Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Jet-Force je velik lepši od SF2 sam se že novi FUL kvarjo, kaj šele pol uni rableni. Meu ga kolega, ni meu niti 2000km pa je biu umes ene 5x na servisu ker mu je skos neki crknl. Če si že navalu na Peugeota pol raj uzem SpeedFighta 2. Če pa mene prašaš, Gilera runner 50 :OK:

Ja saj se bolj nagibam k sf-ju. Gilera runner mi pa nekak ne sede. nwm zakaj ampak mi pač ne. čeprav vem da je zelo kvaliteten motor.

Popravljeno . Popravil DoMy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj se bolj nagibam k sf-ju. Gilera runner mi pa nekak ne sede. nwm zakaj ampak mi pač ne. čeprav vem da je zelo kvaliteten motor.

Sej pol bolš ja da uzamš SpeedFighta2 :) ma pr Gileri je tko, stalno en strah da ko ga boš nekje pustu, boš pršu nazaj in bo sam zrk še tm :D haha

Jest grem dons po Peaguot Elyseo :D

jeeeej :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pol bolš ja da uzamš SpeedFighta2 :) ma pr Gileri je tko, stalno en strah da ko ga boš nekje pustu, boš pršu nazaj in bo sam zrk še tm :D haha

Zej sem se že 100% za sf-ja odločo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sm meu do nedalnega gilero runner pa so jo ukradl. Zdaj nameravam kupit nov skuter zdej pa powejte runnerce nebi meu se ene ker bi mi jo spet ukradl tko da sm studiru 3 skuterje:

piaggio nrg mc2

aprilia sr

yamaha aerox

Kerga bi kupili vi pa ce se splaca di tech oziroma pure jet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NRGja ti bodo tud spipkal k je klučavnca podobna kokr pr Gileri tko da je isti kurac. Za Yamaho ne vem sam če mene prašaš .. a-a.. Jst ti rečm Gilero pa daš spredi disclock pa zadi čez zadno feltno od kolesa klučavnco magar pa je.

Sploh pa kašne so možnosti , da spet teb ukradejo motor, spet Gilero :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa kašne so možnosti , da spet teb ukradejo motor, spet Gilero :)

Če mene vprašaš velike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Aprilia SR 50? To ti je kvaliteta :P Po mojem se pelje dost boljše kot Runner :) Drugače pa imam tud js eno vlko klučavnco za motor, ki jo je teta uporabljala za kolo v Ljubljani, je pa tolk vlka da gre komi pod zic, pa še to jo morm čist zvit :? :OK: BTW, kolk stanejo te ključavnice za diske?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole za disk dobiš za 3-4k dobro ;) maš pa tut po 12k sam to so za cestne :)

am lej dal ti bom en primer....sm vozu runnera kit 172 not, orginal vilce (spredi zadaj) v ovinku me je prov strah blo furat, ker je tok nestabilen,...kupmo od enga kolega malossi vilce spredne in zadn amortizer, ...da veš kaka razlika je bla ...kot da sm najprej furu yugo pol mercedesa...

pol ta kit prodamo enmu mojmu sošolcu na aprilio sr 150, mi da za en krog in ti povem da je bil skor enak občutk kot pri runnerju z malossi vzmetenjem.

zaključek aprilia sr 125/150 maxsi skutr ima bolše amortizerje kot runner 125/180 če misliš predelovat

tut pri 50ccm je runner men tko tko, moje so usen bolše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato men tko rad drsi v rondoju... pa sm mislu da je zabavno, ker bom vsak cajt letu u kandelaber :D

...joke... ja, za runnerja morš bit pač mojster ne pa tko ko vi k se švercate na teh aprilijah :D

@jebac-car: ne kupuj purejeta ali ditecha v kolikor mislš izvedovat kako mid-race ali high end predelavo... za sport predelavo pa je okey... ;) sam so deli dragi ko prasica :slap:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pšššt .) švercanje je zdej u modi :) :yea1:

sej ko boš pršu u Lj študirat, se boš tut ti švercu na zadnja vrata na bus št. 6 :D :D :OK:

ne sej za 50ccm ni take razlike sam mejčkan so pa vendarle bolše od aprilie :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm dal 16k za disk klučavnico s 110db sireno in dvema fotocelicama pa dvojni sistem zaklepanja. Ne da se je prežagat al pa s tekočim dušikom zamrznit, itd. Če hočeš motor odpeljat ko ma to ključavnico gor, morš disk dol odlomit. Aja btw nov disk za TZR je okol 50k ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hello :yea1:

Jest sm bl nou tuki pa me neki zanima č bi mi lah kej povedal! Jest se odločujem za nakup enga rablenga skuterja tja do ene 250k, pa č bi mi lahka kdo povedu č bi lahka dubu kej solidnga za ta keš?? Vidm da zelo hvalite Gilero runner nekatere druge. Jaz osebno sem vozil samo Pegouta speedfight2 pa Pegouta speedfight wrc in mi je biu kr kulski, ker tudi usaj leti nekam (tm ukol 85km/h)!!

Že v naprej se pa usm zahvaljujem za pomoč

Lp

Peča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peugeot :) sam jst ti rečm da raj uzem Gilera Runner, so deli velik velik cenej kokr od Peugeota :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tud runnerco uzel, če bi skuterja kupvov. Mi je še najbolj (ampak stara oblika, ne pa ta nova ker je za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tanovo runnerco so čist zafukal <_< prej pa od leta `97 pa do `05 brez spremembe sam barve so mal zamenal pa so ble še zmer najbol prodajane cc kaj čš če so ovce :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Jest sm bl novi pa me neki zanima! Grem u nabavo skuterja in usi rabljeni letijo okoli 75km/h kar mi je ušeč, samo ali lahko tak skuter registreram kot 50ccm ali lahko nardim tehničnga???

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!