Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Jah cene so kakšrne pač so, nimaš kej narest razn čakat kej ugodnega....

Zdej za akrapoviča po poglej na njihovo stran kok stane.

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah cene so kakšrne pač so, nimaš kej narest razn čakat kej ugodnega....

Zdej za akrapoviča po poglej na njihovo stran kok stane.

Jah sj cene so zdej postale kr solidne na avto.netu...sproti čekiram trance_25_naughty.gif kje na akrapovičevi strani pa imajo objavljen cenik? jz ga ne najdem...videl sem vse kir izpuh paše na kater motor, tehnične podatke, slike, sam cen pa kolikor sm opazil nimajo objavljenihtrance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sej res cen nimajo, sm pozabu,mal na ebay-u pogej.

lp

Ornk bol se ti splača, da je že namontiran gor ker skoraj ni razlik v ceni med Ninjo z ali brez Akrapota, medtem ko boš za novga dau 1200+ oz 600 samo za lonec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se mi je kr zdel da so nad 500 evri novi akrapoti....pol pa itk da bom gledu ninjo z akrapotu :D Aja kolk prevoženih km pa je tko v mejah normale za letnik 2005 ali 2006? Tako do 30 000 km ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, 30k je že kr lepa cifra. Bi rekel prej okol 20k km. Glede akrapota pa boš itak prišel veliko ceneje, če ga boš dobil že z motorjem. Je pa toti motorček z akrapotom :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol jih bom pa raje gledu z prevoženimi pod 20 000km pa z akrapotu. raje dam mal več, pa da vredu kupim ko pa najceneje pa zdrkan... hvala zaenkrat za pomoč, če bom še pa kej rabu se bom pa oglasu trance_25_naughty.gif Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor ima obe deklca podrsana, izrezano banjo za deklc od sklopke ter za izpuh iz strani, desni bok podrsan, ena utež na krmilu mu manjka pa na zadnji plastiki nima več nalepk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi raje še dodal kakih 500€ pa dobiš nepoškodovanega 05-06. Pa ninja mora bit zelena :)

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi raje še dodal kakih 500€ pa dobiš nepoškodovanega 05-06. Pa ninja mora bit zelena :)

Mah en iz familije mi dela v tiskarni(kjer lepjo tud BUS-e,avte,...), pa bi naredu eno odfukano verzijo črne,bele,zelene,...

Zato me ne moti če je samo popraskana.

Drugače pa hvala k0ci-ju, za podroben opis, sploh nism vidu da je baja zjebana, pa na utež sm tut mal pozabu. :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapoviča ma že usak... eo wm moj awspuh :wub::wub::wub:

Lep je, sam drag.

Kaj maš pa tisto rdečo kuglo, kt drsnik al kaj? Tm pr zadnjm vzmetenju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še ta teden če bo vse po sreči dobim še nekaj redkejšega kot leo vince.. :naughty:

post-9362-125648986365_thumb.jpg

...potem pa gre pozimi zadnji del v predelavo, na nekaj takega, moram se še odločit katero verzijo bom izpeljal, seveda v kombinaciji z zgornjim izpuhom, pa v mat črni barvi vse skupaj...

post-9362-125648993982_thumb.jpg

ali

post-9362-125648994939_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še ta teden če bo vse po sreči dobim še nekaj redkejšega kot leo vince.. :naughty:

tazga je meu prejšn lastnik na moji ninji...sam je use original mi prodau :)

drugac pa kera kol predelava bo lepa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še ta teden če bo vse po sreči dobim še nekaj redkejšega kot leo vince.. :naughty:

post-9362-125648986365_thumb.jpg

...potem pa gre pozimi zadnji del v predelavo, na nekaj takega, moram se še odločit katero verzijo bom izpeljal, seveda v kombinaciji z zgornjim izpuhom, pa v mat črni barvi vse skupaj...

post-9362-125648993982_thumb.jpg

ali

post-9362-125648994939_thumb.jpg

A to misliš narediti zadek kot pri rsv4? Zgleda noro, me prav zanima kakšen bi končni izdelek zgledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz še ta teden če bo vse po sreči dobim še nekaj redkejšega kot leo vince.. :naughty:

...potem pa gre pozimi zadnji del v predelavo, na nekaj takega, moram se še odločit katero verzijo bom izpeljal, seveda v kombinaciji z zgornjim izpuhom, pa v mat črni barvi vse skupaj...

A se zajbavaš?

Lej na čem bom/bi jest delou:

konniizgled.png

Zadek sm mislu tak kt ma 2007 letnik, s tem da bi biu malo modificeran, da bi se prilegou.

Predvsem je treba € zbrt za auspuh pol pa še za plastiko.

Pa še vprašanje:

Ali kdo pozna kakega mojstra, ki bi recimo od 07 plastiko malo podaljšal ter priredil da bi pasala gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislm narest tko, da bi samo plastiko modificerou, ne vs zadek ker je komplicaerano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, čez zimo ko ne bo kaj počet se bo tole delalo v garaži :D

Predvidevam da bo iz poliestra, samo bolj ko premišljujem, manj mi jasno kje boš začel oz. kako.

Pozna mogoče kdo kakšno stran, kjer bi bil vsaj kakšen podoben postopek, ne nujno za motor?

Aja pa sori za :topic: nebom več :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!