Skoči na vsebino

Polhanje


Priporočene objave

morem priznat da polhat še nisem šla mogoče mi bo letos ratalo,res pa je da ko gre moja klapa polhat je to samo pijančevanje ob ognju v gozdu,čeprav pravijo da bojo letos res polhali in to s posebnimi škrinjicami ki jih bo napravil kolega tako da me ima da bi šla pogledat kako bo ta stvar delovala,čeprav težko dvomim bo bo od teh polhov kej golaža

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kmalu bo treba še za likvidacijo voluharja na vrtu lovce poklicat :o

HHV a je ta odlok že objavljen v uradnem listu? Imaš mogoče kakšen link, da ne bi preveč iskal?

Kakšne so pa kaj predvidene kazni? A nadzorovali boste pa lovci? A prekršek je že nastavljanje?

Glede na to, da imamo polharji "škrince" večinoma zaznamovane oz. podpisane ne bo težko dobiti kršiteljev :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. raznorazne polharske noči pa so že lep čas "prijavljene".

So pa te polharije vglavnem res eno pijančevanje in pobijanje brez veze.

u matr, Thundercat po pa raj ne :cry: ce si ces zelodcek napolnit z eno malo grinto, si ze med prijavljenemi :wacko: brez veze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo moje mnenje: sem odločno proti polhariji, ker so to tako sladke živalce, da me je kar groza!! :cry:

se strinjam :notworthy: :notworthy: kako je lahko to nekomu v veselje in užitek. :? za bruhat :SS :SS

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voluharji niso za zret :angry:  lovcev zagotovo ne bo :lol1:  .)

Sej se mi zdi da pr večini lovcev (hhv izvzet, da ne bo kaj užaljen) .) ne gre glih za to, da se požre tisto kar se ustreli, ampak, da se ga potem fajn žre v lokalni gostilni in se ulov pošteno zalije :yea2:

Ma bi prov rad vidu kšne lovce kako bi kakšno staro lisico glodal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo povej: ,, pobijam živalce za zabavo in ker za pijančevanje vedno rabim izgovor,,

Moj nasvet:pejte v gozd, zakurte ogenj, nažrite se ga do amena, imejte orgije, zjutraj preštevajte picajzle ter ugibajte kje ste jih dobili. Polhe pa pustite pri miru...no če slučajno katerega povaljate vam je oproščeno.

S tem se pa ne bom strinjal! Jaz NIKOLI ne pijem alkohola, zato mi polhanje ni izgovor za pijančevanje. Ponavadi sem vedno bil na polhanju z družbo, ki ni pretiravala z alkoholom in se ga brezveze opijala, ampak smo preživeli zabavno noč brez opojnih substanc in se kljub temu vedno imeli uredu, ob tem pa še ujeli nekaj polhov za mast, za LASTNE POTREBE! Mi je prav žal, vendar jaz v tem ne vidim nič slabega. Je pa res, kot sem že rekel, da nekateri počnejo grozne stvari in največkrat z popolno zgrešenim namenom.

LP, Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj pol delate s polhovo mastjo?  :blink:

Alla

za mazat, za mazat....pa ne za na kruh .)

Saj če ne bi sam probal ne bi verjel, da ima lahko kakšne zdravilne učinke :? Ko sem bil še v osnovni šoli, ene 10 let nazaj, sem imel probleme s pokanjem kože na rokah. Predvsem okrog nohtov in pod nohti mi je koža pokala do krvi. Naprimer pri igranju košarke mi je lahko že lovljenje žoge zatrgalo kožo pod nohtom. Zelo zoprna zadeva :blink:

Pa sem več kot eno leto hodil okrog dermatologov, pa eno kremico, pa drugo kremico....pa nič pomagalo! Potem sem pa začel mazati s polhovo mastjo in se je zrihtalo.Saj možno, da mi je koža nehala pokati v času mazanja s polhovo mastjo kar sama od sebe, in bi se to nehalo tudi če ne bi uporabljal te masti :? Ampak jaz vseeno verjamem, da je nekaj na tem?

Drugače je pa ta mast neprijetna za rabit, ker ima en tak čuden vonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... kakšne zdravilne učinke :? Ko sem bil še v osnovni šoli, ene 10 let nazaj, sem imel probleme s pokanjem kože na rokah. Predvsem okrog nohtov in pod nohti  mi je koža pokala do krvi. Naprimer pri igranju košarke mi je lahko že lovljenje žoge zatrgalo kožo pod nohtom. Zelo zoprna zadeva :blink:

Pa sem več kot eno leto hodil okrog dermatologov, pa eno kremico, pa drugo kremico....pa nič pomagalo! Potem sem pa začel mazati s polhovo mastjo in se je zrihtalo.Saj možno, da mi je koža nehala pokati v času mazanja s polhovo mastjo kar sama od sebe, in bi se to nehalo tudi če ne bi uporabljal te masti :?  Ampak jaz vseeno verjamem, da je nekaj na tem?

Drugače je pa ta mast neprijetna za rabit, ker ima en tak čuden vonj.

a veš olivno olje je miljonkrat boljše...tak da ni treba polhov zato pobijat :angry: :cry: :SS

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je polhava mast že velikokrat pomagala (olivno olje ne vem če bi :?) Najbolj v spominu mi je ostal dogodek izpred približno 12 let. Tisto poletje preden sem šel v prvi razred sem bil na počitnicah pri prijatelju v Postojni. Vedno sva se rada igrala igrico kavbojci in indijanci in vedno sva si delala svoje "sulice", ki sva jih nato metala v namišljene tarče. Zgodilo pa se je, da prijatelj ni bil pozoren, da stojim za njim in je s "sulico" zamahnil, da jo bo vrgel in ob tem zadel mene v levo lice s tako močnim sunkom, da mi je ostra palica prebila lice, ter pogledala skozi na notranji strani. Skratka zavladala je panika, mami me je takoj naložila v avto, da me bo peljala v Cerknico k zdravniku. Še preden pa sva šla do ambulante, sva skočila domov, da vzameva zdravstveno knjižico. Medtem ko sem čakal pred hišo, je ven prišla babica in videla kaj se je zgodilo. Takoj je prinesla polhavo mast in mi z njo namazala rano, namočila tudi gazo in mi z njo oskrbela rano. Nato je šla do moje mami in jo prepričala naj me ne vozi v ambolanto, saj mi bodo tam rano šivali in bom imel brazgotino vidno še celo življenje, ter da naj ji zaupa, ker ve kakšno zdravilno moč ima polhava mast. Po kakšnih treh dneh je rana izgledala obupno. Videti je blo kakor da se je vse skupaj zagnojilo in da bodo posledice grozovite. Mami je bila že vsa iz sebe, češ kaj je sploh poslušana nasvet babice, ter me ni peljala k zdravniku. Babica jo je prepičevala naj počakamo še par dni, ter da bo vse v redu. In res, čez kakšen teden se je rana skoraj popolnoma zacelila in to praktično brez vidnih posledic, da je na tem mestu sploh kaj bilo. Opaziti je bilo le majhno brazgotinico, katera pa je do danes tudi popolnoma izginila. Skratka negelede na to, da nekateri ne priznavajo zdravilnega učinka polhave masti, jaz vem iz prve roke, da stvar resnično pomaga in zdravi. To pa nenazadnje potrjuje tudi sama vrednost te masti, kajti zagotovo ne bi bila tako draga in cenjena, če bi bila zamenljiva z olivnim oljem.

LP, Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take stvari je odlično tudi domače ognjičevo mazilo, pa ni treba nobenega polha zato fentat.....samo rožice si na vrt poseješ, pa občasno cvetke trgaš. pa je več koristi. Vrt je lep, iz cvetkov si narediš pa svašta enih zdravilnih pripravkov, ki so vsaj tako učinkoviti kot polhova mast.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, fino, fighting, dva tabora, špetir... :P

Tkolele, lepo po vrsti:

- Za policaje nad polharji jagri ne morejo bit. Država naj svoje kozlarije kar sama popravlja. Najlažje je kretenskim ministrom nekaj napisat, pa jagre ljudem v zobe dajat. Hvala lepa (tukaj naj bi bil smeško z dvignjenim sredincem)! Podobna pesem, kot pri kormoranih. Država jih zaščiti, ko se čez mero razplodijo, naj bi jih pa lovci pobijali kar vseprek in se prepirali z ornitologi in javnostjo. Izvoli minister in njegova klapa, kar ste nasrali, še požrite!

- Zgražanje nad polhanjem? Ja seveda, upravičeno s strani vseh tistih, ki mesa ne jeste in ne uporabljate izdelkov iz živali. Vsi ostali se pa malo v ogledalo poglejte in se vprašajte o pravičnosti svojih očitkov!

Moje zgražanje gre bolj v tej smeri, da se pri "polhariji" s pijančevanjem in fukanjem po grmovju v širokem krogu okoli tabora vznemiri in brez potrebe požene v žrela plenivcev mnogo večje število gozdnih prebivalcev, kot se jih ujame v šklope. Pa še nekaj tednov po tem "kulturnem" dogodku se živali na tem območju ne umirijo. Kaj za te pijane fuka potrebne kurbirje zakon o varovanju naravnega okolja ne velja?

Kako izgleda tista "prava polharija" si preberite v delih naših literarnih klasikov. Če se še kaj spomnite iz šole... tisto o ljubezni, ki je vsem v pogubo... (me zanima, kdo bo napisal naslov dela in avtorja :devil: )

- Pa še o masti. Da, ljudska medicina jo pozna. Je pa priprava precizna (vročina uniči zdravilne snovi) in nabiranje dolgotrajno. Tudi dvomim v kakšne večje uspehe pri nabiranju masti zaradi pozno zastavljene lovne dobe. Največji polhi z veliko masti so ponavadi stari polhi, ki v času lovne dobe že sladko drnohajo v svojih gnezdih po duplih dreves in na naših podstrešjih.

En morilsko pobijalski pozdrav od krvoločnega jagra HHVja! :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take stvari je odlično tudi domače ognjičevo mazilo, pa ni treba nobenega polha zato fentat.....samo rožice si na vrt poseješ, pa občasno cvetke trgaš. pa je več koristi. Vrt je lep, iz cvetkov si narediš pa svašta enih zdravilnih pripravkov, ki so vsaj tako učinkoviti kot polhova mast.

Alla

Rožic pa ne maram trgat. Polhanje :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseh teh čudodelnih uplivov polhove masti se mi ne ljubi brati...je pa zanimivo pri vsej tej medicini je v lekarni ne dobiš in če bi bila resnično talko neponvljivo zdravilna bi polhe v ta namen gojili...gre za neko vražo, glede na to da hudič polhe na pašo žene in podobne čirulečarule.

mcdex: Da nisi slučajno AA ker tako reagiraš, če nekdo omeni alkohol. Ne zagovarjam stanje stalne opitosti sam...če se ga občasno mal nabutaš pa je to zgolj izkušnja več....oz. fajn je vedet za kaj se gre...če ti ga slučajno kdo kdaj podtakne... O:-) da si ne boš na stara leta blamaže delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj za te pijane fuka potrebne kurbirje zakon o varovanju naravnega okolja ne velja?

no to je po moje problem pri tem tradicionalnem dogodku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, fino, fighting, dva tabora, špetir... :P

kar se powhov tiče

se strinjam z našim jägermaystrym - veliiki škodljivci & tolk jh hinrihtat kolkr je potrebno al pa še mal več, da je pol kako leto mir

kar se pa vsesplošnega sexanja v naturi tiče, pa absolutno ne ...

Horjo, kaj ti pa je ????

:angry:

.... a zdej nm bodo lovci predpisval v kermu grmu lohka f***amo?

Poleg tega si "the son of sex-revolution", zdej ktipa to ni več glavna preokupacija, bi pa nas, kto radi delamo, sekiral ...

:angry:

evo, živ dokaz, da je dr. Freud z Dunaja imel prow glede lastnikov pušk

:hmm:

Horjo, Horjo

to pa ni lepo od tebe, daušwedu

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... a zdej nm bodo lovci predpisval v kermu grmu lohka f***amo?

a če fukaš sredi bavarca...a bo kej narobe.....bo ja...zakonsko boš preganjan....

tako da fukat absolutno ja...sam na žalost(ALI PA TUDI NE) vsak kraj za to ni primeren oz. smiselen...pa ne mislim na gozd...saj je tam lepo se zlit v naravo...sam če pri temu narediš več škode kolikor jo odtehta trojni orgazem tvoje izbranke...potem ne vem če je smiselno...

a je skromni prispevek ljubezni lahko primerljiv z "veliko" škodo, ki jo s tem naravi povzročiš.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je fotr lovec sem se prvič srečal(star sem bil 7 let) z uporabljenimi kondomi(in nasploh kondomi) in ovitki med tem ko sem mu sledil v gozdu...to je en način.....ki ne prispeva k očuvanju narave....

pa tudi ker je govora o polhanju in spremljajočimi aktivnostimi je kot je horjo napisal med temi aktivnostmi-pikniki na sredi guzda z orgijami- zagotovo za prebivalce v gozdu moteče..poleg vseh smeti ki jih za sabo človek pušča ob vsakem obisku takih zabav....

ja al ne....

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da je po tvojem problem v odmetavanju odpadkov in ne samo dejanje dveh (ali več) osebkov. Sicer je pa to že čist :topic:

ne pomoje je problem prvotno v seksu...ker če ni seksa...ni odpadkov....sej to tako govorim kot primer izključno za seks....sej pravim lahko se tud brez kondomna seksa...sam malo kdo, ki seksa s kondomom v naravi ga iz narave tudi odnese...se strinjaš s tem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!