Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Lp! Sem nov na forumu. Zdej aprila mislim kupit skuter 50 ccm. Gledal sem za gilera runner, piaggio nrg in pa yamaha aerox. Zanima me katerega priporočate lahko še kerega dodate in pa seveda za tistega ki pravite da je vreden nakupa mi povejte zakaj je vreden, cena, kok na uro gre brez blokad ter pa predelan itd... Gledam pa za športni model in da se ga da lepo predelat.

Za odgovore se zahvaljujem vnaprej.

Popravljeno . Popravil fast_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam ti gillero runer mašina ql deli so poceni kukr je cena da pomoje največ za ta denar

pa yamaha aerox je tud dobr motor aprilia ni taku kej preveč za rihtat če mislš uzet brez frgazarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runner-jz ga mam ..brez blokad gre tam ene 85 z navadnim avspuhom ce das pa neki drga gor bo pr 95, sam pr tem tanovm stevc zabije cim gre mal cez 100 drgac pa pomoje za prerihtavat se kej vec runner al pa aerox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mam yamahco Aerox.... pa gre brez blokad 75...=) ker sm neke števec štelal da zdaj realne kaže..... (upam vsaj).... tak da mislim da gre skuter bbrez blokad nekje 70-80.... upam da se ne motim....

Lp Nejc....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si pa števec nastavil? mene tudi to zanima... koliko pa gre Aerox pa je že napisano v njegovi temi..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav. sem nov na forumu in tudi sam kupujem skuterja. pa me zanima na kaj moram paziti pri nakupu le tega. aja pa kupujem rabljenega, ker imam doma svoj avto in bi mi bil skuter samo za zabavo pa mal furat okrog. ampak ker sem popolnoma zelen na temu podrocju vas prosim za nasvete. in tudi kako celado priporocate, in koliko me pride registracija, in kako prides cez tehnicnega ce imas pobrane ven blokade in podobno. ogledanega mam enega Piaggio-ta. je to dober motor? hvala vsem za pomoc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celada....AGV...je :OK: ce mene prasas=)

am prides cez tehnicnga ce ma sam blokade uzun...jst sm prsu...za letos pa bom najbrs dau enmu da mi ga prpele ces =)

Am piaggio ker model?

am ja piaggio so dobri motorji :) solidni

registracija te pride tm mau mn kot 30.000 zdej nwm kok no to u €- :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TYPHOON Mat Edition? Tip je prebarval motor in mu dal to ime :D No vsaj jaz nevem da bi to obstajalo.. Za čelado pa ugotoviš tako da greš v trgovino jih par probaš, vidiš katera najbolj paše in kupiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh to vem ja. da je biu prebarvan. pa da mat edition ni serija ampak je sam tko ga poimenoval :)

Popravljeno . Popravil gapiii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače kolikor sem ga js fural je kr soliden motor, ampak zame premajhen, kot recimo Aerox.. Če si večji kupi kaj drugega.. drugače pa Piaggio ne more bit švoh :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si zdj enkrat namerawam kupt skuterja zj pa me zanima kaj priporočate (rabljeno, Poggiali mašina, nekje do 1000€)

1.Gilera Runner (mi je full ušeč sam me je strah d mi ga kir ukrade)pa če je res dost tt disk block pa ena ql klućavnca :OK:

2.Piagijo typhon :glare:

3.aprilija sr50 r (sam so drage te tanove k majo poggiali mašino :BUA: )

.... vaši predlogi :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo prepis pa pol k notarju pa pol sele registracija.

zka pa notarju :?

pa kulk te to pol use skup pride :?

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej nardis prepis to stane ne vem odvisno od vrednosti vozila, potem treba overiti to pri notarju tam spet nekaj malega placas sele nato registracija. Ni ne vem kako drago, zdaj se ne spomnm koliko, ker sem prepis delal ze nekaj casa nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabiš hodit k notarju ampak lahko overiš kupoprodajno pogodbo na občini, pride pa okoli 1€ (vem da je bilo okoli 250 bSIT).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!