Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Zanima me, na kaj moram biti pozoren pri kupovanju zx-6r letnik 97. Prosil bi poznavalce za mnenje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj vas poznam ki ste imeli ta motor- torej vsako mnenje je dobrodošlo. Jest sm bil z 98 full zadovoljen 97 pa ne poznam tolk :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, na kaj moram biti pozoren pri kupovanju zx-6r letnik 97. Prosil bi poznavalce za mnenje :rolleyes:

Hmmm.. zanimivo, doma maš VFR 400 (v slaben stanju) pa ZXR 750 (v nevem kakšnem stanju, ki se baje prodaja), sedaj pa kupuješ šestotko :hmm: Zanimivo!

Amm.. a se ne bi pol vozil s 750-ko... al je tko fuč?

Pa zgleda, da dnarja maš, da spet kupuješ (eno klasiko :lol1: ) :OK:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm.. zanimivo, doma maš VFR 400 (v slaben stanju) pa ZXR 750 (v nevem kakšnem stanju, ki se baje prodaja), sedaj pa kupuješ šestotko :hmm: Zanimivo!

Amm.. a se ne bi pol vozil s 750-ko... al je tko fuč?

Pa zgleda, da dnarja maš, da spet kupuješ (eno klasiko :lol1: ) :OK:

Lp Burnout

pustite prowlerja, on živi v svojem svetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Imam možnost menjati 750 za 600, zato sprašujem za mnenja. Za bedne opazke ki jih imate pa se ne brigam nič. (=Chunga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Imam možnost menjati 750 za 600, zato sprašujem za mnenja. Za bedne opazke ki jih imate pa se ne brigam nič. (=Chunga)

če še nisi opazo se tut za tebe in tvoje butaste komentare doben kaj dost ne briga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potreboval bi sprednjo luč za 2003-2004 letnik, če ima kdo kakšno viška in mu leži doma v garaži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potreboval bi sprednjo luč za 2003-2004 letnik, če ima kdo kakšno viška in mu leži doma v garaži :D

kontaktiraj DenisaR, on je pred cajtom prodajal neke rezervne dele za 03/04, mogoče še ma kaj na zalogi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Red-ovi poliestri poštrihani in zopet pripravljeni na uporabo :) manjka še nekaj nalepk, pa bo...........a je možno da se mi zaradi tega ker trenutno nimam gor ogledal motor zdi za vozit kot kaka 125ka? zelo lahek in okreten

post-9362-1217800003_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ni ravno dan kot pri originalnih ampak sem mislil da bo slabše, kolikor sta velike svetita odlično (če dobro pogledaš boš videl da sta dve leči) in ne tako kot tiste sveče na skuterjih, trenutno imam naštimane malo previsoko, tako da se vsa svetloba porazgubi v zraku, samo še nastavim ju tako kot treba in bo super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ni ravno dan kot pri originalnih ampak sem mislil da bo slabše, kolikor sta velike svetita odlično (če dobro pogledaš boš videl da sta dve leči) in ne tako kot tiste sveče na skuterjih, trenutno imam naštimane malo previsoko, tako da se vsa svetloba porazgubi v zraku, samo še nastavim ju tako kot treba in bo super

Je blo predobro slišat, da bi bilo res :evilgrin: ?

Me veseli, da si presenečen .) , samo pravo pozicijo je treba najt, mogoče komplet nosilc bolj naprej pomaknit, da bojo očke mal izven maske, pa bo čist OK.

Lepo poštrihano :OK: , naj se jih barva dobro drži!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabil bi števec za ninjo, letnik 04, sem gledal na e-bayu in ni nobenga za moj letnik, tak da če pozna kdo mogoče koga ko prodaja ninjo po delih, in ima kak števec viška, se priporočam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo

Mene pa zanima ce kdo pozna kako stran oz ce je sploh mozno kjerkoli dobiti kake dodatke za kawasaki zx6r 2005 model. V stilu zadnjih luci, zadka,.. ipd. Pa se ena stvar me zanima je spodnji del oklepa zamenljiv oz ce pase od zx6rr na zx6r spodnja maska da bi bil cel v eni barvi pac.. pa kje bi se to dalo dobit. Ali pa ce je mozno tisto plastiko prebarvati v kar pa mocno dvomim. hvala vsem na pomoci!

se slike za lazjo predstavo:

zx6r

http://www.seastarsuperbikes.co.uk/ZX6R%20...6C_LIM_RF_p.jpg

zx6rr

http://www.factorypro.com/images/bikes/bike_kaw,zx6rr,06.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ena stvar me zanima je spodnji del oklepa zamenljiv oz ce pase od zx6rr na zx6r spodnja maska da bi bil cel v eni barvi pac.. pa kje bi se to dalo dobit. Ali pa ce je mozno tisto plastiko prebarvati v kar pa mocno dvomim. hvala vsem na pomoci!

zakaj pa da se ne bi dalo prebarvat to ti bo vsak ličar lahko narediv samo barvo moraš ujet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da imam črnega kvaka.Je tud bana original lakirana v barvi motorja.A je mogoče kdo opazil pri 05,06l zvijanje zadnje plastike nad zadnjo lučjo?Se mi zdi da se mi pri original auspuhu ni krivila.Pri konkretni vožnji kar imam akrapota tud moja sopotnica opaža da jo peče "tazadnja" :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, hvala! kaj pa ostale reci?

Kaj bi se dalo dobit pri uradnem uvozniku prek kataloga.Brezvezne stvari pa še drage.Je nekaj karbonskih nalepk itd.Ti priporočam home made.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, vsem k ste mi pomagal!

Postimal sem vse tako kot sem si zelel(motor se barva, deli so naroceni,. .) , tko da ostaja le se eno pa vendar najbolj bistveno, izpuh. Vprasal bi kaj vi priporocate na kawo zx6r 2005 model. Men je nenormalno vsec "Jardine RT1".

link od videa:

Mogoce ga kdo ima? al pa sam brcam v temo. Sicer, sem poslal email ravno malo prej, preden sem zacel pisati tu pa vseeno. Denar ni ovira tolko kot je v napoto mi samo cakanje.. Sicer pa iscem nekaj v podobnem tonu...

ps: tole je link od samega prodajalca pa cena ipd je gor ce se koga stvar zanima...

http://www.jardineproducts.com/products/se...7/productID/790

hvala, caw!

Popravljeno . Popravil branchyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@branchyy

Če se otepaš slovenske robe :whistle: ... in iščeš dodatne decibele, poglej DEVIL, ali pa BODIS izpuhe, slednji so z madžarske, precej podobni ameriški robi, ki te mika, ampak s homologacijo, lepo narejeni in še dobro so se odrezali na testih - BODIS

DB eaterji so zraven, ker so zlo na meji legalnosti, s časom pa itak...

Rizoma, Pazzo, Polo.de malo preglej za ostalo, če gnar ni problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam rahlo rabljene zelo zelo ugodno - več na PM.

De Luxe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!