Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Se mi je zdel da si se zmotu :rolleyes: :rolleyes: No moj frend je meu f 15 ko skuter ima minarelli masino sam sm biu kr mau razucaran k smo ga nesl odblokirat in tko po digitalnm stevcu sou 80 potem s tedni je pa koncna hitrost kr padala in padala newem kwa mu je blo. Drgac pa je sou dobr cprov mislm da ma mau cudn zic pa luci. Drgac pa kr uredu motorck. Zdej pa kako je z njim newem kr nismo vec tok dobri prjatli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ni lih najlepši tudi prjatu je šou z piaggiotom(t now) zx-om in uni z malagutijem (tudi zx)

pa se pozna razlika piaggio ga je našopu ku nč

zdej nevem u čem je razlika zato sprašujem

k meni se zdi da ma uni piaggio dellorto 17

a je samo to razlika :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, jaz pa malo že iščem enga "mopeda" 50 ccm, pa bi vzeu rableno(mogoč tut novo) pa nevem ker letnik pa to pa da bi blo tam nek do 1300€... :OK:

Nevem ka bi vzeu, kakega piaggota, yamaho, aprilio,...o modelih se mi še sanja ne! :blush:

Dej predlagite ker motor, motorja ne mislim dost predelovat, k bi ga meu za bol na izy tk bol za vsako dnevne opravke, do šole....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočal bi ti kako yamaho aerox, aprilijo sr 50 , kakšno gilerco runner (trenutno najbolš na trgu kar se da dobit; če mene uprašaš) nevem kakšne oblike so ti bol ušeč.

sam je pa neki Gilero runner ti lahka ukradejo takoj ( ne da bi te strašu sam tote motorje full kradejo sploh v LJ in okolici; ti lahk jebac~car pove svojo zgodbo o gilerci drugač pa je kako stran nazaj napisana) sam bi se dal to rešt z klučavnco za diske al pa mogoč še kak dvosmerni alarm .)

nevem nj še drugi kj povejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za rableno, mas na avto netu dost tega... recimo jz bi ti priporocu gilera runner al pa mogoce piagio nrg aerox je tut dobr(sicer je ze doug cajta ista oblika)..tko zej ce ne misls velik prrihtavat pa velik se vozt pa mogoce kej bol neznanga pa lah novga kups sym :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si yamaho aerox[če si večji ti bo premejhn], gilero runner[ne kupuj če si u lj pa nimaš hiše pa če je neboš skos pazu],aprilio sr 50 r [nism našu slabosti :P ], piaggio nrg[tudi malo majhen]. Potem se pa odloči kateri ti je najlepsi in tistega uzami! Za 1300eu loh dubis tud letnike 2004,2005 newem odvisn od motorja. Motorji so usi kvalitetni in jih mas lahko dovg dovg casa pa se ce se odločs za tuning nebo problema. Poglej si na netu slikce pa se odloči za najlepšega in poročaj! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolena. Kupi SR :OK: Je dovolj placa tudi za nas večje, izgleda kul.. če ti ni za predelave lahko tudi ditecha, gredo tud fajn! Runner je tud kul, ampak je preokorn za mene, mala krawa :) Pa kolkr pišejo ga u izi drpnejo.. :) Najboljša izbira po mojem je zate navadna SR-ka :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v velikosti an... Pa original odblokiran ne gre tolk k runnerce pa sr-ke.. pomoje zarad tega ker nima resonančnega izpuha? Je pa problem z nogami in tisto plastiko tam spodi.. premali ti bo ko boš probal, verjemi :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma meni je osebno najlepši aerox

sej ima zadosti prostora za noge

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak se vam pa kej zdi ta nou SYM...

Sej vem da je sym, da ni neka jaka kvaliteta sam men bo verjetno kr dost.

Mislu sm model : SYM Sport X 50 al pa navadno verzijo.

Slike:

post-15060-1176213434_thumb.jpg

post-15060-1176213468_thumb.jpg

post-15060-1176213511_thumb.jpg

post-15060-1176213582_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Pa števec zgleda zanimiv.. Nevem, če nimaš kakih prevelikih pričakovanj bo vredu. Pri nas ma nekdo podobnega in je zanj super, saj bi vse naredil da bi šel manj hehe :) Kličemo ga? 25cc kit :) Vglavnem motor bo vredu če ni kaki jaki tuner, ne želiš podirati hitrostnih rekordov.. in če maš potrpljenje :blink:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti kr fleksarco u roke pa rež sm pol boš pa mal na eno lužo pršu boš dal pa lahku sm bundo prat

aja pa še u živo si ga poglej pa boste vidl da je to ponaredk od aprilie tanove dons enga vidu s tem motorju pa sm ga uprašov kako je zadovoljen pa je reku da ga je mel že 3 na servisu pa ma 850prevoženih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čista kopija srke. Drugace to lohka zlo velik crkuje! Kupi če ga nemisls terat pa predelovt pa maš to sam za vožnje do sluzbe trgovine,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima za nrg-ja.

nevem mam ful namen nabaut Piaggio Nrg,

pa nevem kaksne ma slabe oz. dobre lasnosti.

kaj vi praute????

mene to tut zanima sploh za NRG MC3 mnde so mel pubeci kr neki problemov :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!