Skoči na vsebino

Continental gume


Lucky

Priporočene objave

Hvala za predlog. Dunlop Qualifier RR je baje kr dobra guma, ampak sem slišal od uporabnikov, da precej dolgo rabi da se segreje, kar pa meni ni všeč. Po testih sodeč naj bi se ta sportattack zelo hitro ogrela in je zelo uravnotežena guma, hmhm, težka odločitev bo, še vedno se nekak najbolj nagibam med roadsmartko in to sport attack, obe sta tudi cenovno ugodni gumi.

Še kakšen predlog?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za predlog. Dunlop Qualifier RR je baje kr dobra guma, ampak sem slišal od uporabnikov, da precej dolgo rabi da se segreje, kar pa meni ni všeč. Po testih sodeč naj bi se ta sportattack zelo hitro ogrela in je zelo uravnotežena guma, hmhm, težka odločitev bo, še vedno se nekak najbolj nagibam med roadsmartko in to sport attack, obe sta tudi cenovno ugodni gumi.

Še kakšen predlog?

lp

vozu letos obe....qualifier rr in sport attack.....

precej bolj zadovojen z dunlopko.....več kilometrou, boljši oprijem.....pa pomoje se u ogreje dost hitr.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozu letos obe....qualifier rr in sport attack.....

precej bolj zadovojen z dunlopko.....več kilometrou, boljši oprijem.....pa pomoje se u ogreje dost hitr.....

...tudi jaz nimam problemov z ogrevanjem gume. No, odločitev je tvoja da nebomo preveč o Dunlopkah tukaj :unsure: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm in kako to, da je potem v PS motorrad magazinu rezultat: 1.mesto-Conti sport attack & BT-016, Zadnje mesto (11.) pa qualifier RR?

http://www.testberichte.de/preisvergleich/...zin_114210.html

In potem pogledaš lanski test v isti reviji in je ravno obratno:

http://www.testberichte.de/preisvergleich/...azin_74675.html

-Kr neki tile testi....

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmhm, tole je pa res čudno za sportattack, lani najslabše, letos najboljše, kr neki.

A ve še kdo za kakšne teste na netu, da se da pogledat?

Vidim pa, da so se dunlop roadsmart dobro odnesle, tko da mogoče bi bile boljša izbira, pa še en dodaten plus za njih - > se manj obrabljajo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmhm, tole je pa res čudno za sportattack, lani najslabše, letos najboljše, kr neki.

Hmmm, a ni blo na Motorradonline-u nekaj govora o upgrade-u Sportattack gum pred nekaj meseci. :unsure: Verjetno zato tako cudni rezultati. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm ja se jest povem moje izkusnje

v nedeljo jih zvozil dokoncno.. po skorej 7k kilometrov

od zacetka razocaran nad gumo.. baje je dejansko sirsa kot navedeno in zato drugace pada v ovinek kar mi ni blo cist vsec

k se je enkrt mal obrabila se je zame osebno obnasala dost bols k na zacetku

motil me je tud to (bl pozdavestno) da se obrabe na gumi sploh ne vidi - je gladka kot dojenckova ritka.. edino res pri hard voznji koncno mal "svaljkov" pokaze .)

prot koncu sm bil pa skos bl zadovoln.. tko da nekak mesani obcutki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motil me je tud to (bl pozdavestno) da se obrabe na gumi sploh ne vidi - je gladka kot dojenckova ritka.. edino res pri hard voznji koncno mal "svaljkov" pokaze .)

A te je blo strah, da bojo drugi mislili da si pussy ker nimaš nasvalkano gumo? :D

Recimo tudi PP ali M3 se ne svalka toliko....povsem druga zgodba so pa Dunlopke. Te že malo grše pogledaš, pa so že nasvalkane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prot koncu sm bil pa skos bl zadovoln.. tko da nekak mesani obcutki

IMHO: Ne vem kako ti je to uspelo, ampak pri men je obratno. Do ene 3300 km je bila super duper, pol se

je pa začelo, da je guma malo spustila, ne da bi malo prej sporočila oz. dajal kakršne koli informacije (bilo je 3x na N. Marofu).

Zdej je preko 4k, mesa (profila) ima še uhuuuuhu, skor k kkšna nova, mislim da ga ima preveč za tako kilometražo,

pa da daje vtis kot da je že čisto pri koncu.

Za po cesti je še OK, naslednje leto pa kej druzga pade gor.

lp

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej po vaših izkušnjah, te continental le niso tko zelo dobre gume, torej se bom po vsej verjetnosti odločil za gume dunlop roadsmart, pa še cena je kr solidna.

Hvala za pomoč pri izbiri.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te je blo strah, da bojo drugi mislili da si pussy ker nimaš nasvalkano gumo? :D

Recimo tudi PP ali M3 se ne svalka toliko....povsem druga zgodba so pa Dunlopke. Te že malo grše pogledaš, pa so že nasvalkane.

:yes: :yes: , razen na pisti(beri: grobniku)

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm ja se jest povem moje izkusnje

v nedeljo jih zvozil dokoncno.. po skorej 7k kilometrov

od zacetka razocaran nad gumo.. baje je dejansko sirsa kot navedeno in zato drugace pada v ovinek kar mi ni blo cist vsec

k se je enkrt mal obrabila se je zame osebno obnasala dost bols k na zacetku

motil me je tud to (bl pozdavestno) da se obrabe na gumi sploh ne vidi - je gladka kot dojenckova ritka.. edino res pri hard voznji koncno mal "svaljkov" pokaze .)

prot koncu sm bil pa skos bl zadovoln.. tko da nekak mesani obcutki

Koliko KM si pa ti naredil z K8?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko KM si pa ti naredil z K8?

original BT16 sm menjal pri malo manj kot 5k.. na motorju mam pa nekaj manj kot 12k

to da bi izpadel pussy mi zaenkrat se ni treba skrbet :evilgrin: sicer sm pa reku da so jo da nasvaljkat.. z bl hard voznjo :P

pac nevem.. nekak lazje vozim z gumo ki "vidim da dela".. jo svaljka, trga,radira, cefra kakorkol ze ^_^

glede tega pa da mi je bla vedno bolj vsec proti koncu pa nevem.. bl mi je odgovarjalo "padanje" v ovinek ko je bla enkrt ze mal bl obrabljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tako - in katera se ti je zdela boljša - prva vgradnja bt016 ali sport attack?. Jaz sem ravno zgulil svoje tako da sem naročil aftermarket verzijo BT016, ki naj bi bila boljša od suzuki spec verzije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tako - in katera se ti je zdela boljša - prva vgradnja bt016 ali sport attack?. Jaz sem ravno zgulil svoje tako da sem naročil aftermarket verzijo BT016, ki naj bi bila boljša od suzuki spec verzije.

ja jest osebno sm bil bl zadovoljen z BT016.. bi tut zdrzala sigurno vsaj 1k km vec kot je.. ampak pac.. je bil nov motor, nenavajen.. itk sm jo po sredini unicil pri strani je pa se dost ostal

tko da med tema dvema je tezko rect.. ker je BT016 prekleto draga..

sm ze premisljeval da bi dal se 1x sport attack gor, ker na konc se mi je ubistvu zlo dobr obnesla

ampak ker je tut sprednja fuc.. grem se dunlop sprobat ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Moto-Gume je BT16 le 20 EUR dražja od Attakice, to je le en tank benza več - se mi ne zdi predrago no...

ja zanimiv.. jest sm sicer gledov takrt k sm originalno porabu.. in je bla cena za komplet zlo bliz €300.. Conti me je pa prsu nekej cez € 220

tko da to je pa ze velika razlika.. zgleda so se cene mal unesle (vidm da je BT002 se cenejsa :o )

bi blo pa zanimiv primerjat Race Attack in BT016..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha sorry - jaz sem govoril samo za ceno zadnje gume, komplet je verjetno res še cenejši.

Race attack? - To je primerljivo z 002 po mojem, je bolj za na pisto ali šarf vožnjo po toplem asfaltu - jaz se bom držal še cestnih hypersport variant. Drugače pa je ravno izšla naslednica z imenom 003 :naughty:

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

na xjr se obnesejo boljše kot dunlop 220. občutek je boljši, motor je bolj vodljiv v ovinkih. kar sam pade v ovinek.

koliko bodo zdržale pa še ne vem. če bodo zdržale 15 000 potem bodo v bodoče to gume, ki bodo stalnica na motorju.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Kje ugodno dobite conti-je? Zanima me pa SportAttack.

Malo poglej in poklici po avtopikanetu, ti pa odsvetujem sportattack ker niso ne vem kaj - fajna guma ko je bolj hladno, ko je pa vroce pa bl tako tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hola,

če kdo potrebuje, mam viška en komplet čist novih 120/70-17 in 190/55-17, ugodno -> PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!