Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Ne, ne moreš, za to rabiš že izpit A neomejeno :slap: :slap: :slap: Jasno da lahko registriraš kot 50cc, tud tehničnega lahko nrdiš. Če te pa tok skrbi glede tega, si pa omejevalnik obratov kupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lep pozdrav

sem novinec na tem forumu in kupujem skuter aprilia rally l.99, prevoženih 13000km ima zx-a in blokade ven vzete.

zanima pa me na kaj moram biti pri tem skuterju pozoren oz. če je kakšna pogosta napaka pri tem modelu.

že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore :) :)

post-12765-1158685494_thumb.jpg

post-12765-1158685515_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi v TEJ temi vprašal .) . Skuter zgleda lep, kaj to je original barva ali je že bil barvan? Motor je isti kot pri večini drugih skuterjev, npr. : Aerox, F15, F12, Aprilia SR stari model in še nekaj skuterjev ima isti motor, torej je zelo vredu :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Jest sm bl novi pa me neki zanima! Grem u nabavo skuterja in usi rabljeni letijo okoli 75km/h kar mi je ušeč, samo ali lahko tak skuter registreram kot 50ccm ali lahko nardim tehničnga???

hvala za odgovore

ja s tehničnim je tk, če je tip dobre vole g ane da na valcle, če pa ni ga pa da, pol se pa odloči.

mojemu bratu je reku: "ne takega motorja na tehničnega furat! prevč gre", pa ga je spustu čez tehničnega :D :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov na forumu. Kupujem skuter od 125 do 200 ccm. Bolj za primestno vožnjo. Cena nekje do 700.000 SIT. Kaj je trpežno, zanesljivo in ne predrago za vzdrževanje, pa da ima tudi čimveč prostora za ''fasungo'' (za dostavo špecerije iz trgovine).

Gledal sem Yamaha Cygnus X in Hondo Dylan 150. Oba sta mi všeč, s tem, da ima Cygnus več prostora za prtljago, Dylan pa vodno hlajenje in 25 ccm več. Oboje mi je pa pomembno. Kaj bi mi v tem smislu svetovali. Lahko tudi kaj tretjega, v tej smeri.

Kakšna je pa kaj kvaliteta Aprilia SportCity 200? A so rezervni deli dragi?

Zanima me še, kaj menite o Kymko People S 200? Baje so problemi pri dobavi rezervnih delov?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vem sam za Aprilio CitySport zelo uredu motor za vožnjo, lepo leži čez ovinke, majhna poraba..sam za tvojo "špecerijo" ne bo prostora pod sedežem, ker še čelada ne gre spodi :eek: to so zajebal čist :angry:

Drgač pa kaj pravš na Gilero Runner 125 - 200 ? :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zanima me še, kaj menite o Kymko People S 200? Baje so problemi pri dobavi rezervnih delov?

Hvala za odgovore.

lahk ti povem sam to, da dele dobiš pri vsakem pooblaščenem prodajalcu(zagotovljeno je eno leto, drugače jih lahk tožiš .) , seveda če kupiš nov motor), delov za predelavo pa verjetno pooblaščeni prodajalec nima, oz. jih imajo nekateri, nekateri pa ne.

http://www.rozmanservis.com/trgovina/main.htm

tule mislim da ima vse dele, za predelavo in original .) .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem nov na forumu. Kupujem skuter od 125 do 200 ccm. Bolj za primestno vožnjo. Cena nekje do 700.000 SIT. Kaj je trpežno, zanesljivo in ne predrago za vzdrževanje, pa da ima tudi čimveč prostora za ''fasungo'' (za dostavo špecerije iz trgovine).

Gledal sem Yamaha Cygnus X in Hondo Dylan 150. Oba sta mi všeč, s tem, da ima Cygnus več prostora za prtljago, Dylan pa vodno hlajenje in 25 ccm več. Oboje mi je pa pomembno. Kaj bi mi v tem smislu svetovali. Lahko tudi kaj tretjega, v tej smeri.

Kakšna je pa kaj kvaliteta Aprilia SportCity 200? A so rezervni deli dragi?

Zanima me še, kaj menite o Kymko People S 200? Baje so problemi pri dobavi rezervnih delov?

Hvala za odgovore.

Moj nasvet Yamaha Majesty250,za ta denar ga dobiš na ,avtonetu,če ne nameravaš kupovat novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Fantje.. če kdo kupuje skuter, js prodajam mojega.. Sorry za tale post, sam moram res nujno prodat motor, ker drugače mi manjka tisti denar za novega :S brez zamere :) Več info tukej:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1156080

Lahka me kontaktirate na pm, ali msn. Upam da ne zamerte, k tule mal promoviram heh :)

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Čao, sem nov na forumu, nimam pojma o skuterjih, prosil bi pa za par nasvetov

glede izbire rabljenega skuterja.

In sicer, ko prodam KLE 500, ki ga za mestno vožnjo niti ne potrebujem, nameravam nabaviti skuter tam

nekje od 1000 do 1500 eur, se pravi od letnika 2000 do nekje 2003 in od 125 ccm naprej.

Kakšni predelani me ne zanimajo,poraba ni tolk važna, končna tud ne (sam da potegne do 90km/h pa je u redu), edino dober pospešek bi bil dobrodošel (kar pa ne pomeni, da me zanima samo 2T agregat);

Izbral pa bi med sledečimi + še kakšnim omembe vrednim za katerega ne vem:

- GILERA RUNNER 180

- APRILIA LEONARDO

- APRILIA SR 125

- YAMAHA (če je kakšna v redu)

- PEUGEOT (če je kakšen)

- HONDA PANTHEON 150 ?

Vnaprej hvala za kakršenkoli uporaben nasvet! LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao, sem nov na forumu, nimam pojma o skuterjih, prosil bi pa za par nasvetov

glede izbire rabljenega skuterja.

In sicer, ko prodam KLE 500, ki ga za mestno vožnjo niti ne potrebujem, nameravam nabaviti skuter tam

nekje od 1000 do 1500 eur, se pravi od letnika 2000 do nekje 2003 in od 125 ccm naprej.

Kakšni predelani me ne zanimajo,poraba ni tolk važna, končna tud ne (sam da potegne do 90km/h pa je u redu), edino dober pospešek bi bil dobrodošel (kar pa ne pomeni, da me zanima samo 2T agregat);

Izbral pa bi med sledečimi + še kakšnim omembe vrednim za katerega ne vem:

- GILERA RUNNER 180

- APRILIA LEONARDO

- APRILIA SR 125

- YAMAHA (če je kakšna v redu)

- PEUGEOT (če je kakšen)

- HONDA PANTHEON 150 ?

Vnaprej hvala za kakršenkoli uporaben nasvet! LP!

Gilera runner 180. Dober motor, dober pospešek, dobra dobava delov, vse dobro,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno endurco krosa

Za po mestu ane :headbang:

zanima ga 2t mašine tu je pa 4t :)

''Kakšni predelani me ne zanimajo,poraba ni tolk važna, končna tud ne (sam da potegne do 90km/h pa je u redu), edino dober pospešek bi bil dobrodošel (kar pa ne pomeni, da me zanima samo 2T agregat)''

Nauči se brat :closedeyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao, sem nov na forumu, nimam pojma o skuterjih, prosil bi pa za par nasvetov

glede izbire rabljenega skuterja.

In sicer, ko prodam KLE 500, ki ga za mestno vožnjo niti ne potrebujem, nameravam nabaviti skuter tam

nekje od 1000 do 1500 eur, se pravi od letnika 2000 do nekje 2003 in od 125 ccm naprej.

Kakšni predelani me ne zanimajo,poraba ni tolk važna, končna tud ne (sam da potegne do 90km/h pa je u redu), edino dober pospešek bi bil dobrodošel (kar pa ne pomeni, da me zanima samo 2T agregat);

Izbral pa bi med sledečimi + še kakšnim omembe vrednim za katerega ne vem:

- GILERA RUNNER 180

- APRILIA LEONARDO

- APRILIA SR 125

- YAMAHA (če je kakšna v redu)

- PEUGEOT (če je kakšen)

- HONDA PANTHEON 150 ?

Vnaprej hvala za kakršenkoli uporaben nasvet! LP!

Jaz bi na tvojem mestu pogledal za Leonardom, Hondo in Yamaho. Dobre vozne lastnosti, zmogljivi motorji ter s deli ni problem.

Če te zanima kaj več se obrni na naslednjo stran Moj maxiscooter, uporabnik Jetman je imel Leonarda. Ti bo povedal kaj več.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!