Skoči na vsebino

MOTO podoblačila, podkape, Windstopper..


banini

Priporočene objave

Včeraj mi je na uho prišlo, da prihajajo neka nova podoblačila z vlakni iz kevlarja. Ali mogoče kdo kaj več ve o tem ?

Imaš mogoče to v mislih?

KEPROTEC: Material elastičen v eno smer iz kevlarja, poliestra in elastana, izredno odporen na obrabo. Se ne napije vode, dobro diha in se hitro suši - proizvajalec Schoeller

Popravljeno . Popravil urssa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

Za podoblačila z vlakni kevlarja še nisem slišal, mogoče gre za pomoto in gre za podoblačila z dodatkom carbonskih vlaken proizvajalca Six.

Pred kratkim smo postali zastopniki teh oblačil na slovenskem trgu, prvo pošiljko pričakujemo že v roku enega tedna in bo zatem na voljo

v naši trgovini po posebni PROMOCIJSKI CENI. Več si trenutno lahko ogledate na spletni strani www.sixs.biz (zadeva je patentirana in super,

saj smo jo pri nas že preizkusili).

Lp

Rado

Tc Motoshop

In zakaj nisem bil tega podatka deležen prej in moram tukaj to spraševat. Upam, da bom obveščen takoj ko pridejo. Hvalaaaa !!!

Imaš mogoče to v mislih?

KEPROTEC: Material elastičen v eno smer iz kevlarja, poliestra in elastana, izredno odporen na obrabo. Se ne napije vode, dobro diha in se hitro suši - proizvajalec Schoeller

Mislim, da sem o tem nekaj slišal. Torej sem prav slišal, da je iz kevlarja. Verjetno (se ne spoznam na to) je podobno z zgoraj navedenimi karboskimi vlakni. Vsekakor bom probal vsaj eno od teh dveh stvari. Hvala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj nisem bil tega podatka deležen prej in moram tukaj to spraševat. Upam, da bom obveščen takoj ko pridejo. Hvalaaaa !!!

Mislim, da sem o tem nekaj slišal. Torej sem prav slišal, da je iz kevlarja. Verjetno (se ne spoznam na to) je podobno z zgoraj navedenimi karboskimi vlakni. Vsekakor bom probal vsaj eno od teh dveh stvari. Hvala.

draggin-jeans ima nekaj iz kevlarja in sicer pulover na otip čisto prijetna zadeva je pa cena zasoljena, poglej na stran kmc-yamaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem njihovo podkapo, pa se ni nič muckala. Mogoče bi moral ročno prati pa brez mehčalca, ne vem, samo nasvet za v naprej.

LP

Še nisem opral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fax se vozim z moterjem v navadnih čevljih in mi piha v gležnje :evilgrin:

Kje bi pa dobil Windstopper grelnike gležnjev, ali pa komplet nogavice, čeprav me skrbi, da bi preveč švical.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomyboy: Resen odgovor na neresen post:

Priporočam ti volnene nogavice iz prave ovčje volne. To so take nogavice, ki pikajo za pop*****, če nimaš spodaj obutih navadnih bombažnih nogavic. Jaz jih uporabljam že več let. Sem pa bolj zmrznjene sorte v okončine ampak odkar jih uporabljam me vedno prične prej zebsti v roke, kot pa noge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomyboy: Resen odgovor na neresen post:

Priporočam ti volnene nogavice iz prave ovčje volne. To so take nogavice, ki pikajo za pop*****, če nimaš spodaj obutih navadnih bombažnih nogavic. Jaz jih uporabljam že več let. Sem pa bolj zmrznjene sorte v okončine ampak odkar jih uporabljam me vedno prične prej zebsti v roke, kot pa noge.

tebe pa res vse kr neki pika :lol1:

hvala vsem za nasvete po SMS-ih in PM-jih ... torej sem prav slišal, da je nekaj od tega res na trgu .. (kevlar, carbom ... itd)...

edino (kot sem bral), mi ni jasno a je to kot vindstoper, švic perilo, kombinirano, ali se uporablja, da se baba bolj matra, ko trga spodnje perilo iz mene :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fax se vozim z moterjem v navadnih čevljih in mi piha v gležnje :evilgrin:

Kje bi pa dobil Windstopper grelnike gležnjev, ali pa komplet nogavice, čeprav me skrbi, da bi preveč švical.

Jz sem si pred leti kupil iz tankega neoprena.Firme "rehband" :worship: .Če jih imaš dolgo gor ti seveda noga zašvica.Ko pa sem se zjutraj v šolo vozil pa tega problema ni bilo,pa zeblo me tudi ni :D Jih pa uporabljam tudi,ko grem v "mrazu"lovit ribe.

Kolk sem nahitro opazil imajo neki podobnega tudi v trgovini iz linka,ki je na prejšnji strani

Mogoče pa bi prišli v poštev tudi dežni "škornji".Si jih samo natakneš čez svoje čevlje in zapneš po nogi.Pihalo bi ti dost manj :hmm:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomyboy: Resen odgovor na neresen post:

Priporočam ti volnene nogavice iz prave ovčje volne. To so take nogavice, ki pikajo za pop*****, če nimaš spodaj obutih navadnih bombažnih nogavic. Jaz jih uporabljam že več let. Sem pa bolj zmrznjene sorte v okončine ampak odkar jih uporabljam me vedno prične prej zebsti v roke, kot pa noge.

Ne vem zakaj neresen post....

Zjutraj ko greš v LJ je pošteno mraz pa še megla.Oblečeno imam jakno, hlače-overpants z zadrgo od stopal do pasu, goretex rokavice.....škornji pa ne pridejo v poštev, ker jih potem nimam kam dat. Da bi pa cel dan tacal in škripal po faxu v škornjih mi pa ni najbolj všeč.

Oblačila treba potem tudi nekam spravit. Kovček z 52l pa tudi ni sod brez dna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

In zakaj nisem bil tega podatka deležen prej in moram tukaj to spraševat. Upam, da bom obveščen takoj ko pridejo. Hvalaaaa !!!

Mislim, da sem o tem nekaj slišal. Torej sem prav slišal, da je iz kevlarja. Verjetno (se ne spoznam na to) je podobno z zgoraj navedenimi karboskimi vlakni. Vsekakor bom probal vsaj eno od teh dveh stvari. Hvala.

Lp,

Včeraj smo prejeli težko pričakovana podoblačila z dodatkom Carbona. Podoblačila so namenjena motoristom, kolesarjem, tekačem, smučarjem.... So že na policah.

Lp

Rado

TC Motoshop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

Včeraj smo prejeli težko pričakovana podoblačila z dodatkom Carbona. Podoblačila so namenjena motoristom, kolesarjem, tekačem, smučarjem.... So že na policah.

Lp

Rado

TC Motoshop

hvalaaaaaa .. pridem pogledat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je že kdo nabavu SIX2 oblačila?

danes nabavil pulover, tkanina je prijetna na otip ima visok ovratnik, lepo se prilega telesu razmeroma tanek materijal ne dela gub, kako bo zadeva v praksi bo pokazal čas, cena z popustom-kupun 37,50eutrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A je že kdo nabavu SIX2 oblačila?

Kot je Carp rekel, da je tkanina prijetna. Samo oblekel sem jo in mislim, da ima pozitiven potencial. Sam je nisem (še) nabavil in sprobal, da bi lahko dal objektivno mnenje. Za tako mnenje, bi potreboval malo več časa, različnih pogojev in vremenskih razmer, pri pitju kave v kombinezonu ob obali :P

Po mojem laičnem mnenju se mi zdi, da je bolj švic perilo, kot windstoper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A je že kdo nabavu SIX2 oblačila?

je tole primerno za poleti dat pod kombinezon (hlace + majica dolgi rokav), al je boljs nabavt tcx podobleko (isto dolgi rokav + hlace - light linija)?

Ima kdo tole nabavljeno in se mu kombinezon ne lima na kozo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

iščem eno majhno podkapo. In to bolj majhno od teh klasičnih, ki še niso raztegenjene. Pa da bo kvalitetna, ne le bombažna cota.

a kdo ve, kje se da to dobit?

Hvala in LP, Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

iščem eno majhno podkapo. In to bolj majhno od teh klasičnih, ki še niso raztegenjene. Pa da bo kvalitetna, ne le bombažna cota.

a kdo ve, kje se da to dobit?

Hvala in LP, Matjaž

Pri lojzu jih majo tolko da jih prodajajo, tud z 5% elastana in za male glave !

http://www.louis.de/_10984d8f358a47db470d33219268d4e170/index.php?topic=list

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri lojzu jih majo tolko da jih prodajajo, tud z 5% elastana in za male glave !

http://www.louis.de/_10984d8f358a47db470d33219268d4e170/index.php?topic=list

Pozanimal sem se že pri večini pomembnih proizvajalacev ala Bikers, ipd. in pravijo, da majhnih velikosti XXS enostavno ne delajo.

Bombažnih cot, pa tudi če imajo malo elastana noter ne želim. ker so za resno in pogosto porabo neprimerne.

Torej, če ima kdo kakšno koristno informacijo zame, lepo prosim.

Hvala in LP,

Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal bolj močno skuhaš, pa skup zleze :xx:

Windstopper ni glih namenjen kuhanju; al pa ga je le meni škoda

Torej, prosim za kako koristno informacijo!

LP,M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

iščem eno majhno podkapo. In to bolj majhno od teh klasičnih, ki še niso raztegenjene. Pa da bo kvalitetna, ne le bombažna cota.

a kdo ve, kje se da to dobit?

Hvala in LP, Matjaž

Kvalitetne podkape ima firma Oxford, izdelana je na bazi svile, dokaj tanka, prijetna na otip lepo se prilega ne dela gub, jest jo imam že kar nekaj časa in sem kar zadovoljen z to podkapo, nabavil sem jo pri Habatu v LJ. sedaj se trgovina imenuje BS Center polej na njihovo spletno stran mogoče boš našel kar iščeštrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozimi sem jo nabavil (AC Ljubljana) in zeankrat probal le "statično" - kako se bo obnesla na motorju bom pa še videl; Dainese:

sprednji spodnji del je Windstoper, zgornji del pa Coolmax (mišlena je bolj za frišno vreme in ne za mraz):

post-1569-127141074013_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozimi sem jo nabavil (AC Ljubljana) in zeankrat probal le "statično" - kako se bo obnesla na motorju bom pa še videl; Dainese:

sprednji spodnji del je Windstoper, zgornji del pa Coolmax (mišlena je bolj za frišno vreme in ne za mraz):

Tudi jaz imamo neko bombažno. Za znoret, šivi debeli, da ko dam dol čelado sem ko iz kirurgije.

Tako, da moram najti neko tanko. Podkapo imam pa vedno gor....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!