Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

bridgestone bt014, krš od gume zato ne kupuj, če si slučajno hotel :)

Kupujem ta motor in ima fascinantno malo km, tako da sem se hotel prepričat tudi s tem...in ja, po vsej verjetnosti so res prve gume, ki pa jih bo seveda potrebno menjat, saj so stare 3 leta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem ta motor in ima fascinantno malo km, tako da sem se hotel prepričat tudi s tem...in ja, po vsej verjetnosti so res prve gume, ki pa jih bo seveda potrebno menjat, saj so stare 3 leta...

To, da so stare 3 leta, najbrž nima nobene veze :) Jih lahko brez problemov zvoziš do konca in bodo svojo funkcijo zelo verjetno opravljale enako kot popolnoma nove enake gume :) Tudi večina gum se prodaja pod nove do starosti 3 let, tako da te to nima še kaj skrbeti. Sem pa slišal veliko grajanja glede teh gum tako da jih lahko menjaš zato, ker so pač slabe in sicer za kakšne boljše :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da so stare 3 leta, najbrž nima nobene veze :) Jih lahko brez problemov zvoziš do konca in bodo svojo funkcijo zelo verjetno opravljale enako kot popolnoma nove enake gume :) Tudi večina gum se prodaja pod nove do starosti 3 let, tako da te to nima še kaj skrbeti. Sem pa slišal veliko grajanja glede teh gum tako da jih lahko menjaš zato, ker so pač slabe in sicer za kakšne boljše :)

Tri leta stara guma, montirana na motorju, ki se ni vozil, guma ni bila skladiščena v temnem prostoru...,...,sem že švasal plastike zaradi starih gum, tako da, vseeno hvala za komentar.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri leta stara guma, montirana na motorju, ki se ni vozil, guma ni bila skladiščena v temnem prostoru...,...,sem že švasal plastike zaradi starih gum, tako da, vseeno hvala za komentar.

Lp

Če se motor ni vozil, guma pa je stala namontirana tako dolgo, potem pa možno da bo druga pesem ja... Potem pa se opravičujem :) No, vem pa da sem dobil na enem motorju gume stare 7 let - D208GP in ni bilo razlike proti novim, z lahkoto držala na robu enako kot katerakoli... tako na cesti kot na pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem ta motor in ima fascinantno malo km, tako da sem se hotel prepričat tudi s tem...in ja, po vsej verjetnosti so res prve gume, ki pa jih bo seveda potrebno menjat, saj so stare 3 leta...

Če so gume prva vgradnja (BT 014), so tudi posebej označene, drugače kot recimo BT 014, razvita za Suzuki...sicer se jih dobi tudi v prosti prodaji, ampak malo verjetno, da bi jih kdo naročal....

Pobrskaj po testih iz 2005, se da najti specifikacijo.

P.S.:če koga zanima nosilec kamere (tank) z vijaki, nastavljiv, za 636C, (05-06), PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da so stare 3 leta, najbrž nima nobene veze :) Jih lahko brez problemov zvoziš do konca in bodo svojo funkcijo zelo verjetno opravljale enako kot popolnoma nove enake gume :) Tudi večina gum se prodaja pod nove do starosti 3 let, tako da te to nima še kaj skrbeti. Sem pa slišal veliko grajanja glede teh gum tako da jih lahko menjaš zato, ker so pač slabe in sicer za kakšne boljše :)

Te kaj glava peče, ko si tak pametn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kaj glava peče, ko si tak pametn?

Ne, glava me ne peče. Pameten sem pa res, dobro si to ugotovil. Tebe pa lahko glava peče, ker je vakuum not pa tišči mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo al pa pozna koga da prodaja zadek za ninjo letnik 2005 pa se ksne dele

na bolhi en prodaja neke dele za 05 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

servus

dejte povedat če si lohk kere druge disk ploščice umislm za 636 ko 03/04

ker original so pasje drage :krneki:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

servus

dejte povedat če si lohk kere druge disk ploščice umislm za 636 ko 03/04

ker original so pasje drage :krneki:

lucas.. jaz sem jih kupo pri evrotonu(oz nekaj podobnega :P ) cena: cca. 90€ za 2x spredne+ 1x zadne

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

servus

dejte povedat če si lohk kere druge disk ploščice umislm za 636 ko 03/04

ker original so pasje drage :krneki:

AP racing dobiš jih v Ljubljani na Viču- te sm kupu jest za zxr-ja vendar za đabe. Niso poceni so pa top kvaliteta. Ne špari na ploščicah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Ne bi bilo slabo, če bi dejansko bila taka :D Meni je ful všeč :OK:

Novi bo še "hujši" :naughty: Drugač je pa tale malo pofotošopana 6-ka (05-06) - v slogu 1098/848 popravljene sprednje luči, zadnji sedež od ninje 07-08, pa malo bolj narezan oklep...

Novi šestka bo oblikovno sigurno sledila ostrim linijam letošnje desetice. Dobro? Slabo? Bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!