Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 6 R 636


zviz

Priporočene objave

Proda mogoče kdo prednjo masko za model 05-06 oz. ve za koga da jo prodaja?

POLIESTRE BUTNI GOR, pa raje vozi po cestah v okolici Celja, ki jih poznaš, da se ne boš takole premetaval hahahahahahah.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POLIESTRE BUTNI GOR, pa raje vozi po cestah v okolici Celja, ki jih poznaš, da se ne boš takole premetaval hahahahahahah.

Heh bom začel razmišlat v tej smeri ja... ni blo lušn ležat včiri u Novem Mestu... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo mogoče kakšen nasvet katere neoriginal zavorne ploščice dat na zx636r -03-04. Ker original so kar drage pa sem razmišljal o aftermarket:=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo mogoče kakšen nasvet katere neoriginal zavorne ploščice dat na zx636r -03-04. Ker original so kar drage pa sem razmišljal o aftermarket:=)

jst mam od lucasa pa so enake... ne vidm razlike, razn da so zdej začele mal cvilt...

so pa za polovico cene originalnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam od lucasa pa so enake... ne vidm razlike, razn da so zdej začele mal cvilt...

so pa za polovico cene originalnih...

Lahko poveš kje si jih kupil?

jaz imam še originalne cca 1,5mm pa mi tudi že cvilijo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se, da na mojega Kawlna montiram ravno krmilo, seveda s drugimi križi. :naughty: Jebi ga, težave z zapestji... :cry:

No, če ima kdo za prodati omenjeni kit za letnik 2006 (model 05`- 06) ali npr. samo nosilno ploščo za balanco, sem zelo pravi naslov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo mogoče kakšen nasvet katere neoriginal zavorne ploščice dat na zx636r -03-04. Ker original so kar drage pa sem razmišljal o aftermarket:=)

jaz imam na ninji lucas crq hyper carbon in limajo ko zmešane :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam na ninji lucas crq hyper carbon in limajo ko zmešane :worship:

mi lahko poveš še ceno če ni skrivnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se, da na mojega Kawlna montiram ravno krmilo, seveda s drugimi križi. :naughty: Jebi ga, težave z zapestji... :cry:

No, če ima kdo za prodati omenjeni kit za letnik 2006 (model 05`- 06) ali npr. samo nosilno ploščo za balanco, sem zelo pravi naslov :hmm:

Jz mislim,da ima nekje kit za suzuki tl1000s.Vendar moraš vedet,da to poruši vse....!

Je pa tudi zelo možno,da ne bo šla potem balanca pod masko in boš še tam imel probleme....

Raje kupi motor,ki ti resnično ustreza,če si že tolk scartlan! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mislim,da ima nekje kit za suzuki tl1000s.Vendar moraš vedet,da to poruši vse....!

Je pa tudi zelo možno,da ne bo šla potem balanca pod masko in boš še tam imel probleme....

Raje kupi motor,ki ti resnično ustreza,če si že tolk scartlan! :whistle:

Itak mora biti takšen "superbike most" narejen posebej za določen motor. V mislih sem imel takšen primer (fotka), vendar ga zaenkrat ne dobim za moj motor.

post-6668-1239376987_thumb.jpgpost-6668-1239377041.jpg

Drugače sem imel podoben kit tudi na CBR-ki dve leti nazaj... Sicer pa tako ali tako večkrat pravim, da zame ne delajo motorja - pasala bi mi ciklistika SS motorja s položajam npr. XX-e. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/ads/motocikli/izpis.php?cid=613

Preveč zahtevam? Oz. koliko lahko pričakujem?

meni se zid cena čisto ok glede na to da se 99 letniki prodajajo malo pod 3000e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanimam me:

desna bočna plastika (zelena), desna spodnja plastika (črna), maska (zelena), desno ogledalo vse to za letnik 2005.

Lahko tudi poliestri, koliko cca € bi me to prišlo?

P.S. Kako to da ima letnik 2003 manj kil kot letnik 2005?

Hvala in LP

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam:

Levo bočno plastiko (zelena)

Levo spodnjo plastiko (črna)

Zadnjo plastiko (zelena)

Blatnik (zeleno-črn)

Levo plastiko pod sedežem (črna)

Desno plastiko pod sedežem (črna)

Za lažjo predstavo:

dsc04874.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poliestri komplet so ene 300eur.

Fajn,

a kdo ve kje bi se dalo dobiti komplet poliestre? Razen tiste iz Honk-Konga, za katere že vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn,

a kdo ve kje bi se dalo dobiti komplet poliestre? Razen tiste iz Honk-Konga, za katere že vem.

Prašej janija- mislm da je on kr ugoden!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn,

a kdo ve kje bi se dalo dobiti komplet poliestre? Razen tiste iz Honk-Konga, za katere že vem.

na švabskem ebayu se vedno kaj najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo sliko točno kje se nahaja 25kW blokada na letniku 2005.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo sliko točno kje se nahaja 25kW blokada na letniku 2005.

Hvala

Blokade sta dve in sicer na:

-omejevalec hoda sesalne lopute

-kovinske podložke v sesalnem kolektorju

Za podložke je treba jemat tank dol, za omejevalec pa nisem prepričan če se ga lahko sname brez

velikega posega. Probaj snet stransko plastiko in poglej če se sliučajno vid blokado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokadi sta res dve, ampak cut lee, če ne veš, ne govori :D eno je omejevalec hoda gasa, ki je tako čudno prišraufan da moraš sesalne kolektorje losat in privzdignit da ga lahko odšraufaš, ni šans da prideš z bilokakim ključem zraven ker je šrauf s križno glavo, 1cm od glave je pa že gištel :slap: , potem je pa še ena blokada pri akumulatorju pod sedežem, en mostič se naredi na enem konektorju, ki je sicer prazen (za diagnostiko motorja), tist mostič snameš stran in daš nazaj originalni pokrovček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!