Skoči na vsebino

Prikazovalniki prestave med voznjo


igralec

Priporočene objave

Js imam na ninji acumen indikator prestav,veze se ga pa direkt na stevec oz pred stevec in nerabi nobenega programiranja ne nic,edin dokler se ne premikas ne kaze prestave,in mogoce me malo moti k je barva stevilk bela ..

 

dg8kit.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prikazovalec prestav; Čarman Gašper 041-516-600 (Sora pri Medvodah.)

Super zadeva! Nič več šaltanja v sedmo...! :010 :010

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zmontiral tega G.P.T. na Z-ja od kolega. Za moje pojme, če je ta G.P.T. vreden 49eur, je ta kitajski za 11 ali 13eur vreden najmanj 100. Tale kitajski veliko prej zazna prestavo, ima celo senzor za svetlobo in nevtralnem položaju ti pokaže 0, medtem ko ta dražji samo to - .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zmontiral tega G.P.T. na Z-ja od kolega. Za moje pojme, če je ta G.P.T. vreden 49eur, je ta kitajski za 11 ali 13eur vreden najmanj 100. Tale kitajski veliko prej zazna prestavo, ima celo senzor za svetlobo in nevtralnem položaju ti pokaže 0, medtem ko ta dražji samo to - .

 

 

Ko pogledaš izdelavo kitajskega in GPT ali PZracing pa je kitajski vreden 2 zrna riža...  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pogledaš izdelavo kitajskega in GPT ali PZracing pa je kitajski vreden 2 zrna riža...  :grrr

 

Sem zmontiral tega G.P.T. na Z-ja od kolega. Za moje pojme, če je ta G.P.T. vreden 49eur, je ta kitajski za 11 ali 13eur vreden najmanj 100. Tale kitajski veliko prej zazna prestavo, ima celo senzor za svetlobo in nevtralnem položaju ti pokaže 0, medtem ko ta dražji samo to - .

Ko vse tole tukaj gledam se mi kar smeji  :grim ker že moj SUZUKI GSX 750 letnik 1982 je to imel original na armaturi... :OK: ..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pogledaš izdelavo kitajskega in GPT ali PZracing pa je kitajski vreden 2 zrna riža...  :grrr

Super. 5 eurov ti dam za tvojga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam ga za toliko kolikor je cena če ne pač mi bo stal doma , mogoče se malo poigram in ga izboljšamo sami doma...

 

Težava je v tem , da kabel pride kar na sredini na spodnji strani notri, celotno vezje ni fiksirano in skače po škatlici, sprednja šipca deluje kot da bo ob prvem pranju spustila vodo in odpadla...

 

Za teh 13€ ki sem dal za njega in je bil naročen za sam ogled izdelka pa se ne bom sekiral, lahko ga poberem ven iz ohišja in montiram v števec in bo zadeva kul.

 

Če pa ga kdo hoče naj mi nakaže 13€ in je to to. :OK:

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vse tole tukaj gledam se mi kar smeji  :grim ker že moj SUZUKI GSX 750 letnik 1982 je to imel original na armaturi... :OK: ..

Moj GS 500 let. 79 ga je tudi mel z rdečimi številkami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............

 

Za teh 13€ ki sem dal za njega in je bil naročen za sam ogled izdelka pa se ne bom sekiral, lahko ga poberem ven iz ohišja in montiram v števec in bo zadeva kul.

 

Če pa ga kdo hoče naj mi nakaže 13€ in je to to. :OK:

 

A to za cel motor?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Evo tudi jaz uspel zmontirat tega kitajskega na svojo Hondo hornet. Preden kupite si lahko na spodnjem linku pogledate na katere motorje je možno namestit ta indikator. Moje hornet letnik 2007 ni na seznamu, pa sem gledal žice od modela hornet 2006 in cbr600 l.2007(ki ima enak števec). Čeprav pravijo kolko dnarja toliko muzike, za ta indikator ne bo držalo. Zadeva deluje čisto o.k.. 

 

attachicon.gifdigi_gear_info.pdf

 

Ima kdo namontiranega na yamaha FZ6 s2? Zanima me glede barv žic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam indikator original prej sem ga pa dodatno dal na Z750 ko sem ga imel , priročna zadeva  :OK:  Se pa splača dat rajši kak € več in vzet priznano firma delajo bolše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sem se zanimu se tele cenejse ki pasejo na vse motorje zmontirajo tako da je treba vec zic pravilno povezat in neki kalibrirat itd... torej zaracunajo se delo... pa si na 100e....nvm...

dobi se pa tud take k majo konektor in pase samo na dolocen model motorja, samo konektorja zdruzis in je to to... naj bi pa delal se tolk bolje zato...

Dons so povsod na dopustih, drug tedn mal poklicem da vidm ce se bo kaj dobilo za ene 80e....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko kdo pove kako se vidi bela svetloba na indikatorju?

 

v tem videu se vidi lepo.. kaj pa na soncu? bi blo bolje  vzeti rdečo barvo al bo isti kurac?

 

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!