Skoči na vsebino

Prikazovalniki prestave med voznjo


igralec

Priporočene objave

Zanima me, če mi loh odgovoriš: ko naročim plačam na pošti in s tem potrdim naročilo.

Hvala

probej pogledat, če prodajajo prek ebay.it, večinoma lahko plačuješ tam preko pay-pall -a,preverjeno in zanesljivo z

ebay - evo garancijo prejetja izdelka ali vračila denarja,če izdelek ni izdobavljen. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo!

Na kak princip delajo? In še barvne sheme so super.

Predvidevam,da vsi indikatorji za elektronske števce delajo na enak princip,za bolj točne podatke pa je naboljše,da jim pošlješ email in vprašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam tud prikazovalmik... mi na dolgi poti ni dolgčas.. skoz mal šaltam .. gor dol.. skoz se dogaja :P

no ja .. resno ... zelo zelo praktična stvar za dolgo pot ... ne šaltaš skoz u sedmo al osmo šaltngo.. po 1000 km te že noga boli od teh poizkusov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je skor 70€+poštnina... a ni potem bolj kar pi nas uzet za 95€,pa še garancijo imaš v primeru če se slučajno pokvar pa hitr rešiš,ni treba nazaj pošiljat,lahko odneseš recimo...

Mogoče bi se tud kej dal še zment s šternom glede cene za večjo količino,sam tok jih pomojem sploh ne bo za nakup...

To je cena 70 funtov ne €, tako da se bolj splača kot rečeno pri nas kupit. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je cena 70 funtov ne €, tako da se bolj splača kot rečeno pri nas kupit. :hmm:

ceno brez davka sem preračunal v €, če pa preračunava 70gbp z davkom za indikator (brez popusta na količino) v eure je pa še več in še poštnina je, in itaq se ne splača,ker se pri nas dobi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ebayu imaš dražbe istih prikazovalnikov. Jaz sem svojega dobil za 23eur s ptt.

Lepo to, ampak ga lahko zrihtaš še ostalim po taki ceni. Verjetno NE

Jaz samo vprašam če gdo rabi nikomur ni nujno da kupi, ti pa se bahaš s tvojim nakupom a drugim še vedno ne moreš nič ponudit.

Za to je tvoj komentar B... V...

LP

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ima možnost nakupa na ebayu bo to izkoristil, ostali bodo pa pač pri tebi kupli. Jaz nimam nič proti. Čeprav po mojem mnenju nikakor ni vreden 65eur, še 20eur je bolj tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa kaj s priklopom...montažo to urejeno pri nas....?

A je to kakšna varianta plug-play...ali je treba drobovino lotat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri biketronix je treba lotat, pa še senzor na zadnje kolo montirat. Vkolikor tega ne znaš sam, je pomojem boljš kupit eno plug n play varjanto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pri biketronix je treba lotat, pa še senzor na zadnje kolo montirat. Vkolikor tega ne znaš sam, je pomojem boljš kupit eno plug n play varjanto.

Če ma kdo cajt bi blo fajn kakšna slikca kako ma kable spelane pa senzor in seveda magnet namontiran, ker vsi neki sam prikazovalnike slikate.Men namreč doma leži ta zadeva(Biketronix) in iz manuala se kar ne upam delat in bi blo lepo če bi kdo povedu iz kod je štrom potegnu(mogoče kar iz pozicijske?) pa kam je dal maso.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom maso, napajanje in impulz obratomerja potegnil iz konektorja za števec, ker je tako priporočeno in priročno, pa zadeva porabi par miliamperov in ni nobene možnosti preobremenitve/okvare.

Magnet bom pa montiral na disk zadaj, senzor pa fiksiral na nihajko ali čeljust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sem za senzor naredu en RF nosilček, ki ga bom z dvostranskim lepilnim trakom od 3M prilepu na vilco(trak drži brez skrbi) magnet pa sem namestu v vijak od diska, no zdej se bom pa pučas na štrom spravu :)

post-22793-125104847573_thumb.jpg

post-22793-125104848471_thumb.jpg

post-22793-125104849149_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Jaz bi tule samo na brzino vprašu, če se mogoče vseeno da dobit kak univerzalni prikazovalnik, ki se bi dau s kakimi dodatki naštimat na motorje s pletenico (brez električnega števca). Sicer sem opazil, da to nekateri sami na take motorje nardijo, sam me vseeno zanima če je kakšna trgovinska zadeva za takšne starejše motorje in se da kje v SLO nabavit?

Hvala za odgovor!

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste ni kaj....,jst sem pa pogruntal,da je bolje kar takšen motor kupiti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sem za senzor naredu en RF nosilček, ki ga bom z dvostranskim lepilnim trakom od 3M prilepu na vilco(trak drži brez skrbi) magnet pa sem namestu v vijak od diska, no zdej se bom pa pučas na štrom spravu smile.gif

V obojestranski trak nikakor ne dvomim. Me pa zanima, kako demontirat kolo, npr. pri menjavi gume - se sonda da "preprosto" sneti iz nosilčka? Ali pa se jo vsakič odlima ter ponovno lima?

Pa še: kako tisti debeli beli kabel napeljati "brez sledov"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V obojestranski trak nikakor ne dvomim. Me pa zanima, kako demontirat kolo, npr. pri menjavi gume - se sonda da "preprosto" sneti iz nosilčka? Ali pa se jo vsakič odlima ter ponovno lima?

Pa še: kako tisti debeli beli kabel napeljati "brez sledov"?

Če se že mora pri starejših motorjih namontirat indikator + ta kabel bi ga jaz apsolutno dal v črno bužirko in namontiral na prednje kolo in ne na zadnje.Imam pa to stvar naročeno iz Italije za 65 € k sreči pa je za Kawasaki ER-6-N(ženin) ki ima že elektronski števec in ta indikator nebo potrebe montirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V obojestranski trak nikakor ne dvomim. Me pa zanima, kako demontirat kolo, npr. pri menjavi gume - se sonda da "preprosto" sneti iz nosilčka? Ali pa se jo vsakič odlima ter ponovno lima?

Pa še: kako tisti debeli beli kabel napeljati "brez sledov"?

Sonda z nosilčkom pritrdiš na vilco magnet pa v vijak od diska, glede nosilca sem se premislil bom naredu drugačnega, ki ga bom fiksiral z obstoječim šraufam na bremzi tako da nebo preveč upadljivo, glede kabla je pa res da bi bil črn boljši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi prosim povedati kje bi kupil tak stevec za hondo 954 rr letnik 2002 iskal sem v italiji pa nisem dobill....prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi prosim povedati kje bi kupil tak stevec za hondo 954 rr letnik 2002 iskal sem v italiji pa nisem dobill....prosim

Jaz sem naročil v firmi Voza Koper baje je že stvar vplačal in naj bi v kratkem prišla, izgovarja se ne Fera gosto saj veš Avgusta je z Italjani problem!!!

Ps. ko stvar dobim ti lahko kaj več povem o ceni montaži itd.

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste ni kaj....,jst sem pa pogruntal,da je bolje kar takšen motor kupiti biggrin.gif

jaz se cist strinjam z tabo! fantje kupte si gsx-r pa boste ze meli tole gor :) je pa tole zelo zelo dobra stvar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!