunu. 
    • Kiri
      Zdravo. Letos očitno ne bo nič s kakšnih daljših potovanj proti vzhodu, zato bova verjetno izkoristila dopust za raziskovanje "komšiluka". Sem malo brskal po forumu, pa nisem našel nič kaj dosti o Italiji, razen Sicilije, Sardinije in seveda Dolomitov. Imela bova cca 2 tedna časa, na Sicilijo se nama ne mudi, če bo pa šlo, pa tudi prav. Ima kdo kakšne konkretne predloge, kaj obvezno prevoziti, kaj preskočiti, kam je treba iti jest, kam spat in kam it čohat krave? Velika mesta naju pretirano ne navdušujejo, raje se zapodiva po kakšnem podeželju, hribih in bizarnih vuko*ebinah. Makadama naju ni strah, prav nasprotno...  V zameno za najboljši predlog se bom potrudil kakšen Peroni nazaj prišvercat  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!