Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Kupi še zeleno barvo pa špricni čez :whistle: :whistle:

bojo kr črn ostal :grim najmanj dela, že to da jih morm montirat se spravlam že en tedn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojo kr črn ostal :grim najmanj dela, že to da jih morm montirat se spravlam že en tedn :whistle:

Pri mojem nimam teh problemov... je preveč nov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

red.....a imaš ti slučajno tiste vijake zadaj, ki se prišraufajo na nihajko, da lahko potem motor postaviš na stojalo.....tisto bi dal delat, pa ne vem kak navoj je.......vem da je M10, razmaka navoja ne vem, sem probal 1,5 pa je prevelik, sumim na 1,25 :hmm:

...sem pa danes zamenjal zavorno olje ter sčistil pokrov prednjega zobnika....to ne morš vrjet koliko mešanice ketnspreya, peska in prahu se not nabere :SS

ja glih pravi čas vprašaš, sem dobil pred kratkim - mislim, da je 1,5 navoj, ker ga na desni popravljam zaradi šlamparije vulkanizerja. Vsaj tast drejar tako pravi, da je 1.5 (po vijaku gledano štima).

Evo fotke, če te zanimajo, kar na PM, so v več barvah.

post-4603-1208020687_thumb.jpgpost-4603-1208020804_thumb.jpg

Vidim, da se pobliže spoznavaš s ta malo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Si ti celi vodovodarski projekt..

p.s.: Zvone Z. ni več pri nas, material pa je.

Sem mislil na Zvoneta Z. z vaše strani Mure ;) - kaj ti je všeč mogoče Devil-"vodovod" design :P

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: a je možno da imaš drugačen navoj

ker se ravno zdaj probal, M10x1,5 ni šel notri (premer pravi samo navoj ne), sem pa potem probal M8x1,25, sicer je bil preozek, navoj pa se je točno ujemal.....ampak ni panike, sem vzel navojni sveder tako da imam zdaj M10x1,5, vsaj vijake lahko dobim kjer hočem in kakršne hočem ker je to standardna mera, 1,25 pa bi moral dat delat ali pa sam naredit z navojnimi kleščami....tako da sedaj moram dat delat samo še tiste čepke :) mi bo pa naredil kolega....aja, a lahko poveš kok pride par takih kot maš ti :? da vidim če se mi sploh plača dat delat

pa ko lih vidim da imaš bunke gor....a je treba original oklep na eni strani rezat, da jih lahk montiraš :hmm: al se dobi tak adaptor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater....je čist možno, da je na moji "drugačen" navoj, bo potreben bo en resen razgovor z vulkoti

Na levi strani je šel šrauf b.p., mogoče je res 1.25, bom vedel pojutrišnjem...20 USD so bli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki štifti so v Louisu 10eur. Dobiš jih pa tudi pri Šegu v Cerknci, prav tako 8 ali 10 eur.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki štifti so v Louisu 10eur. Dobiš jih pa tudi pri Šegu v Cerknci, prav tako 8 ali 10 eur.

LP

al pa u črnučah zravn a3m.... trgovina motacc za 12€ kere barve hočš

www.motacc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci kako si mislu rezat oklep za bunke :krneki: :unsure: kokr jst vem ni treba nc

jah poglej si sam......na desni strani je tist nosilec lepo viden...na levi pa je skrit za oklepom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mal lastnike povprašat prosim. Mam akrapovič evolution krivine za 98-01 zx-6r, dam za 300eur, zanje sem dal 500. Res bi prosil, ker se mi že od oktobra v garaži prašijo in nimam kam z njimi, v oglasniku se noben ne zanima :(

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mal lastnike povprašat prosim. Mam akrapovič evolution krivine za 98-01 zx-6r, dam za 300eur, zanje sem dal 500. Res bi prosil, ker se mi že od oktobra v garaži prašijo in nimam kam z njimi, v oglasniku se noben ne zanima :(

kupim čez mesec, trenutno ne gre, več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje z ninjo letnik 05-06 mene zanima kakšne mate kei rešitwe za zadek al mate original pa ce prilepte fotko hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-9362-1208196540_thumb.jpg

post-9362-1208196548_thumb.jpg

post-9362-1208196554_thumb.jpg

tko imam zaenkrat...itak se ne vozim skoraj nič......sem pa razmišljal, da bi kupil še eno tisto karbonsko objemko, ki drži lonec pritrjen pod zic (akrapovič lonec, pri originalu je ni) in bi jo samo obrnil okoli, da bi lahko gor pritrdil nosilec tablice in žmigavce....in tako bi se znebil tistega velikega originalnega nosilca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je sam tako slikano, ker sem jo ukrivil da sem lahk normalno jo našraufal gor...imam bolj navpično drugače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto črno je objemka od akrapoviča (karbonska) tist velik pleh ki objame izpuh je original nosilec tablice in žmigavcev...pod ta velik pleh pa je našraufan en home made plehek, na katerega je pritrjena tudi tablica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: a je možno da imaš drugačen navoj

pa ko lih vidim da imaš bunke gor....a je treba original oklep na eni strani rezat, da jih lahk montiraš :hmm: al se dobi tak adaptor

Navoj je 1.25, sem bil v zmoti...pošteno so ga "predelali", ker sem šel čez z navojnim svedrom 2 brez problema :( , upam da bo problem rešljiv.

Nič rezanja! Crash padi majo na obeh straneh adapterje, pravzaprav bolj absorberje sile, kar bi naj blagodejno učinkovalo na nosilec motorja in navoj v primeru drsanja :) - neredki primeri home made in cenejših izvedb.

Taki štifti so v Louisu 10eur. Dobiš jih pa tudi pri Šegu v Cerknci, prav tako 8 ali 10 eur.

So štifti, niso pa isti - so tudi ene vrste padsi oz. zaščita nihajke, se mi zdi vredno par dodatnih $.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!