Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Ce bos samo odstranil blokade, te je definitivno bolsa Aprilija SR 50 Ditech, manjsa poraba, pa mislim da še bolj gre kot Speedfihgt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res da je bolsi speedy kot ditech...glede predelave...

Speedy je pa v osnovi zjeban skuter(kar se tice belance)

Lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res da je bolsi speedy kot ditech...glede predelave...

Speedy je pa v osnovi zjeban skuter(kar se tice belance)

Lp  :OK:

zakaj pa bi mev zjebano balanco :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdaj prevržen že vleče :BUA:

kolega ga ma ko mo vleče v levo ko je bil enkrat prevržen

jaz pa balanco spustim pa se pelam naravnost ko puščica :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma en moj frend speedfighta. Totalna polomija. Je že ribnu pri 3500 km pa zdej trokira.

Ne priporočam. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma en moj frend speedfighta. Totalna polomija. Je že ribnu pri 3500 km pa zdej trokira.

Ne priporočam. :wacko:

kak pa je kej z njim delo :naughty: ga hladniga tero....

Jst sm glih včeri naredo 16k pa še ni nč crknalo :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa glih dans naredu 36,000 km z runnerjem.

Pa tut vreji dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa glih dans naredu 36,000 km z runnerjem.

Pa tut vreji dela.

Ker olje pa tankaš notr?? Vem da je mal :topic: ampak useen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Zanima me kateri 50cc skuter bi mi priporočili za nakup do 400-500.000. Kupit mislim novega. Skuter bi bil namenjen vsakdanjemu prevozu na šiht in nazaj, pa seveda še kam :) (cc. 30km/dan). Motorja ne mislim frizirat bogvekaj, mogoče menjava izpuha. Rad bi čimmanjšo porabo, zanesljivost, dostopne dele in servise.

Malo sem gledal runnerce in stalkerje. Kaj bi vi porekli na to?

Aja, pa še poglavitno vprašanje:

Sem redno zaposlen za nedoločen čas (sicer redno šele drugi mesec), kje bi se dalo vzeti na obroke- 12 ali 24 mesecev, in ali lahko sploh vzamem na obroke ker sem redno zaposlen tako kratek čas?

Prosim priporočite mi kakšno dobro štacuno da si stvari podrobneje pogledam in presodim.

PS. Kolk pa zdej pride registracija za 50cc? Ene 30k vseskup, ane?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS. Kolk pa zdej pride registracija za 50cc? Ene 30k vseskup, ane?!

26.700 (+- 200 SIT - odvisno od zavarovalnice) z tehnicnim pregledom in novimi tablicami vred B)

Aja.. ce hoces AO+ pa se dodatnih 56.000 do 66.000 :blink: (spet odvisno od zavarovalnice)

P.S.: http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=5&tip=12 (za drugic .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam runnerja in sm naredu ze 20000 brez enga problema (razn gume je blo treba menjat :) ), drugač pa če hočš mejhno porabo si pa vbod kšn skutr k ma ajnšpric (direkten vbrizg goriva) to majo pa ksne aprilie ditech pa runner purejet mislm da

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak ko reko bassko ce enbos predeloval pa to te najbolse Ditech al pa NRG runner pure jet z direktnim vbrizgom goriva za po mestu to najbolsi skuti mala poraba pa se grejo vredi ce das blokade ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa majo kej tele diteche? Dejte res mi kako štacuno priporočit, ker novga motorja še nisem kupval. Pa, boljš je če je motor 100.000 cenejši in če ma tist liter porabe več, tako da priporočite mi prosim slednje, ker sem res omejen s proračunom.Kolk pa kej ditech leti če daš blokade ven, ene 70 realnih, ane?

Pa noben mi še ni povedal kako je s temi obročnimi odplačili, a lahko vzamem al ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za te odpacila ne vem!

vem pa da bi js na tvojem mestu vzel eno al pa dve leti rablenega di techa za nekje 420+., zato k novega ne se ti ne splaca kupovat.., am di tech pa vem da gre veliko cez 70 ce vzames se elektronsko blokado vn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me kateri 50cc skuter bi mi priporočili za nakup do 400-500.000. Kupit mislim novega. Skuter bi bil namenjen vsakdanjemu prevozu na šiht in nazaj, pa seveda še kam :) (cc. 30km/dan). Motorja ne mislim frizirat bogvekaj, mogoče menjava izpuha. Rad bi čimmanjšo porabo, zanesljivost, dostopne dele in servise.

Malo sem gledal runnerce in stalkerje. Kaj bi vi porekli na to?

Aja, pa še poglavitno vprašanje:

Sem redno zaposlen za nedoločen čas (sicer redno šele drugi mesec), kje bi se dalo vzeti na obroke- 12 ali 24 mesecev, in ali lahko sploh vzamem na obroke ker sem redno zaposlen tako kratek čas?

Prosim priporočite mi kakšno dobro štacuno da si stvari podrobneje pogledam in presodim.

PS. Kolk pa zdej pride registracija za 50cc? Ene 30k vseskup, ane?!

Jst mam Yamaho Aerox in sm zaenkat zadovoln. Kupu sm jo pozim pa je bla ful cenej kukr je zdej. Tko da zdele ne boš kšne preveč pocen zadeve kupu, razn npr.: Stalker pa te fore. Če hočš pa pr benzu šparat pol pa Aprilio kup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot gledam cene, in porabe in zmogljivosti, bolj se nagibam k stalkerju :)

A vendar, še nihče mi ni odgovoril na meni trenutno najbolj pomembnem vprašanju: Sem redno zaposlen za nedoločen čas (sicer redno šele drugi mesec), kje bi se dalo vzeti na obroke- 12 ali 24 mesecev, in ali lahko sploh vzamem na obroke ker sem redno zaposlen tako kratek čas?

Prosim priporočite mi kakšno dobro štacuno da si stvari podrobneje pogledam

Fora je da preden bom mel jaz za ves ta strošek (motor, nova čelada, reg.) na lagerju 400k+ SIT, bo že sezona proti koncu in je brezveze, če pa lahko uredim nekak na obroke pa lahko shendlam plačilo v 12mes in motor kupim že sedaj ko ga rabim. Sej mislm da se da, sam vseen bi rad če kdo ve da mi pove kako je s temi krediti, ker nebi rad zastonj telefona trošu, štacune pa mi tud niso tolk blis da bi se naokol sprehaju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa majo kej tele diteche? Dejte res mi kako štacuno priporočit, ker novga motorja še nisem kupval. Pa, boljš je če je motor 100.000 cenejši in če ma tist liter porabe več, tako da priporočite mi prosim slednje, ker sem res omejen s proračunom.Kolk pa kej ditech leti če daš blokade ven, ene 70 realnih, ane?

Pa noben mi še ni povedal kako je s temi obročnimi odplačili, a lahko vzamem al ne???

Di-techi,pure jeti so dražji od tistih s fergaserom.Tak da.

Ditech je okoli 600k,ce pa dobis v kaki trgovini aeroxa 2004 pa ga lahko mas tuji za 450k(lani ob koncu sezone so bli 460k) tak jaz bi si rajsi kupo navadnega, ker nima neke dosti vecje porabe kak oni z direktnim vbrizgom goriva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ubistvu bi sedaj ko sem videl malo cene, sedaj še najrajš uzel stalker-ja. Motor pa želim imeti nov, zato visoke cene odpadejo. No če mi kdo lahko pove še za kakšno štacuno v LJ kjer bi se dal te sesalce :) dobit, bi bil zlo vesel, pa more met na obroke, da bom lohk sploh uzel. Na netu ne najdem nobenih podrobnejših podatkov, zato vas prosim za pomoč. BTW a je stalker dost kul za tak namen kot sem ga navedel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa lohk testnga vzames na probo al pa ga kups, te pride dost cenej pa se 2 letno garancijo mas!

to je v AUTOCOMMERCE AUTO d.o.o. RC Ljubljana

Dunajska 122, 1000 Ljubljana -----> to je zraven salona Fiat, Lancia in Alfa Romeo

tel.: 01/ 5883 466 , fax.: 01/ 5883 465

sory k delam reklamo ampak cloveka zanima! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!