Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

sam sem motor iskal cca pol leta, in torej vsak dan redno sledil oglasom.

tale 636 je imel začetno ceno 4300, potem postopoma vsakih 14 dni manj. če bi bil tako oh in sploh kot piše, ne razumem zakaj bi posrednik tako vztrajno spuščal ceno, pa itak je cena prenizka če bi bil tak v nulo ohranjen kot piše. glede na to da je samo posrednik in je njegov cilj zaslužek pri prodaji se lahko vprašaš za kakšno ceno ga je le dobil... no to so samo moja predvidevanja, sam motorja nisem videl, ker me glede na zgoraj omenjene stvari niti ni zanimal. ampak sem skoraj 100% da ni tak super ponudba kot zgleda.

koliko pa da garancije?

za garancijo je rekel po dogovoru..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ni predaleč ga pač pojdi pogledat, tako boš najbolje vedel kako in kaj.. vzami še koga sabo, najbolje enega ki dejansko ima tak motor in boš potem več vedel kako je na stvari .) ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ni predaleč ga pač pojdi pogledat, tako boš najbolje vedel kako in kaj.. vzami še koga sabo, najbolje enega ki dejansko ima tak motor in boš potem več vedel kako je na stvari .) ,

ja sj bom šel pa da vidim kako je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi dal raj mal več denarja pa kupil nekaj kar je kupljeno in servisirano v SLO (pa,da je stock),da lahko tudi pri mehaniku preveriš glede servisiranja, ali pa na zavarovalnici kaj pa kako je bilo z motorjem ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz 636 pa sem jo iskal isto kot mal odtrgan...ampak sem nasel kar sem iskal.

Vglavnem jaz tega nebi šel niti gledat ker ti je po sliki ze vse jasno da je bil cel barvan ampak cel...še platišča. Najbolši so mi potem odgovori da so to barvali ker jim je bil otako bolj všeč. Nihče pa ne razlaga kako je bil motor cisto razbit itd...vlgavnem če povzamem že pri vizualno lepem motorju se človek lahko močno opeče pri takšnih kot je ta pa si opečen že preko compa :evilgrin:

najbolj smešno mi je pa to ker je pobarvan čisto vsak sravf na zlato...

malo prodajalca še povprašaj kje so original deli ala izpuh smerokazi nosilec tablice uteži steklo itd:)

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj v bistvu ima v oglasu napisano, da priloži vse originalne dele.. :hmm: kar seveda ni garant da so od tega motorja. saj pravim da kdor hoče kaj več vedet bi moral it pogledat.

ampak če ne drugo ima pa motor kot kaže vsaj realne kilometre (40.000).

no, jaz ga še vseeno ne bi vzel :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz 636 pa sem jo iskal isto kot mal odtrgan...ampak sem nasel kar sem iskal.

Vglavnem jaz tega nebi šel niti gledat ker ti je po sliki ze vse jasno da je bil cel barvan ampak cel...še platišča. Najbolši so mi potem odgovori da so to barvali ker jim je bil otako bolj všeč. Nihče pa ne razlaga kako je bil motor cisto razbit itd...vlgavnem če povzamem že pri vizualno lepem motorju se človek lahko močno opeče pri takšnih kot je ta pa si opečen že preko compa :evilgrin:

najbolj smešno mi je pa to ker je pobarvan čisto vsak sravf na zlato...

malo prodajalca še povprašaj kje so original deli ala izpuh smerokazi nosilec tablice uteži steklo itd:)

ja originalne dele ma vse tam in jih priloži, rekel mi je da nikoli ampak res nikoli ni bil razbit cena je 3.700€ brez MIVV izpuha, z tem izpuhom pa 3.900€... garancije je pa 1000km .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pametno. pa če je možnost nekoga zraven ki ima isti motor. bo točno vedel kje gledat, kaj gledat..

če bom koga našel ja. če ne bom pa kolegu reku sicer ma CBRo ampak ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj ti že kmecka logika lahko pvoe da originala ni šel za dzabe barvat:)

ker vsak bumbar ve da ce original barvaš da dobiš zanj manj...edino če nekaterim to odogovarja original motor prebeva vse da 1000e in potem puši še pri prodaji...sado mazo.

jaz ti recem daj 500e več pa vzemi originalnega...oz samo zamisli se kako ga bos ti prodal če ga že ta ne more..na netu je že precej časa---

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa za 4000e imas na anetu tudi originalnega sicer ga je treba v živo videt ampak sigurno boljša izbira od tega črnega. Samo moje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj zakaj je bil cel prebarvan ne bom pomojem nikol vedu, men je lih zarad tega v oči padel ker je črn, ker original barve zelene srebrne modre mi nekak niso všeč... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto tko za info tudi original 2003 so bili črni. oziroma če se ne motim so bile 2003 barve modre zelene in črne, 2004 pa modre zelene in srebrne vsaj zdi se mi tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja originalne dele ma vse tam in jih priloži, rekel mi je da nikoli ampak res nikoli ni bil razbit cena je 3.700€ brez MIVV izpuha, z tem izpuhom pa 3.900€... garancije je pa 1000km .

ja lahk se kej pokaže al pa nič...

pogledat bom šel pol bom pa vidu kako je stanje.

Ma nimaš sploh to kaj hodit gledat,če hočeš met ok motor!

Jz se upam stavit za moje jajce,da je bil razbit kot kanta!In,da če odznotraj pregledaš oklepe ti bo marsikaj jasno!Kak ni bil na pisti,če ima gor vse za pisto!?Un ti buče prodaja!Če se boš pa že slučajno odločil za nakup in če je un tako 100% da motor ni bil razbit pa ti naj to napiše in da dobiš povrnjeno vso kupnino in stroške,če na servisu ugotovijo drugače pa boš vidu kaj bo reko!

Kaj pa ima od original delov?Ti bo pol reku nosilec tablice in izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni sedaj po zakonu da imaš 7 dni časa da odstopiš od nakupa, če ugotoviš da motor ni tak kot si mislil da je ob nakupu oz. tak kakršnega je opisal prodajalec, in ti mora slednji vniti kupnino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tudi če je nastane velik problem kako to dokazat...prodajalec bo itak rekel da je vse povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tudi če je nastane velik problem kako to dokazat...prodajalec bo itak rekel da je vse povedal...

zato pa se njegove besede zapišejo kot opombe na kupo prodajno pogodbo..

drugače pa.. vsi samo šimfate motorje iz italije, res je da obstaja krš res pa je tudi da lahko prideš do solidnega ali dobrega motorja..

konec koncev kdo vozi SS in še ni bil nikoli na pisti ne ve kaj zamuja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa.. vsi samo šimfate motorje iz italije, res je da obstaja krš res pa je tudi da lahko prideš do solidnega ali dobrega motorja..

konec koncev kdo vozi SS in še ni bil nikoli na pisti ne ve kaj zamuja..

Jz nimam nič proti uvoženim motorjem niti se mi ne zdi nek problem,če je bil poškodovan!Da pa ima obe felgi prebarvani in ne vem kdo jih je popravljal,da ostalo zgleda kot na tem pa ga nočem!Vsaj ne za svoj denar,ki sem ga našparal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pa kaj za vraga nabijate v prazno, pa tud če je bil paden, pa kaj, a vaši so pa vsi oh in sploh nedotaknjeni, takih ''popolnih'' praktično ni, oz so pretežno le v dks-u, tako da ne pametujte preveč okol tega mopeda.

Pojdi ga pogledat, pojdi ga PROBAT, če veš na kaj moraš pazit itaq nimaš kaj falit , če ne pa si vzami enga starega motorista polek.

Mogoče pa ga je nek frik res samo celega nakranclal, mogoče ga je samo lažje podrsal, mogoče je bil pa tud fejst sesut, samo verjami vse od tega se pa ne da kr tak skrit, če veš kaj moraš gledat.

Poglej okvir motorja, zadnjo nihajko, hladilnik, karter motorja, sprednje vilce... to so deli ki so zelo dragi za zamenjavo, dobre rabljene težko dobiš pa popravit se jih ne da kr tako...

Okol mašine pa je tak da lahko tud nova crkne in tega ne moreš predvidet, samo jaz na pisti še druga kot r6 nisem vido da bi crknilo vsaj ne kaj večjega tak da o tem je brezveze dalje razpravljat.

Pojdi, dobro preglej in se odloči to je vsa umetnost, vse kar ti naklada prodajalec je brezpredmetno, ta garancija v teh časih sploh ni mirodajna....

Če pa odkriješ napake, ki so le estetske narave, pa je to le + zate za zbijanje cene, če imaš seveda ojreke v žepu.

Pa dober nakup. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si že šu slučajno gledat, če pa ne ti svetujem, da vzem enga strokovnjaka, k boš šu k temu prodajalcu, ker jst bi se kmal opeku pr suziki... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!