Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Imam Extreme Tech pa se mi zdi v TCju precenjen, na internetu sem jih zasledil skoraj za pol ceneje.. Saj je ok, ampak za par € več (ali celo za toliko)kot je pri nas ET se dobi na ebayu ali kje v tujini že Öhlinsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot je rekel dex...če bom kupoval stabilizator, bo to sigurno ohlins :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam ti extreme tech, vsekakor pa si ga privošči :fredy: K sm tud jest vozu 636 pa mi je pr 170 km/h tud potreslo balanco. Lahek motor + lahek sprednji konec + majhna medosna razdalja = shimmy :yes:

pa pozabil si....+ težko zapestje in +++++ razjebane ceste...bi blo vse v mejah normale, če ne bi bla cesta tak buhtlasta, ko da bi bli mini ležeči policaji gor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot je rekel dex...če bom kupoval stabilizator, bo to sigurno ohlins :yes:

Nisem ravno to hotel povedat, Extreme Tech je po mojem mnenju za navadnega uporabnika več kot dovolj, tako za na cesto kot za na pisto, le pri nas je cena prenavita in če se ga že kupuje, ga je bolje ponajt ceneje v tujini, ker se za to ceno, za katero se prodaja pri nas, dobi skoraj že Öhlinsa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ravno to hotel povedat, Extreme Tech je po mojem mnenju za navadnega uporabnika več kot dovolj, tako za na cesto kot za na pisto, le pri nas je cena prenavita in če se ga že kupuje, ga je bolje ponajt ceneje v tujini, ker se za to ceno, za katero se prodaja pri nas, dobi skoraj že Öhlinsa :)

ohlinse sn gledal da bi se dalo rabljene za moj motor dobit že za okol 250 -300 evrov, to pa ni neka pretirana cena...drugač pa je res, da bolše vsaj neki xx stabilizator kot pa nič, ampak če bom že šou v nakup tega bom kupo nekaj konkretnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem koliko je preverjena informacija (sem samo slišal), ampak Extreme Tech naj bi delal za Wiliams v F1, tako da kar en xx verjetno ni, če to drži.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem koliko je preverjena informacija (sem samo slišal), ampak Extreme Tech naj bi delal za Wiliams v F1, tako da kar en xx verjetno ni, če to drži.

nisem mislil za extreme tech ampak nasplošno vemo da je na tržišču dosti xx stabilizatorjev, sploh pa pri današnji poplavi ološ robe iz kitajske, raje vzamem preverjeno znamko in kakovost, kot pa mačka v žaklju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno pri v temi o Ninji in Extrem Techu, to je kit za Ninjo:

20555081R.jpg

Stane 295,68€, kar je vseeno 100€ ceneje kot pri nas, dobi se ga pa TU :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kratkim sm zamenjo zavorne ploščice zdj mam pa problem ker mi pri hitrosti od 40km/h pa do 60km/h malo cvilijo. prevozo sm že več ko 300km pa še kr ni nč bolš. diski se ne grejejo tak da ne pritiska velik. kak nasvet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjo stran ploščic namaži z bakreno mastjo, vogale ploščic oz. tornih površin pa narahlo pobrusi s smirkovim papirjem (šmirgl)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato namažem da se bo ploščica bol batov v zavorni čeljusti držala pa jo bo bol vstran potegnal ko spustim bremzo al je kak drug razlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to cvilenje so v bistvu mikro vibracije, namažeš pa zato ker ta mast malo ublaži te vibracije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam zanima neki glede šaltanja a je to normalno da ful poka al pa skor mau zaškrta med šaltanjem k tega nism biu vajen

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi prodam kolektorje akrapovič racing line za ninjo zx-6r. Letnik 2003-2004. Brez končnika - zelo ugodno!

Kontaktiraj na 040 302 649 Kristjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Imam uprašanje pa se že zdej opravičujem če ste že govorili :rolleyes:

Mam Ninjo 636 letnik 2005 in me zanima kako bi se jo dalo znižati, ker sm ravno za par milimetrov prekratek.

Hvala

evo: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj bi lahko blo krivo da se mi sprednja luč rosi?

nekje gre luft noter. lahko je dihtunga okrog ali je p kje malo poknjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj bi lahko blo krivo da se mi sprednja luč rosi?

Mogoče karambol za katerega ne veš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo so odpeljali :doze: , ostal je komplet poliestrov (636R, C (05-06)) v zeleno-beli barvi.

Je kdo preizkusil 07-08 letnik :hmm: ali pa si jo lasti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo so odpeljali :doze: , ostal je komplet poliestrov (636R, C (05-06)) v zeleno-beli barvi.

Je kdo preizkusil 07-08 letnik :hmm: ali pa si jo lasti?

sem ponosen lastnik Ninje Zx6R 2008, ima komai 5k km in laufa kot se šika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ponosen lastnik Ninje Zx6R 2008, ima komai 5k km in laufa kot se šika.

Airoh :OK: .

Lahko primerjaš kaj s prejšnjimi modeli, predvsem 636 ali pa katerim (ne) :D konkurenčnim mopedom 600 klase? Kak izpade v praksi moč-navor v srednjem režimu vrtljajev, tam do 8.000 recimo?

Je 1.prestava tako doolga, kot je videti na nekaterih onboard posnetkih :kva2: (proti 120 km/h)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Airoh :OK: .

Lahko primerjaš kaj s prejšnjimi modeli, predvsem 636 ali pa katerim (ne) :D konkurenčnim mopedom 600 klase? Kak izpade v praksi moč-navor v srednjem režimu vrtljajev, tam do 8.000 recimo?

Je 1.prestava tako doolga, kot je videti na nekaterih onboard posnetkih :kva2: (proti 120 km/h)?

Z prešnji modeli ne morem primerjat k nisem jih imel oz. vozu, lahko pa rečem da do enih 6k obratov je motor malce mrtev moraš ga dejansko navijat da stvar leti, pri 10.000 pa se motorju strže in te pripelje do 285 km/h ( na števcu ) realnih nimam pojma, pomoje kakih 270 ( original avspuh itd. )

Ja, 1. brzina je v pm dolga, enih 135 km/h tudi kei malce več če izkoristiš do rdečega polja.

Glede nato da sem se vozu v Grupi z Hondo ter Yamaho, lahko rečem da na končnih nimajo za kvas ( no zdei odvisno od voznika ). Vozu sem tudi Yamaho R6 od kolega 2007 in se mi zdi da Ninja ma bolšo cikilistiko.

Konec junja pa grem probat jo še na Grobnik razdivljat, tam pa motor pokaže iz česa je.

Za 1x to je to.

Če pa si od volje lahko tudi kakp furco odvržemo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!