Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

FANTJE KUPTE SRke...ce nimate prevec dnatja..in to une od 98-00 ker majo dobr agregat in so izredno vodljive po cesti :)

Lastne izkusne..pa nism sam 1ga vozu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od korejskih pa japonskih sranj je vrednu kupt sm yamaho ostalo crkuje al pa kakšno hondo drugo pa je podn

japoncev pa korejcev pa ne moreš kar tako dajati v isti koš ker korejci niso četrt tako dobri kot japonci... japonci pa so zelo kvalitetni in to vsi (honda,kawasaki,yamaha,suzuki) medtem ko so korejci pač cenene nekvalitetne prdalce. osebno pa so mi daleč najbolj pri srcu italijani :D

al pa Gilera DNA 50

lega na cesti :? (kako se obnese v uvinkih)

slabe in dobre lastnosti...

lp Aljo

jaz sem imel gilero dna in sem bil zelo zadovoljen, v ovinkih se obnese dobro,... so pa gume konkretno dražje kot za skutera pa to dimenzijo je zeloo težko dobit ampak saj to ne menjavaš tolikokrat da bi te odvrnilo od nakupa. drugih slabih lastnosti skoraj ne najdem. mogoče ja malo mala to pa je vse

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japoncev pa korejcev pa ne moreš kar tako dajati v isti koš ker korejci niso četrt tako dobri kot japonci... japonci pa so zelo kvalitetni in to vsi (honda,kawasaki,yamaha,suzuki) medtem ko so korejci pač cenene nekvalitetne prdalce. osebno pa so mi daleč najbolj pri srcu italijani :D

jaz sem imel gilero dna in sem bil zelo zadovoljen, v ovinkih se obnese dobro,... so pa gume konkretno dražje kot za skutera pa to dimenzijo je zeloo težko dobit ampak saj to ne menjavaš tolikokrat da bi te odvrnilo od nakupa. drugih slabih lastnosti skoraj ne najdem. mogoče ja malo mala to pa je vse

Ja sam za skuterje je od japoncov dobra sam yamaha! Pr dna je to da nimaš spodi placa pod zicom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam za skuterje je od japoncov dobra sam yamaha! Pr dna je to da nimaš spodi placa pod zicom!

ja ker suzuki pa kawasaki ne delata, honda pa pač nekaj malega in ni izbire pa nič

pri dna je namesto pod sedežem za to namenjen prostor med sedežem in belanco v "navidezni posodi za gorivo" in je noter čisto isto prostora tako da s tem ni panike

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če bi kir slučajno lahka iz tte fotke razbrav če ma vodn hlajenje zj vidm d je števc tak k pr vodnem :blink:

sam ka tisti k majo pa zračno hlajenje je pa prazn tam tist krogec :?

IPB Slika

P.S. wem d je mišn imposbl sam me mika ta mator k je dokaj pocen( pa še letnik je ugodn 2004)

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi lastnika vprašal? :?

sm tud študiru sam zle je mal pozn mogoč ži spi p d ga ne bom zbudu :blush:

bom jutr poklico :OK:

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti kr pokliči drgač pa če ma tist za temparaturo je vodno hlajen.

uzem lupo al pa dalnogled pa mi povj če ma :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa poroči :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš mogoče večjo sliko?

ne sj mi je frend k je tk bo PC freak poveču pa izostril sam se useen ni vidl :(

je glih pod takim kotom d se šajna use :headbang:

sam glede na ceno 1000€ pa letnik 2004 zna bit zračno ane :?

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sj mi je frend k je tk bo PC freak poveču pa izostril sam se useen ni vidl :(

je glih pod takim kotom d se šajna use :headbang:

sam glede na ceno 1000€ pa letnik 2004 zna bit zračno ane :?

JA ni glih nujno da je za 1000€ zracno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi reku d je vodn k ma tam pod balanco zamašek ekspanzijske posode (vsaj zgleda tako)

ampak še vseeno ma zadaj boben :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi reku d je vodn k ma tam pod balanco zamašek ekspanzijske posode (vsaj zgleda tako)

ampak še vseeno ma zadaj boben :BUA:

:blink: NRG mc3( pa mc2 cmnde ži tut)ma ži diske uzad in uspred :blink:

al ka si mislu :?

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi reku d je vodn k ma tam pod balanco zamašek ekspanzijske posode (vsaj zgleda tako)

ampak še vseeno ma zadaj boben :BUA:

kako pa to veš???

a je to zlo velka napaka ce kups nrg-ja k ma zadi na bobn zavoro???

sej a so sploh nrgji tastari se na disk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, res nima diska.

ali imajo vsi nrgji letnik 2004/05 zadaj zavoro na boben, ali imajo nekateri tudi disk?

npr opazam da imajo nekateri 2005 letniki zracno hlajenje? kako je to mogoce? kajti letniki 2004 imajo pa vodno hlajenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno pač kakega kupiš ne :D

isto je pri avtih, lahko kupiš avto z klimo ali brez, tukaj pa lahko kupiš zračno/vodno hlajeno ali zadaj boben/disk

seveda pa je skuter z diskom zadaj in vodnim hlajenjem dražji od zračnega z bobnom, možna pa je tudi kombinacija boben/vodno hlajenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da je takih zelo malo, ubistvu skoraj nič.(vodno hlajenje + zadaj disk(letnika 2004))

sej te tanovi so pa ze, sam se jih neda po zadni pelat

Popravljeno . Popravil AndyG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!