Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Nevem zakaj spet Tomos vs. Skuter, imate temo za to. Pa brezveze se je vedno prepirat. Moje mnenje je da je skuter lepše oblike in mislim da jih je večina tega mnenja, glede predelovanja, res da je pri tomosu cenejše, včasih še dražje, samo če veliko v skuterja vložiš ti gre dosti bolj kot tomos in še bolj varno se je peljati s skuterjem, ker je naret za malo višje hitrosti kot so 50km/h. Nimam nič proti tomosom, sem ga tudi sam imel, samo kakšne pa eni ven izjavljajo, da jim grejo avtomatiki 130+ in podobne, to se fajn nasmejiš zraven :D Back on topic :)

Lp SiMoN`

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr to,da grejo avtomatiki tok je res klobasanje-tok ne gre noben tomos razen specialk,ki grejo še več, 50cc se razume.Itak,da si večji frajer na lepem(beri originalnem) bt-ju,ker zgleda motor v nasprotju s skuterji ki niso niti tiči ne miši poleg tega jih je že toliko,da se nobeden več ne zmeni zanje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja ne ubistvu ni zakon :BUA: Preveč je zdej podobn Aprili SR, k prej je meu saj eno lepo obliko k jih drugi niso mel. In je biu "saj zame" najlepsi skutr :worship: Ah ja..škoda Runnerja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni skuterasi in skuterasice ( ceprav bolj redko ).

Prebral sem, da so vam vsec starejsi runnerji. Prodajam runner SP 50 letnik 1999, izjemno lep, modro-vijolične in črne barve ( da, tisti, eden izmed redkih ). Ce se slucajno kod zanima, naj zbere pogum in kaj vprasa. Vse je v najlepšem redu.

Oproščam se za to, ampak je tako lepa priloznost, ker tu ni kakšnih "čefurjev" in sem preprican, da bi za ta motorcek lepo poskrbeli ( i just love it ).

Hvala, aaaaajde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No ne da bi karkoli nabijl sem bil lasnik Gilere Runner 50.Zmotorjem sem naredil preko 60 000km in to brez vsake okvare........toliko da o kvaliteti tu ni kaj reči!! :OK: Zgornja slika pa lepo kaže smernice GILERE RUNNER za leto 2006 (čsta kopija NEXUS 500ccm)..... to je sigurno ke sem lastnik lepotca NEXUS 500 ... :whistle:

Prodajni trend pa pove prav vse......Ranner so najbolj porodajen model zadnjih 3let.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se že zajebal, k so spreminjal obliko :slap: Zakwa zamenat obliko, k folku ugaja :?

Tega k je oblikvov to runnerco bojo tok hitr na cest vrgl :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi ga te na cesto vrgli? Malo nove oblike ne škodi, ker je prejšna oblika bila že zelo dolgo na trgu. Če pogledam Aprilio SR, je bila prejšna oblika tudi kar nekaj lepih let in so jo sedaj spremenili. Sprva se mi skuter ni tako dopadel, ko pa sem ga videl v živo sem spremenil mnenje in mi je lepši kot prejšni :) . Nekatere dele ( npr.: zadek, sprednje luči, zračnik) ima podobne kot RSV Mille. Novi runner pa je zelo podoben Gileri Nexus, ki mi je eden najlepših maxijev :) . Bomo vidli, ko bo skuter prišel na cesto, ker novih SR-k je tudi že kar nekaj na cestah :) . Sicer pa je tudi res, da ima vsak človek drugačen okus :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju bi vmakno to z trga :D Ker prejsne runnerce so mele lepo svojo obliko ki je ugajala 90% folku,ki si ponosno lastijo runnerje:)Saj sveza sprememba nikoli ne skodi, kot pri avtih tako pri motornih kolesih...ampak po mojem mnenju so malo oblatili runnerjevo obliko z tem novim modelom :) Drugace pa vsak ma svoj okus :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej - nč ne rečem. Je enim pač tale nova lepša (unim 10% k jim prejšna ni ugajala), ampak zagotov ne bo bla tok uspešna k ta stara .)

Ampak ta nova aprilia je pa tud zlo lepa :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr to,da grejo avtomatiki tok je res klobasanje-tok ne gre noben tomos razen specialk,ki grejo še več, 50cc se razume.Itak,da si večji frajer na lepem(beri originalnem) bt-ju,ker zgleda motor v nasprotju s skuterji ki niso niti tiči ne miši poleg tega jih je že toliko,da se nobeden več ne zmeni zanje. :P

se strinjam, scooter je riz, zato ker sedis na njem k na skretu, pa se usak tadrug balkanc ga ma... bedno skratka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

No jaz bom drugo leto kupil en 50ccm cestak in se odločam med aprilio rs in yamaho tzr. Po obliki mi je yamaha dosti lepša in prav tako kot sem slišal ima vozne sposobnosti boljše od aprilije in da že brez blokad doseže večji speed. Po ceni pa je aprilija kar dosti cenejša od yamahe in slišal sem da bi naj aprilija imela bolj trde plastike al neke finte. No kaj mi vi priporočate ? Nagibam se k tzr

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Jst bi ti svetvou, da kupš Aprilio k mi japonci ne dišijo prou preveč (moje mnenje) ;) sploh pa mata itak obe dve isto mašino tko da ubistvu samo zunanjost pa cena sta pomembna hehe :D če bi biu jst ti bi si probu nekak sposodt usako za en krog (zihr ma kšn frend :P) pa da vidš na kirmu se bolš počutš ;) mi ti lah tuki nabijamo kar čmo...pol pa ne boš zadovoln <_< :blush: hehe tko da če mene prašaš Aprilia RS 50 glih prou zate :OK: P.S. Tud deli (plastike itd.) se cenej dubijo če že imaš kšno nesrečo (bog ne daj hehe :D)

Lp. Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hya vidm da me čaka spomladi težka izbira.

p.s. da nem nove te odpiral. če naredim aprila izpit maja imam pa rojstni dan ali lako se že vozim aprila z motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka se že zdej vozš, ampak brez izpita :P , kar je pa nekak prepovedan :BUA: :huh:

Moj bratranc ma isti problem, sam da ma on v garaži že čist novo in registrirano gilero runner :(

A si predstavlaš kako se počuti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam še neke ogoje med njimi je tudi izpit :angry2: :angry: inpa šola :angry: :angry: moj favorit je speedfight2 in pa od včeri naorej yamaha aerox mam pa pomisleke glede pugija saj je baje slaba kakovst izdelave zdaj pa ne vem kaj naj izberem :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

No jaz bom drugo leto kupil en 50ccm cestak in se odločam med aprilio rs in yamaho tzr. Po obliki mi je yamaha dosti lepša in prav tako kot sem slišal ima vozne sposobnosti boljše od aprilije in da že brez blokad doseže večji speed. Po ceni pa je aprilija kar dosti cenejša od yamahe in slišal sem da bi naj aprilija imela bolj trde plastike al neke finte. No kaj mi vi priporočate ? Nagibam se k tzr

Lp :)

Jst mam Aprilio RS50, pa sm zaenkat še zlo zadovoln. Mam pa sam V6 gor, pa mi gre 98 po avto števcu, tk d unu d TZRka bol gre sploh ne drži, sploh mata pa isto mašino ;)

TZRke še nism prov pozorno gledu, tk d ne vem kašna je kvaliteta izdelave, lhka ti pa povem d je Rska kvalitetno narjena :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahka se že zdej vozš, ampak brez izpita :P , kar je pa nekak prepovedan :BUA: :huh:

Moj bratranc ma isti problem, sam da ma on v garaži že čist novo in registrirano gilero runner :(

A si predstavlaš kako se počuti?

aerox definitivno, bolse vozne lastnosti,vec tuning delov,vdrzljivost..

peugeot pa je itq k***c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm namigvov na to, kakšna skušnjava ga muči.

P.S.: Zdej je že 14 star, ampak je zgubu zdravniški potrdil loooooooooool :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!