Skoči na vsebino

Continental gume


Lucky

Priporočene objave

Ko je že govora o gumag Continental. Kakšna je kaj guma Continental CONTITWIST, iščem pač gumo za moj motorček, pa me zanima, če je nekje iste kvalitete kot Dunlop GT501? Moja vožnja je pa precej športna, sploh za tale motorček. Pač problem je ker je velikost gume 130/70-17 in ne morem dobit kake solitne "športne" gume. Se priporočam za nasvete.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Z Continental ROAD ATTACK 2 sem naredu 5k km pa bo zadnja guma počas za stran :/ Moped Honda CBF 1000. Je pa moja vožnja še bolj začetniška :) tako da na robu je še nekaj profila, po sredini pa ne veliko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Continental ROAD ATTACK 2 sem naredu 5k km pa bo zadnja guma počas za stran :/ Moped Honda CBF 1000. Je pa moja vožnja še bolj začetniška :) tako da na robu je še nekaj profila, po sredini pa ne veliko.

lp

diujak :closedeyes:

jst mam na sprednji 3000km pa je še vidn napis road attack po sredini :krneki:

grem pa v četrtek ali petek še po zadnjo,potem pa da vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Continental ROAD ATTACK 2 sem naredu 5k km pa bo zadnja guma počas za stran :/ Moped Honda CBF 1000. Je pa moja vožnja še bolj začetniška :) tako da na robu je še nekaj profila, po sredini pa ne veliko.

Jaz bi naredil s tako gumo 10k km sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi naredil s tako gumo 10k km sigurno.

jst tut računam na 10k km +

ker mi je zadnja roadsmartka zdržala gladko 12k km+ :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diujak  :closedeyes:

jst mam na sprednji 3000km pa je še vidn napis road attack po sredini :krneki:

grem pa v četrtek ali petek še po zadnjo,potem pa da vidmo :)

Kam pa greš zamenjat gumo?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že zamenjana :grim v postojni

122€ roadattack2 (160 dimenzija)

kje to v postojni? in z roadsmarom si zvozil koliko????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes moja lubika dobila novo obutev. odločla sem se za Continental Road Attack 2.

prejšnje bridgestone bt020, stare 4 leta, prevoženih 11500 km, so že bile zelo proti koncu. in ker se za naslednji podaljšan vikend odpravljava na morje, je bilo potrebno nekaj storit.

upam, da nisem falila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Jaz sem pa ravno v teh dneh ugotavljal, da bi naslednji komplet namesto QII vzel Conti Sport Attack. Guma izgleda, kot da ima oblj špičasto karkaso kot Qualiji 2. Resda Sport Attacka nisem vozil na svojem motorju (večinoma na testnih Hondah), a sem slišal kar dosti pohval, da je guma super. Edino zalivke ne vem kako požira. Čeprav ... sem mel tudi s Qualiji 2 primer, ko sem zapelju na zalivko s takim talentom, da je cel motor zdrsnil - dobro da ni bilo veliko nagiba. Jebentiš, sem se usral na fertik :BUA: Zalivka je zalivka - drekec pekec na cesti. In primerjanje katera guma bolje poje zalivko, je IMO nesmiselna, ker na tisti mehak katran se še čigumi ne prime.

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes moja lubika dobila novo obutev. odločla sem se za Continental Road Attack 2.

prejšnje bridgestone bt020, stare 4 leta, prevoženih 11500 km, so že bile zelo proti koncu. in ker se za naslednji podaljšan vikend odpravljava na morje, je bilo potrebno nekaj storit.

upam, da nisem falila.

men je napis roadattack 2 na sprednji gumi zdržal malo čez 3000km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalivka je zalivka - drekec pekec na cesti. In primerjanje katera guma bolje poje zalivko, je IMO nesmiselna, ker na tisti mehak katran se še čigumi ne prime.

Hmmmmm, se sploh ne strinjam s to izjavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če je ravno, ti z mojo r1 komot tole sfuram. :whistle:

po ravnem bi znal verjetno tovoranjaka peljati, pa tudi letalo... ne samo z R1.

ampak bi verjetno bolj uzival z TE 510, samo za njo in tebe bi bilo verjetno prelahko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

men je napis roadattack 2 na sprednji gumi zdržal malo čez 3000km :D

evo... za zadnjo že lahko povem... okoli 1000 km. za sprednjo še ne morem rečit, ker jih ima za zdaj 1200 za sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

lp

z conti trail atack imam prevoženo 14k km(profila po sredini še za cca 500km) večinoma polno naložen.

z gumo sem zelo zadovoljen,mirni tek(govora je bilo o nekem tresenju prve gume?) in dober oprijem.

post-5502-014502100 1286082712_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

z conti trail atack imam prevoženo 14k km(profila po sredini še za cca 500km) večinoma polno naložen.

z gumo sem zelo zadovoljen,mirni tek(govora je bilo o nekem tresenju prve gume?) in dober oprijem.

Hvala za info, bo zgleda treba zamenjati škorpijonke za trail atack. Sploh si ne predstavljam takšno km na orginal gumah, kot pa si že prej omenil da se lepše peljejo po cesti, pol so pa vsekakor best buy za advenčerja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim na netu Širnikovo ponudbo za CONTINENTAL MOTION , komplet sprednja in zadnja za 159 €. Kolikor sem na continentalu preveril gre za sporttouring gumo, ki naj bi kar nekaj kilometraže zdržala. Do sedaj sem na uporabljal izključno ROADSMART. Ima kdo izkušnje s CONTI MOTION? Ne vem sicer, a je to pri Širniku kaka stara zaloga, a cena je res ugodna.:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Conti trail atack je odslužila svoje,prevoženih 15500km večinoma v dvoje. Nad conti sem navdušen(oprijem,obraba,ne trese), nova je že na"feltni",he he.

post-5502-000798600 1287341447_thumb.jpgpost-5502-098060200 1287341727_thumb.jpgpost-5502-025337700 1287341840_thumb.jpg

pojavile so se razpoke na prehodu med vulkanizacijo tekalnega dela z bokom gume.Pošljem slike prodajalcu WadelReifen in v Continental.

post-5502-083246800 1287342440_thumb.jpgpost-5502-021488900 1287342912_thumb.jpg

lp Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je napis roadattack 2 na sprednji gumi zdržal malo čez 3000km :D

Gume so dobre, pa tud dobr držijo, vsaj pri 3000 km, lahko spustiš motor na tačke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!