Skoči na vsebino

Prikazovalniki prestave med voznjo


igralec

Priporočene objave

jaz se cist strinjam z tabo! fantje kupte si gsx-r pa boste ze meli tole gor :) je pa tole zelo zelo dobra stvar!

Mislim,da skoraj vsi BMW-eji imajo to, da kaže na displeju v kateri prestavi je ne samo gsx-r, da nebo pomote jaz sem to stvar naročil za ženin Kawasaki ER-6-N :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi prosim povedati kje bi kupil tak stevec za hondo 954 rr letnik 2002 iskal sem v italiji pa nisem dobill....prosim

živjo js ti lah svojga prodam, še nerabljen, paše pa po podatkih iz njihove strani na vse motocikle. je pa od biketronixa, o njem (enakem) se je pisalo v zadnjih parih straneh. nerabljen.

Popravljeno . Popravil _ales_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo js ti lah svojga prodam, še nerabljen, paše pa po podatkih iz njihove strani na vse motocikle. je pa od biketronixa, o njem (enakem) se je pisalo v zadnjih parih straneh. nerabljen.

mas pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav!

Sem dobil mail od servisa Štern. Zadeva stane 75 ojrov,montaža pa 60 ojrov. Spraševal sem za Kawasaki z 750,letnik 05.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naročil iz Italije preko posrednika in plačal 63€ montiral sem sam po navodilih zelo lepo opisano in je šlo brez problemov(Kawasaki ER-6-N),če bi zdaj moral montirat na enak motor je dela max.ca 1 uro.Sicer je zelo vredu moti me edino, ko stojiš neglede v kateri prestavi je kaže O tako, da moraš vedno predno v križišču ustaviš prešaltaš v prvo in hitro preveriš na displeju predno se motor povsem ustavi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ko prestavim v šesto, "dam" za vsak slučaj še v "sedmo"! Ampak se mi vedno "ne izide"! :P:kva2:

Na ta način p'ršparaš 120-130 EUR (Slaba tolažba! Je pa...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštno je met tale indikator, nikakor pa ni to za gledat, ko je hitrost že taka, da je treba dat v 6.

Najbolj koristen je na mestu, ler, prva, druga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštno je met tale indikator, nikakor pa ni to za gledat, ko je hitrost že taka, da je treba dat v 6.

Najbolj koristen je na mestu, ler, prva, druga.

Vsi nimamo takih hudih mašin,oziroma nismo taki hudi farerji,da bi v 6 menjali pri 200kmh.

Ne boš vrjel,ampak dam v 6 včasih že pri 90 kmh. :closedeyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz..

Moja potovalna hitrost, recimo 110 je v 6. pri okoli 5000rpm. Ajde, dam v nižjo pri prehitevanjih, itd, prav tako se kdaj pa kdaj peljem malo bolj sportski in takrat se vozi nižje prestave, ampak tega je napram vsej vožnji skupaj minimalno.

Tako, da tale indikator bi mi kar prav prišel, da ne bi stalno menjal v 7 :D Po drugi strani mi je pa škoda denarja, raje občasno premenjam v prazno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi nimamo takih hudih mašin,oziroma nismo taki hudi farerji,da bi v 6 menjali pri 200kmh.

Ne boš vrjel,ampak dam v 6 včasih že pri 90 kmh. :closedeyes:

Ma ni poanta v tem da noriš, jaz pač (z izjemo občasnega avtocestnega cijazenja) skušam v območju kjer je dovolj navora, pri 90 v 6. pač motor ni ravno najbolj odziven...ali maš pa ti kakega bosshossa pa jaz ne vem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mi nikamor ne mudi, ruknem v 6. že pri 60,pa prav lepo vleče, samo kaj ko potem spet iščem 7. prestavo :blush:

Torej, katera je najboljša in najugodnejša varianta za suzukija, ki ima senzor že vgrajen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi nimamo takih hudih mašin,oziroma nismo taki hudi farerji,da bi v 6 menjali pri 200kmh.

Ne boš vrjel,ampak dam v 6 včasih že pri 90 kmh. :closedeyes:

Če moraš že pri 200Km/h šaltaš v 6-to, prešvoh potegne premalo navora vsaj tam pri 250 Km/h da spet prov vleče!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je, samo kaj ko rabiš 140 takih kovancev kot je ta na fotki... :P

Za ta denar raje servis naredim.

Popravljeno . Popravil bass
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ze nekaj casa razmisljam o nakupu "gear indicator-ja"...odlocil sem se za GiPro DS predusem zaradi tega ker zadevo zelo enostavno priklopis.. prilozeni so vsi kabli - "Plug and Go" (nic lupljenja zic..itd)

No,cena za 1 kom. 109€ + 8€ PTT

Cena za 5 kom pa 84€..

Ce se koga zanima lahko privarcujemo kak €..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!