Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

zivjo!!!

sem nov tuki. jst razmišljam onakupu skuterja, pa me zanima katero firmo mi priporočate? zaenkrat mi se najbol dopade malaguti.

kva vi mislte??

fjn bojte :afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha aerox,aprilia (sr 50,če se ne motim),peugeot speedfight,...

za speedfighta sem slišu da se ful kvari, aerox je premajhen-noge mam skoraj nad belanco, aprilia pa se mi ne dopade(meni je grda)!

a malaguti ni dober???? :? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Speedfighta je odvisno kakšnega dobiš jaz mam že 15500km pa še ni nič crknalo :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil KEBO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej od kot si ti den2?

jas sen  z bližine ljutomera, pa vidin ka si c klube kr zato pitan?? :hmm:  :yea2:

z radgone sem, se piše tam pod avatarom....sem pa v klubi ja, tak da če češ biti tudi ti član te mi piše na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z radgone sem, se piše tam pod avatarom....sem pa v klubi ja, tak da če češ biti tudi ti član te mi piše na pm

sej se bon vključja gda dobin skutera. :OK: to pa de zej na hitro!!! :)

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa to?Men doma tut pokaže.

No,če ne dela,pojdi na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.),kliknu iskanje (motornih koles) znamka aprillia in do 50ccm

na drugi strani je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rijeju (izg. Rijeho) so zelo dobri mopedi in zelo enostavni za odblokirat. Vbistvu se zamenja samo izpuh, ki ga dobiš zraven originalnega mopeda in to je to "odblokiranje". RS2 pa nasploh zgleda divje :alien1:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za speedfighta sem slišu da se ful kvari, aerox je premajhen-noge mam skoraj nad belanco, aprilia pa se mi ne dopade(meni je grda)!

a malaguti ni dober????  :?  :o

Samo deli za Malagutija niso ravno poceni, medtem ko Yamahini so. Na Aeroxa se moraš vsest tako, da imaš noge narazen. Sicer nevem, koliko si visok, samo meni je pri mojih 184cm višine ustrezal. No, sej Firefox ni slaba izbira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim evo jest sm čist nou kle... :)

rad bi sam reku,da za kateregakoli skuterja se odločiš,moraš z njim tud primerno ravnat....in bojo usi isto laufal pa isto letel...

....npr. jest sm meu aprilio di-tech sport,lohk vam rečem,da mam še neki drugih frendov k majo iste..uni so usi takoj na servise pa blokade vn uzemat,pa valčke pa auspuhe,pa filtre....itd. :BUA: jest sm se pa furu,z vsem not..po 3 mescih dau vn blokade,po 1letu zamenu avspuh(leovince RR) in mi je šlo bistven več k unim(pa unim je še use crkval)...tko da..nej se vam ne mudi z blokadami pa avspuhi..

...

aja..pa če hočete da vam tak ditech bl leti....zamenite svečko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločitev (skor sigurna) je padla :D :

zdaj bom kupu rabljenga ATX-a,pri 16 pa nekaj bolšega (125) v enduro stylu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločitev (skor sigurna) je padla :D :

zdaj bom kupu rabljenga ATX-a,pri 16 pa nekaj bolšega (125) v enduro stylu.

pametna odločitev če nisi ravno pri denarju, če pa maš kakih 2oo ooo sit pa lahko tudi kako bol rabljeno gilero RK kupiš se splača bol ko pa rabljenega ATX-a (recimo za 150 000sit). .) :OK: ejd fsm :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!