Skoči na vsebino

MOTO KLUBI - ustanovitev...


Thundercat

Priporočene objave

Uh me ima, da bi nekej napisal...ampak jih bo cel kup čist ponorel... :xx:

Promocija kluba? In namen tega je.. :xx:

O.K. sej že grem ven iz te teme. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja spletna stran ni ravno slaba reč, ampak k prepoznavnosti na sceni ne pomaga kaj dosti. Možaki in dame vas morajo videti, vaše cahne, motorje. Skratka, da se radi vozite, da radi veseljačite in sploh da ste fajn fanjtje/punce... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar ni v tem kako se boste promovirali, temveč kako si boste zaslužili to, da vas bodo drugi prepoznali.

Got the point?

Zoolo :blink:

P.S.: pa ne na razne variante iz filmov računati in ne preveč upov na WWW stran naslanjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klub (pa ne zgolj motoristični, ampak vsake sorte) je običajno bil stvar interne narave, druženje istomislečih/povezanih, ne pa nekaj, s čimer se manifestiraš navzven in hočeš, da te obrajtajo po celi sloveniji ...

ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko len sex?!?

za zacetek posnofaj teme, ki so ze odprte okoli klubov. in nic drugace se ne obnasajo na tej sceni kakor med normalnimi ljudmi tudi. ce hoces da te kdo spozna moras rit premakniti in goflo odpreti. na podlagi kaksne spletne strani pa ne vem ce bodo ljudje v trumah k vam hodili (zakaj ze?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkolen6 - kaj pa pomeni ime Dark Bikers in od kod izvira in zakaj ste si ga dali in zakaj bi radi svoj klub "raznesli po Sloveniji"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Malo sem iskal na forumu, vendar nisem nič našel. Zanima me, kakšni so pogoji za ustanovitev moto kluba ?

Že vnaprej se lepo zahvaljujem za vse odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem iskal na forumu, vendar nisem nič našel. Zanima me, kakšni so pogoji za ustanovitev moto kluba ?

Že vnaprej se lepo zahvaljujem za vse odgovore.

1. najdeš nekaj prijateljev, somišljenikov, sotrpinov ipd... družite se, vozite skup in se mate fajn...

2. uradno registriraš klub, vanj sprejmeš tudi popolne neznance da vas bo več in vas bodo na zborih opazili, seveda pa ne bo nobenega prijateljstva in kolegijalnosti ker se boste pač komajda poznali med sabo

3. spoznaš skupino motoristov iz kluba, z njimi se družiš, izkažeš se za zaupanja vrednega motorista in nekega dne te bodo sprejeli medse...

p.s. motoklubi so v sloveniji že na vsakem koraku, a resno misliš da bo tvoj xyz po vrsti res na kakršenkoli način doprinesel karkoli slovenski moto sceni

veliko sreče pri izbiri pravile opcije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj=vsaj trije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogoji so enaki kot za vsa društva - torej zakon o društvih in registracija na upravni enoti, vse zveš tam :P

zraven pa si zmisliš še originalno ime (npr. everlasting vijolica, nakolenčniki, jože kafe bar,....), prepoznavne barve in se trudiš vse vikende od marca do oktobra zagotoviti ime in prepoznavnost na slovenski pisani sceni :slap:

PS: če si od kluba ne obetaš ugodnosti (finančno poslovanje, transakcije in pranje denarja, sponzorstva, itd.) se raje z kolegi vozi neformalno - samo nasvet :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. vsaj 3 ustanovitelji.

2. statut - v katerem opredeliš logo, namen - najdi kakšnega na netu, če ne ti ga lahko posredujem - sasojuvanc@yahoo.com

3. Overjena potrdila pri notarju za vse ustanovitvene člane.

Drugače pa ti na upravni enoti v tvoji občini odgovorijo na vsa vprašanja.

Če te karkoli zanima mi pošlji vprašanja na mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

pozdravljeni!

jaz in še par somišljenikov smo se odločili ustanoviti svoj moto klub. Zanimajo me vaše izkušnje s tem. Dobrodošel bi bi vsak nasvet, ki bi ga naj upoštevali pri ustanovitvi kluba.

v naprej se vsem zahvaljujem

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti ne zdi, da je moto klubov že preveč. V Sloveniji je menda, točnega števila ne vem, ustanovljenih prek 200 moto klubov. Ne vem od kje si, vendar je tudi v tvojem mestu ali ulici že kakšen klub. Kontaktiraj me na PM, pa se vsedemo in pogovorimo.

Tolk zaenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klubov je dovolj... smo nekateri niso resni (in to res samo nekateri)

Kakšen pa je resen moto klub :?

Glede resnosti, bi lahko potem v Sloveniji takšne klube preštel na prste ene roke :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde, brat motorist prosi za pomoč, zato ne moralizirajmo..

jamanj 3 somišljeniki naredite ustanovni zbor društva, sprejmete statut, v zapisniku določite zakonitega zastopnika, pri notarju se overovijo podpisi ustanoviteljev, s temi papirje odhitite na upravno enoto, vse skupaj do zagona boste spucali okoli 15k SIT (taksa, žig, notar).

zadeva se sicer sliši enostavno, vendar boste vseeno malce švicali.. najlažje je narediti copy/paste + friziranje statuta kakšnega lokalnega društva in naj sami povedo kako in kaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!