Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

eh, bom raje še 2 leti ostal na tej ki jo imam..........ampak, ali prav vidim, ohlins blažilec krmila serijsko :eek:

Prav vidis...pa pise tudi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, škoda da so šli v smer 10ke, mi ni preveč všeč. Tisti fotoshop je veliko lepši za moj okus :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo jst bi pa uprašu kot bi se dala dobit zelena barva za98 letnk pa kok je kej cena. Pa a je to ke posebna barva al je to cist obicna in ti jo zamesajo v licarski trgovini?

Ze naprej se zahvaljujem za odgovore.

lp jfast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barva ti piše v prometni pol pa nes k enmu ko barve meša, ne bo nobenga problema zmešat

boš ja.. tiste ooznake ko ti pišejo v prometni so samo neke univerzalne oznake za barvo.. naprimer s6m pomeni zelena navadna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barva ti piše v prometni pol pa nes k enmu ko barve meša, ne bo nobenga problema zmešat

:grrr :grrr Tisto ni nič..

Pa tudi če imaš tapravo cifro barve je z moto barvami velikokrat problem, ker običajni ličarji ponavadi nimajo teh barv v svojih bazah in jim tista številka ne pomaga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam sem pred nakupom in redno sledim oglasom..

ta ga prodaja že lep čas, prej je bla cena 3900 €.. tako da že skoraj sumljivo, je pa treba motor seveda videt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz prodam tole če koga zanima ..

http://www.avto,net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=2267085

za ogled popravi vejico.)

samo ne za 3000e :whistle:

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla, temperaturo vode mam pri zx-6r med vožnjo non stop okoli 60 do 65 stopinj, ko pa se ustavim, ga ugreje na 90 in tam okoli drži.Ko spet začnem vozil pade temperatura na 60 do 65°. Ventilator se vklopi nekje pri 99°. Sumim da je šel k vragu termostat. Kje ga dobim ter koliko stane, ter ali je težko ga zamenjat...se pravi kje se nahaja ter ali je podoben sistem kot pri avtu...

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla, temperaturo vode mam pri zx-6r med vožnjo non stop okoli 60 do 65 stopinj, ko pa se ustavim, ga ugreje na 90 in tam okoli drži.Ko spet začnem vozil pade temperatura na 60 do 65°. Ventilator se vklopi nekje pri 99°. Sumim da je šel k vragu termostat. Kje ga dobim ter koliko stane, ter ali je težko ga zamenjat...se pravi kje se nahaja ter ali je podoben sistem kot pri avtu...

hvala!

Hm moj motor ima med voznjo cca 75c mozno je da sedaj ko je hladnejše da ti pač kaže toliko manj. A poleti imaš isto temperaturo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti to dogaja samo sedaj, ko je mrzlo, ali se je tudi poleti?

Pade na 60-65 v sekundi, ali traja nekaj časa, da se ohladi?

Skratka - podoben problem ima ducati 1098 ... v zelo hladnem se mašina enostavno ne segreje na delovno temperaturo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah za poleti ne vem k sm motor lih kupu...vem pa da mi je pr hornetki temperaturo skoz držal na 78°, tu pr kawasakiju ko ga ugrevam motor se normalno ugreje, ko se vozm pa temperatura noče nad 65°...ko se ustavm pa komot gre vse tja do 100°. Rečmo da na mestu počakam da se ugreje na 80°pa se potem začnem vozit mi počas pade na 65...rečmo v 500m do 1km. Če se vozm pa ful počas pa drži temperaturo nekje okoli 70°, rečmo v mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah za poleti ne vem k sm motor lih kupu...vem pa da mi je pr hornetki temperaturo skoz držal na 78°, tu pr kawasakiju ko ga ugrevam motor se normalno ugreje, ko se vozm pa temperatura noče nad 65°...ko se ustavm pa komot gre vse tja do 100°. Rečmo da na mestu počakam da se ugreje na 80°pa se potem začnem vozit mi počas pade na 65...rečmo v 500m do 1km. Če se vozm pa ful počas pa drži temperaturo nekje okoli 70°, rečmo v mestu.

jaz bi na tvojem mestu stvar pustil lepo pri miru mozno da je problem samo v mrzlem ozračju. Počakaj do topolejših dni pa boš točno videl v čem je problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla, temperaturo vode mam pri zx-6r med vožnjo non stop okoli 60 do 65 stopinj, ko pa se ustavim, ga ugreje na 90 in tam okoli drži.Ko spet začnem vozil pade temperatura na 60 do 65°. Ventilator se vklopi nekje pri 99°. Sumim da je šel k vragu termostat. Kje ga dobim ter koliko stane, ter ali je težko ga zamenjat...se pravi kje se nahaja ter ali je podoben sistem kot pri avtu...

hvala!

podobno je pri meni... res pa je da na mestu zdaj ko je bolj hladno ne pride tam nad 80 stopinj.... poleti je pa konstantno men 80-95

mislm da ni to nič narobe...

jaz bi na tvojem mestu stvar pustil lepo pri miru mozno da je problem samo v mrzlem ozračju. Počakaj do topolejših dni pa boš točno videl v čem je problem.

se popolnoma strinjam... to je le zaradi hladnega zraka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nebi rad težil, ampak na motorju mam montiran auspuh leo vince (motor je letnik 2003). Papirjev nism dobil zravn, a ma mogoče kdo od vas kake papirje za ta auspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni jst bi se enkt neki uprasu. Imam problem da mi motor (98l. x-6r) torkira odkar sm padu. Je pa tako da ko sem rastaviu in pogledal svečke so ble desne dve pa tretja iz desne ( stran na katero sem padeu) take bl crne oz. so zgledale kot da tm ni blo ta pravega vžiga. Svečke sm zamenau ista zgodba. A mogoce gdo ve kaj bi lahko bilo narobe? Sam sumim da je nekaj s frgazerji sam si ne upam kej velik sam prčkat. za kake koristne informacije se ze u naprej zahvaljujem.

Aja pa za barvo se tut nevem kot bi se dobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!